Skoči na vsebino

WSBK, WSS, AMA Superbike...2009


Sam dePihlja

Priporočene objave

Ja nimaš kej, so druge dirke na sporedu, TOCA, če se ne motim.. Sej itak je prenos na netu, na SBK streni, tako da ni problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beeeeeeeeeeeeeeeen ;)

hagi se vidi da ni še 100% mogoče je zato na koncu mal popustil, ampak vseeno ben je pokazu kako se pelje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, spet ta dolgočasnež (beri Spies) na poti do doubla. Hagi bo spet za las zmanjkalo do naslova mam občutek :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol dolgočasnež :D

če sam vozi pa ga gledaš ni dolgočasen :D kaj šele če ma hago za ritjo...

ben sploh ni dolgočasen, še kot osebnost ne... ni pa klovn al pa osel kot rossi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol dolgočasnež :D

če sam vozi pa ga gledaš ni dolgočasen :D kaj šele če ma hago za ritjo...

ben sploh ni dolgočasen, še kot osebnost ne... ni pa klovn al pa osel kot rossi...

Hehhe vidim, da ne moreš brez Rosija...včasih mam feeling kot, da ti je babo nategnu v preteklosti pa ne morš pozabt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehhe vidim, da ne moreš brez Rosija...včasih mam feeling kot, da ti je babo nategnu v preteklosti pa ne morš pozabt :D

o nategnil babo? on nateguje učota... :naughty:

samo hotel sem povedat da pač ben ne špila nekega norčka in da je bolj zrela osebnost kot pa rossi... ko je bila pritožba da je dolgočasen... meni je naprimer to bolj všeč, kot pa rossijeve otročarije...

ja ja... sej vem.. get a lajf (za mene)... tak pač sm :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o nategnil babo? on nateguje učota... :naughty:

samo hotel sem povedat da pač ben ne špila nekega norčka in da je bolj zrela osebnost kot pa rossi... ko je bila pritožba da je dolgočasen... meni je naprimer to bolj všeč, kot pa rossijeve otročarije...

ja ja... sej vem.. get a lajf (za mene)... tak pač sm :)

nope, ti nisi hotu povedat, da je ben zanimiv, ampak predvsem to, da je Rossi klovn ;)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nori out... v prvem ovinku se je pred reo nagužval in le ta ga je rahlo pipnil in je šel...

ben trenutno šele na 6. mestu, sam počas bo šlo :)

ne dela na strani od sbk, ampak sam gledam na british ES 2

mate nekje v temi motogp link do programa in navodila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol dolgočasnež :D

če sam vozi pa ga gledaš ni dolgočasen :D kaj šele če ma hago za ritjo...

ben sploh ni dolgočasen, še kot osebnost ne... ni pa klovn al pa osel kot rossi...

ej sam ta kloun oz osel je taka legenda da mu niti razni spiesi pa stonerčki ne sežejo do kolen...:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 pik prednosti za Spiesa, v Imoli je letos testiral tko da progo že precej pozna, Magny Cours se more še naučit, v Portimau je pa tudi testiral se mi zdi, tko da mu bo do konca sezone mal lažje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale vikend mislim da je bil za bena eden težjih. sploh zaradi poznavanja proge, ampak vseeno je odpeljal za dol past in haga se lahko začne ponovno pripravljati na poraz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja škoda za Hago, pomoje bo letos konc kariere pa ne bo prvak nikol. Že to s pole positioni je hecn, 7x pole v 15 letih al kok :grim je pa vseen legenda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja škoda za Hago, pomoje bo letos konc kariere pa ne bo prvak nikol. Že to s pole positioni je hecn, 7x pole v 15 letih al kok :grim je pa vseen legenda :OK:

on je zmer dal raceface on u nedelo. njegov samurai of slide stil očitno ni zahteval najbolših štartnih mest. pa je vseeno pršu na podij/do zmag. ful mi je hudo zanj, pomoje je zdej jasno, da bo prvak spies. mislim, da lahko spiesu naslov uzame sam zeeelo velika smola, ampak, napak dela extremno malo, kvalificira se zelo dobro in po štartu ni v gužvi, de ma jeklene živce je dokazal že u ameriko, čeprav ga prvič gledamo u boju za naslov, mormo vedet da on ZNA osvajat prvenstva. in proti Zemkeju ni blo lahko. Lepo je videt konkurenčne honde. očitno se je splačalo WhitePower zamenjat za Ohlins.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivi so mi bli podatki pred samo dirko o moči motorjev...je blo prvič? ker sm šele učeraj opazil..tako ducati 198HP...yamaha 210HP...honda 215 HP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!