Skoči na vsebino

Pokati-pokanje iz izpuhov s prekinitvijo elektrike, Bang- kej pr


Ni3ous

Priporočene objave

Če govoriš o yamahi yzf750 je v tisti mašini že pred pokanjem ropotalo neki!Kaj pa ma bit popravilo tolk drago?Pokat gre s starejšimi motorji in te cele mašine ni problem dobit v nemčiji za okoli 500eu ali manj!Prijatelj je z hondo cbr900rr poknil sigurno 1000krat pa razen pokrova lonca,ki ga je ob eni priliki odneslo ni bilo nič!Marauder 800 je res ribnil vendar po več letih intenzivnega pokanja,večrat tudi hladne mašine.

Koga moti pokanje in norenje z motorji pa naj gre zvečer v hotel,ker očitno ni na pravi fešti zanj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kdor pravi, da se s pokanjem uniči motor, naj gre samo na kak zbor v Bosno ali pa Srbijo... sem videl vse mogoče.. tudi zlivanje mrzle vode v razbeljen auspuh in potem vnovično turiranje... :evilgrin:

sem se na lastne oči in ušesa prepričal, da so đepsi naredili skoraj neuničljive mašine...

če razmeroma nov motor zdrži ure, tedne in mesece pokanja ter turiranja na mestu, me živ bog ne prepriča, da s tem uničiš motor..

verjamem pa, da če je že sicer kaj narobe z mašino (slabo vzdrževanje), toliko hitreje pošlješ njegovo dušo v večna lovišča.. :whistle:

prilagam slike iz letošnjega zbora v Sremski mitrovici, kjer sta ta dva suzukija laufala-kričala tako rekoč noč in dan.. in iz noben se ni niti poscal... :naughty:

pa še en filmček japonskega avta.. :worship:

post-6736-1227788472_thumb.jpg

post-6736-1227788483_thumb.jpg

post-6736-1227788489_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _THUNDER_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če razmeroma nov motor zdrži ure, tedne in mesece pokanja ter turiranja na mestu, me živ bog ne prepriča, da s tem uničiš motor..

Ne štekam glih kaj si hotu s tem povedat... Itak, da vse to ležje zdrži nov motor kot pa star, ki ima že nekaj-deset-tisoč-km za sabo, pa tudi, če je brezhiben, ane? :huh:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marauder 800 je res ribnil vendar po več letih intenzivnega pokanja,večrat tudi hladne mašine.

Koga moti pokanje in norenje z motorji pa naj gre zvečer v hotel,ker očitno ni na pravi fešti zanj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misliva istega: purple color from koroška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še en filmček japonskega avta.. :worship:

pa sem mislil da sem že vido norce... :unsure:

čeprav sem malo skeptičen, da so res nalili vodo v motor, potem pa je avto zdržal še vse to..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam glih kaj si hotu s tem povedat... Itak, da vse to ležje zdrži nov motor kot pa star, ki ima že nekaj-deset-tisoč-km za sabo, pa tudi, če je brezhiben, ane? :huh:

pregovorno naj bi bili đapsi iz prejšnjega desetletja vzdržljivejši in manj pokvarljivi.. verjetno zaradi manjše kompliciranosti in elektronskih dodatkov, ki jih ima današnja konfekcija.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliva istega: purple color from koroška?

Johny- jev bajk. Samo je pa dolgo zdržal, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johny- jev bajk. Samo je pa dolgo zdržal, a ne?

Ta marauder je dal skoz boga pa pol bi lahko rekel. Mislim da smo mu lansko leto zadali zadnji šus, tak da sedaj že lep čas počiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ravno ne sodi v to rubriko, pa vendar -saj je povezano z izpuhi.

Na enem drugem forumu smo malo diskutirali o izpuhih. To, da če ga odpreš (pobereš dušilce ven), se tudi med vožnjo sliši pokanje. Saj to je tudi prej, samo se ga ne sliši toliko zaradi dušilcev. In da se posledično lahko zaradi tega uniči katalizator, ker poka nazaj, lahko pa tudi lambda sonda pri einspritzerjih. Je kaj na tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ravno ne sodi v to rubriko, pa vendar -saj je povezano z izpuhi.

Na enem drugem forumu smo malo diskutirali o izpuhih. To, da če ga odpreš (pobereš dušilce ven), se tudi med vožnjo sliši pokanje. Saj to je tudi prej, samo se ga ne sliši toliko zaradi dušilcev. In da se posledično lahko zaradi tega uniči katalizator, ker poka nazaj, lahko pa tudi lambda sonda pri einspritzerjih. Je kaj na tem?

eni pa nimamo katalizatorja :P

tk da ko poka se "nima kaj unicit" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!