Skoči na vsebino

motocikel kot prevozno sredstvo ter alternativa avtomobilizmu


trojan69

Priporočene objave

Da se turisti potolčejo, se pogosto dogaja v Grčiji. Bratranec+njegova punca (on je precej anti za motorje) in sodelavka+hčerka so se vsi stresli na njihovih cestah. Sicer se nikoli ne vozijo s skuterji.. in potem na tiste gladke ceste, makadam do plaže itd. :rolleyes:

Drugače se pa tudi sam ob vsaj 10°C zapeljem v službo z motorjem. Pri tej temperaturi pri mestnih hitrostih (do recimo 60-70 km/h) še ni tako mraz. Me je pred leti izučilo se vozit po hladnem asfaltu pri 2°C.

Je tista rdeča TDM na ploščadi Ajdovščina tvoja?

Grem skoraj vsak dan tam mimo peš, motor je pa skoraj vedno tam, v dežju, mrazu.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tista rdeča TDM na ploščadi Ajdovščina tvoja?

Grem skoraj vsak dan tam mimo peš, motor je pa skoraj vedno tam, v dežju, mrazu.... :evilgrin:

Ne ni. Jaz imam sivo/srebrno. Se tudi nisem peljal že od oktobra ali najkasneje začetka novembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi še potencialni nevšečnosti: kraje in slovenska fovšija... :krneki:

no sej foušija je pa itak povsod...tako da to sploh ne pride v poštev, ker se s časom itak na to navadiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporocam pogled skozi okno danes (ce je kdo v bilizini graz-a). (belasvinjarijapress)

ene par km izven graz-a....kaksnih 10 cm je pa res napadlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar je toplo ali pa vroče motor, v mrzlem in mokrem vremenu pa avto... Zakaj bi se matral in silu v neki, kar mi niti ne paše niti treba mi ni... V mrzlem in mokrem grem jst z motorjem edin v hosto ... Kar se pa tiče kolon...praviloma so v lepem vremenu bolj pogoste polet kot pozim, iz tega sledi da večkrat profitiraš na času če greš z motorjem poleti pa kamorkoli že... Pozim pa so kolone večinoma ob sneženju ali poledici...(pa mi pokaž junaka k bo z enim mopedom ali pa motorjem namenjenim za normalen cestni promet -enduro, kros izzvzeti- prišel na cilj velik pred avtom)... :) ;) Aja pa še to... Nekateri se vsak dan prevažajo v službo ali v šolo z motorjem tud zaradi lojalnosti prevoznemu sredstvu... Sam to je lih tok neumn kot lojalnost znamki...

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi motor uporabljal kot prevozno sredstvo, bi s tem moje pojmovanje motoriranja izgubilo ves smisel.

Peljem se takrat ko mi zapaše, med sezono včasih tudi tri tedne nič, ampak potem že nadoknadim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sem se kar vozil z motorjem-uglavnem povsod. Lani je šlo nekeko do novega leta pa spet od (men se zdi konca februarja). Zadeva je pa v tem da nimam avta. Do faksa pa rabim z avtobusom 45min če je pa gneča pa občutno več. Z motorjem sem pa tam praktično takoj-10 min. Kot delavni konjiček je pa navadno pela kar Jawa 350-dokler je še veljala registracija. Tudi letos se pomoje ne bo nič spremenilo-razen tega da bo glavno prevozno sredstvo suzuki. Pa da bom morda vseeno malo premislil o vožnji po minus temperaturah :whistle:

Drugače pa danes zjutraj ob ene 8.30 videl fanta na apn6-ki se je pogumno prebijal po zasneženih (ja plužit so mal pozabli) ljubljanskih cestah. Aja pa ni bil poštar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst poleti praktično za vsako stvar uporabljam motor... Defenitivno najboljši način... za "po opravkih" po centru uzamem "švoh" čelado, jakno ter "stare rokavice". Rokavice zbašm v čelado, to pa z ketno za kolo prklenm za motor... če komu paše 3leta stare rokavice vse prešvicane in strgane vzet, pa nej jih :) s ketno pa je motor še dodatno zaščiten... Glede kake namerno povzročene škode v 3 sezonah, nisem dobil niti praske ... vsaj opazil nisem, torej ni omembe vredno :) Kar se kraj tiče, se mi pa zdi da previdnost ni odveč, je pa res da tud za vsakim vogalom ne stoji nekdo ki bi bil sposobn odpeljat motor... more bit načrtno, ali pa dokaj slab splet okoliščin.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!