Skoči na vsebino

Big Nakeds


ferek

Priporočene objave

Ice lahko bi združil temi v kolikor pašeta skupaj s Kateri "big" naked , da se stvari nebojo podvajale, imenovalec je tako isti.

recimo, da je to splosna tema o tej zvrsti motorciklov, zgoraj navedena pa bolj turisticno-potovalna (de nau ferek jamrou :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zato ti je bil spis v motopulsu tako všeč. odpravli so "hibe" seriskih big nakedov. Ampak lih honde niso popedenali, ne? dva XJR en ZRX in en GSX so bli, ne?

mene zanima, zakaj noben japonski retro naked nima USD vilc, ki bi prnesle tud bolše križe zavore, . . . pa zgledajo bolše.

čudi me da v debati o nakedih noben ne omeni IMHO poosebljenja nakedov, monstra, in nakeda za Simonsija, dirkalnika z ravno belanco Tuono.

drgač pa, naked je zame big, če ima big motor. ne sam po kubaturi ampak predvsem po gabaritih.

glih to je fora..ker ma vsak svoje muhe..pa ne motocikel ampak voznik

in men pač monster ni všeč, tuono mi je pa celo nevšeč..

vsak vidi stvari po svoje..

drugače pa sta benelli in moto morini kr pobirala zmage v naked klasi..pa še všeč sta mi oba..

jap..tisto v motopulsu so dobr predstavl..in sm mel tudi sam neko idejo da bi tistega mercedesa od cb1300 mal nabrusu..

ampak emocije so prevladale nad pametjo in grem na italijana :D

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih to je fora..ker ma vsak svoje muhe..pa ne motocikel ampak voznik

in men pač monster ni všeč, tuono mi je pa celo nevšeč..

vsak vidi stvari po svoje..

drugače pa sta benelli in moto morini kr pobirala zmage v naked klasi..pa še všeč sta mi oba..

jap..tisto v motopulsu so dobr predstavl..in sm mel tudi sam neko idejo da bi tistega mercedesa od cb1300 mal nabrusu..

ampak emocije so prevladale nad pametjo in grem na italijana :D

hehe. a bo tak kot Arnotov? :D

:topic: mam filing, de se Arno drugo leto odpravla po zmage na happening, stroj zna zmagat v kar nekaj kategorijah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The one & only .)

Jap, Tuono je res prava stvar. A se še komu zdi, da je bil ta stari Tuono bolj našpičen B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Tuono je res prava stvar. A se še komu zdi, da je bil ta stari Tuono bolj našpičen B)

Še zmeri je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, Tuono je res prava stvar. A se še komu zdi, da je bil ta stari Tuono bolj našpičen B)

bolj našpičen ali bolj nemiren? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So so....... oziroma... there is only one....

post-5063-1229684870_thumb.jpg

tuna se pelje odlično in dobre zavore, ampak vseeno ima par konjičev manj kot milka, pa že tako mu manjka kar nekaj konjičev za kakšno resno izživljanje.

Sem peljal par tun, pa mi sploh ni bila všeč.

Motorček že potegne, ampak ni pa to tisto, ko ves tresoč od adrenalina stopiš dol.

Men je pač moč bolj pomembna kot ovinkarjenje. :whistle:

rad bi pa šel en krog z b-kingom. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi pa šel en krog z b-kingom. :grim

če ga ne bi tko ogromnega naredili bi bil moja prva in edina izbira..ker gre res hudo..pelje se pa tudi dobro..

le zavore bi bile lahko malo bolj ostre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wanna B King je zelo grda kreacija. Sicer pa kaj govorim. Tudi avtomobili po letu 94 mi niso všeč.

Upam, da me dežurni ne bodo razsvetljevali v stilu "pezde, ko si ga nemoreš privoščit", vendar je ressss grrrd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa B-king svetovn.Nisem ga še vozil sam zgleda mi pa noro!Tiste plastike na izpuhih bi sicer raje zamenjal za karbonske...Kot mi je Z1000 ko je ven prišu.Ko pa sem ga imel pa sem ful pogrešal vetrovno zaščito.Sam vseeno mislim,da si ga bom vmes za eno leto privoščil,da mal vidim kak je...Edini serijski naked,ki bi ga imel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako misliš ogromnega? A med nogami širok a tako na splošno?

lahko bi ožjega naredili..tu mislim predvsem široke plastike na tanku in zadku in pa preveliki izpuhi..

drugače je igračka..

Men je pa B-king svetovn.Nisem ga še vozil sam zgleda mi pa noro!Tiste plastike na izpuhih bi sicer raje zamenjal za karbonske...Kot mi je Z1000 ko je ven prišu.Ko pa sem ga imel pa sem ful pogrešal vetrovno zaščito.Sam vseeno mislim,da si ga bom vmes za eno leto privoščil,da mal vidim kak je...Edini serijski naked,ki bi ga imel!

Na B-kingu je vetrna zaščita dobra..predvsem zaradi širokega sprednjega dela..

pri 260 ni nekega hudega piša v glavo..

al se je pa sam men tko zdel k tko hitr pride na 260 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuna se pelje odlično in dobre zavore, ampak vseeno ima par konjičev manj kot milka, pa že tako mu manjka kar nekaj konjičev za kakšno resno izživljanje.

Sem peljal par tun, pa mi sploh ni bila všeč.

Motorček že potegne, ampak ni pa to tisto, ko ves tresoč od adrenalina stopiš dol.

Men je pač moč bolj pomembna kot ovinkarjenje. :whistle:

Kaj pa govoričiš?

Kot prvo - ni tuna ,pač pa tuono - to bojda pomeni 'grom'

Kot drugo - a ni Tone zmagal nekaj v Daytoni lani, med nevemkakimi vse 'konjsko močnejšimi zadevami' ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa B-king svetovn.Nisem ga še vozil sam zgleda mi pa noro!Tiste plastike na izpuhih bi sicer raje zamenjal za karbonske...Kot mi je Z1000 ko je ven prišu.Ko pa sem ga imel pa sem ful pogrešal vetrovno zaščito.Sam vseeno mislim,da si ga bom vmes za eno leto privoščil,da mal vidim kak je...Edini serijski naked,ki bi ga imel!

Ja, ker tako noro zgleda, jih majo še 1000 neprodanih v skladišču na Madžarskem :-) (sm prepričan, da če prideš z 7500 evri tja, kar je skor polovica cene, da ti ga dajo, sam da se ga znebijo)

Pa tisti kuhinjski pult spredaj pred jajci je tudi primern, da na njem suši za 120 ljudi pripraviš :P

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ker tako noro zgleda, jih majo še 1000 neprodanih v skladišču na Madžarskem :-) (sm prepričan, da če prideš z 7500 evri tja, kar je skor polovica cene, da ti ga dajo, sam da se ga znebijo)

Pa tisti kuhinjski pult spredaj pred jajci je tudi primern, da na njem suši za 120 ljudi pripraviš :P

kje? kupim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!