Skoči na vsebino

MuZ


dylandog

Priporočene objave

Lep pozdrav, prijatelji zlahtne kapljice!

Zanima me, kako je z zastopstvom MuZ pri nas. Nekaj je bilo govora na forumu, da je zastopnik/prodajalec pri nas precej neuporaben. Zanima me bolj podrobno. A kdo vozi novejse modele (Skorpion, Mastiff,...) in ce, kako je s servisi, garancijo, krizi in tezave ipd.???

TNX, Joze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi ti Gidl znal kle svetovat.

Jaz sem se zanimal za njihovo enduro pa od zastopnika nekje v prekmurju nisem dobil pametne informacije.Pol sm šel pa v Mengeš in sem zvedu vse kar me je zanimal.

Drgač majo pa od Yamahe mašino tk da za dele ne bi smel bit problem.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Pol sm šel pa v Mengeš in sem zvedu vse kar me je zanimal.

Drgač majo pa od Yamahe mašino tk da za dele ne bi smel bit problem.

LP

Leteči

A je v Mengsu prodajalna MuZ motorjev? In ce, kje (tocneje) oz. kako se imenuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni prodajalna, ampak servis vzmetenja za vse vrste motorjev.Je pa tudi prodajalec MZ ja, vsaj bil je ko sem se jaz zanimal kako leto nazaj.

Pa tudi sam je imel njihovo enduro (Baghira al neki tacga)

Drugače je pa to GIL Motosport, št. pa dobiš na PM.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

MuZ je že nekaj časa spet MZ :wink: 8) :lol:

Za ljubitelje: na Intermotu je bil (spet) razstavljen MZ 1000 S, z novim motorjem. Ampak tokrat bo pa menda spomladi res v trgovinah... :arrow: :?: Izvedel sem lahko le najbolj osnovne podatke: dva cilindra, 1000 ccm, 115 KM. Pa ako su lagali mene i ja lažem vas... 8)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mz 1000 je videt prov super zadeva,sam cena baje ne bo nič prjazna:baje okol 12000 eurov :shock: :? :( :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mz 1000 je videt prov super zadeva,sam cena baje ne bo nič prjazna:baje okol 12000 eurov :shock: :? :( :!:[/quote

Popolnoma verjamem v kvaliteto MZ-ja, ampak za 1200 eur pa domov nekaj drugega pripeljem. No ja, še ene dva jurja bi moral dodat. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Lep pozdrav, prijatelji zlahtne kapljice!

Zanima me, kako je z zastopstvom MuZ pri nas. Nekaj je bilo govora na forumu, da je zastopnik/prodajalec pri nas precej neuporaben. Zanima me bolj podrobno. A kdo vozi novejse modele (Skorpion, Mastiff,...) in ce, kako je s servisi, garancijo, krizi in tezave ipd.???

TNX, Joze

Tkole zgleda z MuZ-om....no zdej je spet MZ. Uvoznik je bil (uradno še vedno) M&W Futura d.o.o. iz Ljutomera, vendar so po letu in pol začel ugašat in sedaj totalno ugasnili. Tip ki je to uvažal se je začel ukvarjati z drugim biznisom in je popolnoma zapustu firmo, njegov oče pa je še nekaj časa skrbel za dele, sedaj pa se tudi na telefon ne javlja več. Jaz sem bil njihov edini uradni serviser, ampak tud jaz sm zgubu voljo, ker enostavno ni delov....no odkrito rečeno smo največkrat potrebovali dele za popravilo padcev......mašine so res brezhibne (XTZ 660) in tudi servisni material se dobi ves, vendar je pač tako da se motorja pri nas kupit več neda.

Mogoče se pa kdo opogumi in začne na novo, mislim da je tovarna pripravljena zamenjat uvoznika brez kakršnih koli komplikacij.

Servise še delamo pri nas, vendar to je pa tudi vse.

lp

GiL Motosport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno v Slo cene nikjer ne boš izvedel. Če ti kaj pomaga ta iz Motorradovega in iz Biker's ovega kataloga 2003: 12500€

V katalogu ni več MuZ, temveč zopet stari MZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izgleda da so v sloveniji res pozabili na MuZ-a !!! No sam lahko povem da sem vozil MuZ RT 125 letnik 2000 letosnjo celo sezono, bil pa je testni model ker imajo pri elektroniki tudi slovenci prste zraven :) Motor je bil res super, nobenih pripomb in res skoda da se MuZ zaenkrat umika iz slovensjega trzisca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MuZ je že nekaj časa spet MZ :wink: 8) :lol:

Za ljubitelje: na Intermotu je bil (spet) razstavljen MZ 1000 S, z novim motorjem. Ampak tokrat bo pa menda spomladi res v trgovinah... :arrow: :?: Izvedel sem lahko le najbolj osnovne podatke: dva cilindra, 1000 ccm, 115 KM. Pa ako su lagali mene i ja lažem vas... 8)

In čigav agreagat ima? Svoj, ali kupljen? Upam,da jih bomo letos na IMOT-u spet lahko videli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MuZ je že nekaj časa spet MZ :wink: 8) :lol:

Za ljubitelje: na Intermotu je bil (spet) razstavljen MZ 1000 S, z novim motorjem. Ampak tokrat bo pa menda spomladi res v trgovinah... :arrow: :?: Izvedel sem lahko le najbolj osnovne podatke: dva cilindra, 1000 ccm, 115 KM. Pa ako su lagali mene i ja lažem vas... 8)

In čigav agreagat ima? Svoj, ali kupljen? Upam,da jih bomo letos na IMOT-u spet lahko videli!

Po moje kupljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor-agregat je plod lastnega razvoja, verjetno je tudi zaradi tega zamuja v salone. Ne vem kje tocno sem prebral, da bo baje zelo dober sport touring. Nemski novinarji so jih imeli ze na testu.

V naslednjem motorradu pa bo predstavitev MZ-jeve delavnice za prototipe. Pripravljajo hard enduro na 450 ccm(by Yamaha).

PS:Gidl a mas kaksno inf. o rabljenih MZ-jih.Kdo kaj prodaja? Zakaj jih pa ti ne uvazas :oops: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, agregat imajo svoj - prav zato toliko časa traja vse skupaj in venomer prestavljajo začetek redne prodaje 1000ke. Namreč glih ko nekaj "spacajo" da konkurenca nekaj še bolj hudega ven in MZji spet nazaj iskat nove konje... Tako so morali mašino dvakrat na novo razvijali...

Zadnje novice pravijo, da 1000ke še ne bo spomladi ampak šele tik pred poletjem (poznavalci pa pravijo, da šele jeseni). Škoda, pred dvemi leti bi bil tale motorček špica, letos jeseni pa :roll: :? ...

(vse novice pobrane iz revije Motorrad)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor-agregat je plod lastnega razvoja, verjetno je tudi zaradi tega zamuja v salone. Ne vem kje tocno sem prebral, da bo baje zelo dober sport touring. Nemski novinarji so jih imeli ze na testu.

V naslednjem motorradu pa bo predstavitev MZ-jeve delavnice za prototipe. Pripravljajo hard enduro na 450 ccm(by Yamaha).

PS:Gidl a mas kaksno inf. o rabljenih MZ-jih.Kdo kaj prodaja? Zakaj jih pa ti ne uvazas :oops: :arrow:

Zaenkrat noben sedanji lastnik MuZ-a ne prodaja, vsaj da bi jaz vedu ne.....za dva sem sicer vedu ko sta se prodajala in tud posredoval info....in morm račt da sta v trenutku šla....ostali pa se jih kar držijo. Sam pa jih nebi uvažal ker že zdaj ne folgam, že z Husqvarno imam preveč zapletov okoli papirjev....pa še dirkanje.....negre, ni časa, že to kar delam trpi zaradi tekm, pa še ljudi ki bi jim lahko zaupal da bi mi pomagali ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....negre, ni časa, že to kar delam trpi zaradi tekm, pa še ljudi ki bi jim lahko zaupal da bi mi pomagali ni.

To se da pa hitro resit :oops: :wink: :idea: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!