Skoči na vsebino

Streetfighter predelava


trojan69

Priporočene objave

Ja sem razmišljal v tej smeri pa se strinjam z vama. Ampak bom pomoje letos pustu kr tko-sej v živo zgleda bolš, na tej sliki je mal čuden kot. Prvič moram pazit zarad homologacije (mam doma še original lonce tko da vsaj z izpuhom ne bo problemov). Drugič bom pa po vsej verjetnosti drugo leto menju izpuh z 4v1 -ta pa bo bol v nebo gledajoč :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem razmišljal v tej smeri pa se strinjam z vama. Ampak bom pomoje letos pustu kr tko-sej v živo zgleda bolš, na tej sliki je mal čuden kot. Prvič moram pazit zarad homologacije (mam doma še original lonce tko da vsaj z izpuhom ne bo problemov). Drugič bom pa po vsej verjetnosti drugo leto menju izpuh z 4v1 -ta pa bo bol v nebo gledajoč :naughty: .

misliš da bo kaj problem, če bodo v liniji zadka ?

bolj je važen kakšen glas dajo izpuhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem razmišljal v tej smeri pa se strinjam z vama. Drugič bom pa po vsej verjetnosti drugo leto menju izpuh z 4v1 -ta pa bo bol v nebo gledajoč :naughty: .

Men je všeč,da je izpuh na obeh straneh!Sam bolj pokončno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš da bo kaj problem, če bodo v liniji zadka ?

bolj je važen kakšen glas dajo izpuhi

Ne ne bo problema, kar se pa glasu tiče bo pa pomoje z novimi skrajšanimi lonci kr uredu.

Če pa misliš za homologacijo sem pa že omenu da mam original lonce z odtisnjenimi vsemi tistimi zadevščinami, kiso potrebna-tko da...

No ta bikend se bom spravu polirat izpuhe, platišča pa še kakšne malenkosti. Sam na žalost mi je fotr odnesu vrtalko :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne bo problema, kar se pa glasu tiče bo pa pomoje z novimi skrajšanimi lonci kr uredu.

Če pa misliš za homologacijo sem pa že omenu da mam original lonce z odtisnjenimi vsemi tistimi zadevščinami, kiso potrebna-tko da...

No ta bikend se bom spravu polirat izpuhe, platišča pa še kakšne malenkosti. Sam na žalost mi je fotr odnesu vrtalko :headbang:

kolega je tut skrajšal lonec (je tut naredu streetfighterI), zdaj pa se tak dere, da je že mal neznosno

ta skrajšan lonec boš skor vedno imel in prehud tut ne more bit pri glasnosti

mal se pozanimaj kako lahko narediš da ne bo preglasen, boš npr mal spremenil lonec, druga notranja luknjasta cev, druga volna, koliko volna, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem kar se glasnosti tiče. Sem že tud mal razmišljal o tem. Pomembno je da se zadevo dobro natlači z ˝volno˝, lahko se pa tudi mal zablokira zadevo. V cev vstaviš ploščico z manjšim premerom luknje. Najprej bom probu z neblokiranimi izpuhi če bo pa preveč bom pa zadevo še mal zadušu-več kot ene par netov me itak ne stane.

No dans sem se mal zabaval z vrtalko (mi jo je fotr po malo moledovanja pustu doma :rolleyes: ) pa z dratpiršno po rorih. Zadeva se kar lepo čisti. Zaenkrat je glavni del rje očiščen tko da bom nadaljeval jutr-če ne bo prevelkega mačka-zdej gem pa :drunk: u Kran.

post-20343-1236968941_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zada dva tedna sem se posvetu bol poliranju določenih delčkov (pokrovčkov izpuha, stopalk)-neki treba počet dokler čakam na dnar zadele od prijaznih tet z triglava :rolleyes: . Če koga zanima se dobi v Bauhausu super kit dveh kolutov ter dveh polirnih past oz ˝voskov˝ za vrtalni stroj. Z mal truda lahko poliranje izpade super.

Lotu sem se pa tudi platišč. nesu odmontirat gume, zaščitu del, katerga bom prebarval z maskirnim trakom (bauhaus 1 euro) obode pa namazal z lavakolom (Mavrica, Mekur,... 10 eur kila).

lava je res super spucala barvo-do zadnje pikice-za lavo uporabljajte steklen kozarec!!! Ker razne piksne za pivo majo na notranji strani premaz, ki zreagira z lavakolom :rolleyes:-in tako sem odkril-poleg domnevnega negativnega vpliva različnih alkoholnih napitkov na zdravje, nezmožnost presoje, ki posledično (vsaj po kriterijih nekaterih ehmm :krneki: organov)vodi v različne kršitve JRM- resnično pomanjkljivost pera!!

No skratka obode moram samo še spolirat-z prej omenjenim kitom iz Bauhausa. Notranji del bom prebarval v črno, je pa maskirni trak deloval tako dobro da je med alu ter barvano površino nastala res popolna meja-ne odstopa niti za mm. Tko da če kdo hoče mal osvežit platišča na svoji zverinici mu po vsej verjetnosti (če bo delal natančno) ne bi bilo treba zadeve niti barvat.

Torej lava med delovanjem na platišču.

In po čiščenju barve

post-20343-1238629102.jpg

post-20343-1238629262.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš,da ne bodo felgne oksidirale?Al boš kaj premazal?

Men je ta hrvaška predelava zanimiva!

Tehnicki podaci: Croatia Allien Fighter

model: streetfighter 001

motor: suzuki gsx-r 1100 `92.g

rasplinjac: mikuni flach shiber 42 mm

ispusni sustav: akrapovic grane + inox rucni rad

okvir i straznja vilica: by šile, cjevi CrNiMoTi 4404

prednji i straznji ovjes, kocnice i kotaci: suzuki gsx-r 750 SRAD

upravljac: rhental gold

trokuti, upravljacka ploca, oslonci nogu_; by maček

vjetrobranska maska: M-Design i by maček

spremnik goriva i straznje oplate: Mac moto plastic parts

Sjedalo: R1

Elektronika: Suzuki gsx-r 750

snaga: 180-185 ks (prema rijecima vlasnika)

tezina: 175 kg

airbrush: by kezo

Motor je bil kasneje naprodaj za 8000eu

post-18324-1238631133_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link do tega,ki dela airbrush,zanimive slike predelav.Mogoče dobiš kako idejo :naughty: KLIK

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra predelava, sam tist ror od izpuha se mi ne dopade, če bi js delu bi naredu neki v takem smislu kot ma buell, pod mašino. Pa kaka je funkcija tistih špic pred mašino-namest bug spoilerja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš,da ne bodo felgne oksidirale?Al boš kaj premazal?

Men je ta hrvaška predelava zanimiva!

Tehnicki podaci: Croatia Allien Fighter

model: streetfighter 001

motor: suzuki gsx-r 1100 `92.g

rasplinjac: mikuni flach shiber 42 mm

ispusni sustav: akrapovic grane + inox rucni rad

okvir i straznja vilica: by šile, cjevi CrNiMoTi 4404

prednji i straznji ovjes, kocnice i kotaci: suzuki gsx-r 750 SRAD

upravljac: rhental gold

trokuti, upravljacka ploca, oslonci nogu_; by maček

vjetrobranska maska: M-Design i by maček

spremnik goriva i straznje oplate: Mac moto plastic parts

Sjedalo: R1

Elektronika: Suzuki gsx-r 750

snaga: 180-185 ks (prema rijecima vlasnika)

tezina: 175 kg

airbrush: by kezo

Motor je bil kasneje naprodaj za 8000eu

Fajn, mogoče preveč kičast. Tako kot pravi nk84, izpuh in špice so mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kot kakšen Spondon Suzuki :) kr zanimiv izdelek... drugač pa men zelo všečno narejen streetfighter Suzuki je od Tomota iz Kranja, ko najdem fotke jih poskeniram in prilepim sem ;)

je pa tud moje mnenje, da bi izpuh 4 v 1 lepše zgledal, in predvsem višje gor bi moral bit :) no ampak vsak ma svoj okus, ti sam tko dobr nadaljuj :worship:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo najdu :) je že par let od tega k sem ga slikal... ima pa komplet Akrapovič rore, od DNA masko, pa mislim da ma Spiegler bremze, vilce eloksirane

post-1406-1238674647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Obedve predelavi sta mi všeč, sploh hrvaška-je pa notr uloženo ogromno dnarja pa dela. Ta druga predelava je pa tipični ameriški stil fighterja-tud zlo zanimiva.

Predelava na spodni sliki mi je kar všeč-nemški stil. mogoč bom mal pokopiral koncept izpuha-seveda po homologaciji :krneki:

post-20343-1238680002_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda kot kakšen Spondon Suzuki :) kr zanimiv izdelek... drugač pa men zelo všečno narejen streetfighter Suzuki je od Tomota iz Kranja, ko najdem fotke jih poskeniram in prilepim sem ;)

je pa tud moje mnenje, da bi izpuh 4 v 1 lepše zgledal, in predvsem višje gor bi moral bit :) no ampak vsak ma svoj okus, ti sam tko dobr nadaljuj :worship:

Sej pomoje je spondon okvir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem piše tkole: okvir i straznja vilica: by šile, cjevi CrNiMoTi 4404 zgleda so ga res sami delal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem piše tkole: okvir i straznja vilica: by šile, cjevi CrNiMoTi 4404 zgleda so ga res sami delal :)

Jap, vse skupaj je bilo homemade, vključno s križi vilic...

Pred leti je bil opis predelave v Moto Puls-u. Malo pobrskajte za več detajlov, pod Alien Fighter...

Zadevo je bilo možno videt na večjih moto zborih po hrvaški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebe...

Moje na vfr so po enem letu se vedno lepe.

Čistit reddno z blagimi šamponi, obcasno sem ih povoskal, in to je

Voskal sem jih z Motulovim sprayem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker tok sem spoliral krivine (kolektorje), če se mi bo dal-pa če bo čas bom spoliru še notranje krivine, ki se jih ubistvu ne vidi, ker so za hladilnikom. Za primerjavo lahko na zgornji slikici vidite kolektor pred poliranjem. Očistu pa prebarvu sem še vodni hladilnik, pa porihtu še par malenkosti. Upam da bojo čez kakšne dva-tri tedne že počas zaćeli kapljati deli-če se bojo tete na zavarovalnici Triglav zganile z izplačilom zavarovanja.

post-20343-1239321177_thumb.jpg

post-20343-1239321191.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bom počas naroču še preostale dele. Predvsem masko, superbike kit, števce. Razmišljam o sledečih blatnikih pa maskah. Močno se nagibam k kombinaviji blatnika in maske na prvih dveh slikah, pa tudi kombinacija blatnika in maske na drugih dveh slikah bi bila OK. Ima kdo slučajno izkušnje z firmo Megatec-fighters, pa če ve kdo še za kakšne ugodne pa lepe maske, luči, žmigavce...

post-20343-1239567829_thumb.jpg

post-20343-1239567839.jpg

post-20343-1239567854.jpg

post-20343-1239567865.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu sem najdu tudi superbike kit komplet z križi, rajzerji, lajtngami pa krmilom za ka dobro ceno 240 eur, mogoč se bo dal clo kej zbit :krneki: Tkoda bom pomoje kr ta kit uzel pa se ne bom zafrkavu z vrtanjem originalnega križa-kdo ve mogoč me bo pa kdaj prjel spet met klip-one. Aja zadeva ima tud TUV, izdelava je pa tud kr uredu (vidu ABM križe v Italiji na sejmu letos)

post-20343-1239568242.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo,

mene pa nekaj zanima glede teh predelav v streetfighterja in sicer na netu se da kupiti veliko streetfigter luči, mask,bug spojlerjev,balanc ... ampak to so najbrz univerzalne zadeve za katere moraš še sam prirediti nosilčke in podobno? Koliko je dela s tem oz. kako veš da stvar vsaj približno paše gor? Imam v mislih da bi te stvari obesil na fazerko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!