Skoči na vsebino

Cagiva T4 500 deli


crosss

Priporočene objave

Zdravo!

Imam Cagivo T4 500, ki ima slabe batne obročke..... In ni rad zamenjal batne obročke, teflone, pa še en sedež ventila. Sedaj pa me zanima kje dobit dele za Cagivo ???

Hvala za nasvete!

Lep pozdrav,Metod

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf težka bo za te starejše modele, ...mogoče povprašej v Motostar Trieste, al pa kje drugje v Italiji, pr nas boš zelo težko kej našel ;)

a na netu nisi nič našel??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf težka bo za te starejše modele, ...mogoče povprašej v Motostar Trieste, al pa kje drugje v Italiji, pr nas boš zelo težko kej našel ;)

a na netu nisi nič našel??

sicer pa mislim, da bi moral to vse pasat tud od modelov W16 600 in Canyon oz. River 600 :hmm: ker v osnovi je to enaka mašina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa mislim, da bi moral to vse pasat tud od modelov W16 600 in Canyon oz. River 600 :hmm: ker v osnovi je to enaka mašina

hvala za nasvet. Se bom pozanimal še v tej smeri !

lp,M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa mislim, da bi moral to vse pasat tud od modelov W16 600 in Canyon oz. River 600 :hmm: ker v osnovi je to enaka mašina

vsi ti našteti modeli, ki si jih predlagal....imajo izvrtino 102mm. Pri moji T500 pa je izvrtina 94mm :unsure: . Hm...

lp,M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm...težka bo, sem preveril, imajo tud tanove Canyon 500 drugačne dimenzije, 92.8 x 73.6 mm ti pa imaš 94 x 65 mm in 451 kubikov

A si zastopnika pri nas že kontaktiral??

Zastopnik: Zupin Moto Sport, d. o. o., Lemberg 48, Podplat, tel. št.: 051/304 794

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
hmmm...težka bo, sem preveril, imajo tud tanove Canyon 500 drugačne dimenzije, 92.8 x 73.6 mm ti pa imaš 94 x 65 mm in 451 kubikov

A si zastopnika pri nas že kontaktiral??

Zastopnik: Zupin Moto Sport, d. o. o., Lemberg 48, Podplat, tel. št.: 051/304 794

sem povprašal in dobil odgovor, da oljni obročki niso več dobavljivi. Le še kompresijski :krneki: . Zdaj pa čakam na odgovor kako je kaj z obročki od Suzuki DR 600 S ...ker ima enak fi bata(torej 94mm). Za širino obročkov pri Cagivi T4 500E pa sem mu tudi dal podatke, saj jih ni imel ??!

Mogoče mi lahko še kdo kako pomaga ??

Hvala!

Lep pozdrav,M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi dal komplet drugo mašino od kake canyon 500, če vsaj približno paše?

hm, to je bolj slaba varjanta,saj ne bi dobil motorja za recimo 50€?. Se bom še malo pozanimal...mogoče izdelujejo kje obročke po meri ??

lp,M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!