Skoči na vsebino

Streetfighter predelava


trojan69

Priporočene objave

Mah, te enduro so mi preveč grde, bi pol raje obdržal luč od Milleta, pa iz poliestra naredu drugo masko. :trance_33_sleep: To bi bla pomoje še najboljša varjanta, ni treba nič dokupit, ne ne rabiš TÜVa. Dal bi gor verjetno še TE ščitnike rok in pa kak SM blatnik. Če ne pa sem gledal TA "kit", ki je čist prehud,pa še tamočne luči ima, samo nočem imet problemov s policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ebay. de vpiši streetfighter spiegel, al pa ebay.co.uk barend mirror. Jih je kar precej različnih vrst gor.

Tudisam nakej razmišljam o prihodnji menjavi mojih špeglov z podobnimi barend. Sem pa mal skeptičen do jih predvsem zaradi tresenja, tudislabšega pogleda nazaj ter odzivov mož v modrem :krneki:. Res je pa da zgledajo super!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve kdo za kakšno spletno trgovino oz kje bi dobil take špegle kot so na sliki:

http://www.ducatinewstoday.com/wp-content/uploads/2009/07/high_res_1_1600.jpg

pa ce kdo ve, kd vse dela te špegle?

http://www.rizoma.com/Prodotti/ProdottiUniversal.cfm?ID_categoria=1&IDSez=1

Class Retro in Reverse Retro. Mislim, da Rizomo lahko naročiš v TC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko sem že omenu v eni drugi temi načrtujem za naslednjo zimo spet mal prerihtat fighterja. Lahko bi se temu reklo 2. stopnja predelava. In sice namen imam montirat VFR nihajko, ki jo bom ojačal (z pomočjo kakšnega dobrega varilca pa krivilca cevi ), nov amortizer gsxr 100 k5 al pa kšna or yamahe-r6 al r1, dogbonese, pa en kup distančnikov montiral bom avtomobilsko platišče na spodnji sliki 17krat 7 oz 8, se pravi za 180 ali pa bolj verjetno 200 gumo, izpuhe speljal pod sedež ali pa podobno kot jih ima buell-spet ob pomoči enga dobrega krivlca in varilca :), sprednjo gumo od VFR ali pa kakšno drugo-ktera misite da bi se najbolš skladala z platiščem?

Ko bom že pri predelavi bom spoliral okvir pa nihajko, na novo prebarval mašino itd. Bo pa to kar pošten projekt, tko da se ga letos ne bom lotil, prvič ker me gize recesija, drugič pa ker nebi rad že spet 3/4 sezone spustil. Prišlo me bo pa vse skupi po prvotnih ocenah okol 1000 odvisno od cen kovinostrugarjev pa izpuh-majstrov. Sam namreč nimam niti mašin niti znanja za to.... Aja ve kdo slučajno za kak šlosarski tečaj oziroma kje bi se lahko nauču te stvari??

Platišče:

post-20343-126189467838_thumb.jpg

Primer ojačane nihajke:

post-20343-126189482663_thumb.jpg

Mnenja, vtisi in kritike več kot zaželjeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moje mnenje je da sam tega ne bi naredil. Zanima me pa zakaj si se ti odločil da bi to naredil.

Sem že videl tvoj motor v živo in je res super, takih je malo na cestah. Zdej če pa to misliš narediti pol pa res nevem kako bo vodljiv, sej zgledal bi lepo, samo kako se s tem vozi :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol kot zarad česa drugega zarad izgleda. Vozne lastnosti pomoje nebi tok trpele, bi se pa mogu potrudit pri višini (dogbonesih), prišel bi pa tud nov amortizer, kar bi še mal izbolšal vzmetenje. Kar se vodljivosti tiče pomoje nebi blo kakšne razlike, mogoč bi bila še mal bolša v krajših ovinkih sam posledično tud manj stabilna pri višjih hitrostih, ker je od VFR nihajka krajša od gsxr 1100 ampak tega pomoje skor nebi zaznal. Na platišče bi pa pršla pomoje 180-200 guma tko da se kakšnih prov debelih gum nebi posluževal. Aja pa na platišče pride motorska in ne avto guma!!!!! (avto guma bi bla res porazna kar se vodljivosti tiče).

Drugač je pa to že kr preizkušena metoda-VFR nihajka pa alu avtomobilsko platišče z moto gumo-itak isti šmorn kot motorska platišča, samo distančnike je treba narest zarad offseta. Sej še nisem čist odločen-mam itak še en let za preštudirat :) ... Je pa to zlo zahteven projekt tko da bom mogu tud zlo premislit če mu bom kos...ampak z velik volje se vse da :)

Evo še par slikic VFT nihajke pa avtomobilskega platišča z 190 gumo na Z 1000

post-20343-126194552934_thumb.jpg

post-20343-126194553669_thumb.jpg

post-20343-126194554903_thumb.jpg

post-20343-126194555485_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni ve kdo kje v slo. se prodajajo streetfighter maske z lučmi....ker v louisi se mi ne dopade tista, al pa če ma keri kako za prodat me naj kontaktira.... .)

Vem pošljem email streetstric@gmail.com tudi z certifikatom TUV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

David je že dobu :)

Dej pošl par slikic al pa kako povezavo do strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zadeva je sestavljena skupi, vs štrom porihtan, užge super. Zvok ubijalski :evilgrin:

worship.gifworship.gif

Dans sem ga še mal stestiru na poligonu in je zadeve res zlo okretna. Za razliko od original gsxr 1100, ki je za vozt bol kot ne cegu.

Široka balansa trance_25_naughty.gif

p.s. Pohvale vreden projekt trance_40_thumbup.gif

Upam, da se kaj kmalu še moj kam premakne trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 let pozneje...
Ob 28. 4. 2020 ob 20:37, Ursus666 pravi:

Ve kdo za kakšen akumulator ki v višino meri pod 7cm za domač 1300ccm projekt, pa da ni draga racing zadeva? Hvala! 

kaj se pripravlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 4. 2020 ob 20:41, motom pravi:

7cm višina, ko ga daš ležat. Dovoljeno.

20200421_135639_resized.jpg

se mi zdi , da je 6.3Ah in 130 CCA kar malo premalo za 1300 kubikov..

se pa strinjam , da vpraša v trgovino "moto akumulatorji črnuče" po nasvet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!