Skoči na vsebino

Alpe Adria 2009


salsa

Priporočene objave

Hola,

evo nekaj slikic z včerajšnjega športnega dneva na Grobniku :) novice že vse veste, naši junaki zmagali v treh razredih, Marko za povrh še uradno dosegel rekord stock 1000 klase!!! še enkrat čestitke vsem trem :worship: hvala Nevi in M1hu za družbo dol in Martinu za nazaj, je blo... navdihujoče :naughty: škoda k je Cartmanu Honda odpovedala poslušnost, je blo noro napeto za gledat in navijat :OK:

post-163-1248705271_thumb.jpg post-163-1248705283_thumb.jpg

najprej smo mal počakali pred vhodom :whistle: ; tkole je blo v Jermanovem "boksu" pred dirko

post-163-1248705289_thumb.jpg post-163-1248705295_thumb.jpg

Marko prvi uletel v reškega v 1.krogu, navdušenje bratov Hrvatov okoli mene je ful splahnelo ko so pogruntali da to ni Loris Valjan ;) ; in tolkle je mel prednosti pred drugim po 4 krogih :worship:

post-163-1248705303_thumb.jpg post-163-1248705310_thumb.jpg

na zmagovalnem odru :yea1:

post-163-1248705324_thumb.jpg post-163-1248705331_thumb.jpg

po dirki

post-163-1248705340_thumb.jpg post-163-1248705349_thumb.jpg

veselje, ponos in zasluženo proslavljanje :D po toliko šraufanja se je zmaga res prilegla!!! na drugi sliki: neustavljiva Človek in Stroj :evilgrin:

post-163-1248705370_thumb.jpg post-163-1248705376_thumb.jpg

zmagovalna ekipa

post-163-1248705407_thumb.jpg post-163-1248705416_thumb.jpg

tudi za Boštjana Pintarja je zaigrala slovenska himna :worship:

Luka Dečka sem žal zamudil na odru ker nisem dovolj hitro prišel iz Reškega ovinka, čakam da mi pošlje slikce in bom objavil kasneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je Marko s tem časom postavu tud Grobniški rekord u klasi Stock 1000?

Hola mojster,

DA :) a zdej vidiš kaj si zamudil??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

DA :) a zdej vidiš kaj si zamudil??? :naughty:

a jebi ga sad. . .je blo kar je blo. bolš de je crknlo učer kot če bi drugo nedelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mjčken utrink iz nedeljske Alpe Adrie......Jerman jim je pokazu kako se pele :hooray: , pa RSV4 je tud dobr letela za njim s Pellizzonom v sedlu :grupni:

post-16032-1248736808_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

To nedeljo je na Grobniku dirka za AA prvenstvo. Prvič se bo predstavil tudi @helmut (Alen) v razredu Superbike. Naj povem, da bo v tem razredu tekmoval z motorjem, ki ustreza pravilniku Superstock. Držimo pesti in pridemo navijat. :OK:

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Helmut,končno eden ki se je opogumil in z vaških dirk presedlal na višji nivo;škoda ker ne morem pridet dol,bomo pa doma držal pesti!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a kdo ve, kdo vse ta vikend vozi na hungaroringu? baje se Slovenska udeležba kar povečuje. . . .

danes sem slišal da naj bi bil JP najhitrejši slovenec na hungaroringu.:worship:

Ali kdo ve kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si slišal. Takole je :

4.Jerman Marko 1,52,238

8.Pečnik Alen 1,53173

16.Prosenik Janez 1,56,913

18.Šešerko Boštjan 2,00,178

Najhitrejši je Madžar Juhasz David z časom 1,51,183

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal rezultate od oldtimer!

Ne moreš verjet Jure Lampe še vedno na stopničkah :worship::worship:

Se pelje ded!S tisti morinijem,ko pri...

Čestitke vsem :yea1:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo naši, bomo držali pesti :)

Me pa par stvari zanima, mi že dlje časa niso jasne, če se da komu v par stavkih napisat.

V čem je sploh razlika med klaso Stocksport 1000 in Superstock 1000, če sploh je kakšna? Ali je to ista klasa pa ima pač dva imena? Zanima me tudi zakaj je pri teh rezultatih, ki jih je prilimal Suzuki pri rezultatih Hungaroringa pod kategorijo StSp 1000 odpre fajl z rezultati za Superstock 1000 (vsaj tako piše), pri rezultatih Grobnika, pa pod isto kategodijo StSp 1000 odpre rezultate za StockSprot 1000 v primeru, da to dvoje ni isto.

Prav tako sklepam da je SBK najvišja oziroma najbolj odprta klasa, no vsaj logično bi bilo tako. Ampak zakaj so potem časi pri SBK slabši kot pri StSp, tako na Grobniku kot na Hungaroringu. In kje je med tema dvema klasama sploh razlika :hmm::hmm:

Upam, da nisem preveč zakompliciral, sam me res zanima kako je s tem, da si bom že enkrat na jasnem :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je kr unbelieveble. marko gladko 1:51:xx, Alen in Janez 1:54:xx, tomassinija ki je na grobniku precej konkurenčen, sta nabila za 10 sekund, Simonovića, če se ne motim hrvaškega rekorderja na grobniku, pa za minuto in deset sekund :eek: ?

respect.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja čist res, tole zasluži max++ respect in čestitke :worship:

PS glihkar me je poklical JP, pravi da je blo čist noro, a na žalost tudi precej padcev, smolo sta imela tudi Luka Dečko in Bostjan Pintar, ki bi se sicer zagotovo visoko uvrstila

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je kr unbelieveble. marko gladko 1:51:xx, Alen in Janez 1:54:xx, tomassinija ki je na grobniku precej konkurenčen, sta nabila za 10 sekund, Simonovića, če se ne motim hrvaškega rekorderja na grobniku, pa za minuto in deset sekund :eek: ?

respect.

Smo kr dobr letel ja:)

moj čas je bil 1:53:293,za prvič sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!