Skoči na vsebino

MuZ


dylandog

Priporočene objave

[sam pa jih nebi uvažal ker že zdaj ne folgam, že z Husqvarno imam preveč zapletov okoli papirjev....pa še dirkanje.....negre, ni časa, že to kar delam trpi zaradi tekm, pa še ljudi ki bi jim lahko zaupal da bi mi pomagali ni.

Pa še Cagiva fani ga vmes morimo... :lol: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....negre, ni časa, že to kar delam trpi zaradi tekm, pa še ljudi ki bi jim lahko zaupal da bi mi pomagali ni.

To se da pa hitro resit :oops: :wink: :idea: !

Predlagi 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem si ogledu novi super športni motor MZ, ampak me ni prepriču. Je nekako preveč nedodelan, vprašanje kako je z motorjem, ampak na prvi pogled bi reku, da so si dal ful dela s sprednjim koncem, medtem pa so na zadnji skoraj pozabili. Tudi armatura sama ni nič posebnega. Pomoje jih ne bo pri nas za tak denar na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 let pozneje...

No-zdaj, ko je nekaj časa MZ že na sceni z novimi modeli... Ma kdo že kaj izkušenj z njimi? Glede na ceno bi jih pričakoval več na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem skorpion 660 od 00-03 leta.

Prevozil 27.000 km....kar zadovoljen z njim. Še najslabši del na njem je bila mašina od Yamahe.

Drugače se pa vidi na cesti kakšnega Mastifa ali Bagira.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!