Skoči na vsebino

Motorji in ženske


YAMASAKI

Priporočene objave

Moja pizdi ko zmešana. V stilu "Prodaj to! Se boš še ubil !" Tudi ko se vozi z mano jo je strah, ker jo je en bebec pred mano pač prestrašil, tako da v dveh se zares počasi peljeva. Ko sem sam je pa pač dosti hitreje odvisno od okoliščin. Uglavnem, kakšenkrat uživa, samo mora bit res toplo, prav mora čutit vroč zrak, sicer se mi zares hitro prehladi.

Govori pa non stop prodaj to .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u v obratno smer tut vela... :naughty: k men bena ne teži :blush:

:worship: :worship: pa šporhet še tut mamo... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A odpremo še temo motorji in moški..kaj pravijo vaši fantje, možje, koruzniki...

Kot da bi bila ženska na motorju dandanes kaj čudnega. Kot da bi bila ženska kjerkoli kaj čudnega. Heh, ženske letijo z vojaškimi lovci, poveljujejo poletom v vesolje, predsedujejo državam..in v Sloveniji smejo imeti mnenje o fantovem, moževem, koruznikovem hobiju vezanem na vozilo, ki ga lahko kupiš za vsakim vogalom...pohvalno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa ostal na biomasi,pa je ostal dost gnarja za motorje.

P.s.Z mojo(takrat še nisem vedel) sva že leta 1980 lutala okol grobnika z MZ-jem.Tako da imam popolno podporo okrog motorjev.

Zdej bote pa ugotovil,da smo že stari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je čas za familijo, je treba motor prodat.
Ja, kdo je pa to rekel...? Samo malo bolj je treba planirati vse skupaj. Dobro, dve leti je bilo malo kilometrov, zdaj je fantalinček v vrtcu, pa so dopoldnevi moji.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kdo je pa to rekel...? Samo malo bolj je treba planirati vse skupaj. Dobro, dve leti je bilo malo kilometrov, zdaj je fantalinček v vrtcu, pa so dopoldnevi moji.

Moj fantalin je pa že doštudiral,in sedaj ima ata več časa in uerotov.

Smo zmagali. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A odpremo še temo motorji in moški..kaj pravijo vaši fantje, možje, koruzniki...

Kot da bi bila ženska na motorju dandanes kaj čudnega. Kot da bi bila ženska kjerkoli kaj čudnega. Heh, ženske letijo z vojaškimi lovci, poveljujejo poletom v vesolje, predsedujejo državam..in v Sloveniji smejo imeti mnenje o fantovem, moževem, koruznikovem hobiju vezanem na vozilo, ki ga lahko kupiš za vsakim vogalom...pohvalno :grrr

veš kaj?

solit se pejt.

moje provokacije spodkopavaš... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj?

solit se pejt.

moje provokacije spodkopavaš... :fredy:

:P sem se že zasekiral, da resno misliš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je čas za familijo, je treba motor prodat.

Na takle dobimo, če se v tipično moško šovinistino debato vtakne ena hudokurčna ženska... :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bla sprva proti, pol sm jo pa zapelu en krog in že se menimo o nakupu opreme za njo :naughty:

ko je čas za familijo, je treba motor prodat.

Glede na to kaj poslušamo zadnje dni in čase o vsem tem izsiljevanju itd... Skor najbolša odločitev na žalost...

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm, a če je pa obratno pa ni teženja al zakaj se sm ena stran izpostavlja.....eeee, wrong....še hujš je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je čas za familijo, je treba motor prodat.

Prodat mogoče ne, samo zmanjšat uporabo :whistle:

Naša bi se še kdaj pa kdaj malo zapeljala, samo večdnevnih potepov pa zdej nekaj let najbrž ne bo prav dosti.

Sem pa že prisel do zaključka, da Touring motorja ne potrebujem za par tisoč na leto.

Zdej je čas da kupim VTR 1000 F in naredim enega lepega nakeda iz nje... :evilgrin:

Se bo mali z medvedki igral jest pa z motorji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je moj okužil pred parimi leti z motorizmom (ko sma se spoznala nisem imela pojma o motorizmu in sem bila skeptična in me je bilo strah motorjev). Po nekaj letih vožnje na zadnjem sedežu me je prepričal, da sem naredila izpit , zdaj imam svoj motor in je super. Sicer včasih pogrešam zadnji sedež (sploh, ko sem utrujena) ampak vseeno uživam v solo vožnji.

Ko bo čas za familijo pa mi na kraj pameti ne pade, da bosta šla motorja od hiše. Boma pa se na izmeno vozla ali pa vključla babice, dedke, tete, strice pa bo.

Tudi kakšen večdnevni izleti mislim da ne bi smeli bit prevelik problem. Vse je stvar organizacije, želje, financ, posameznika...

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenska navdusena, komaj caka da se zacne spet sezona...

misljenja: ne kupuj samo da imas, pac pa kupi tisto kar bos uporabljal.

ampak ker sem istega mnenja, se tukaj ne kreševa :)

odlicno sopotnico imam - samo vcasih prevec ekonomicno vozim na izletih.

ko pa si dam duska skozi ovinke na relaciji hoce-areh pa je uzitek obojestranski - pa to ne pomeni kolenckanje, saj nisem v 5500km toliko spoznal motorja, niti se nisem trudil preverjati kje so meje motorja, pnevmatik, mene,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si kupo svoj motor ona pa svojega, praktično, ko maš motor na servisu se lahko voziš z njenim! za rojstni dan je ni treba vozit jest pa zlatega kiča kupovat, si je zaželela novo spredno gumo, kaj češ lepšega....

:worship:

Moja pizdi ko zmešana. V stilu "Prodaj to! Se boš še ubil !"

Govori pa non stop prodaj to .......

Osebno bi jo postavil pred dejstvo,da mi je motor ena od stvari,mogoče celo edina,v katerih sploh še gre uživat v tem času in je ne dam in naj gre če ji kaj ne paše!

Moja se je peljala z menoj.Pol pa je jokala,da ji čelada pleše itd...Pa smo ji kupili pravo velikost in ok čelado in ostalo,zdaj pa se rada pelje.Razen z choperjem se noče.Pravi,da jo kao meče,ko odzadaj sedi(je bil 14dni pri hiši),da je to res drek pumpa :grim

Seveda pa sem na motorju še vedno najraje sam!!!Da pol doma čaka dobro kosilo,večerja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno bi jo postavil pred dejstvo,da mi je motor ena od stvari,mogoče celo edina,v katerih sploh še gre uživat v tem času in je ne dam in naj gre če ji kaj ne paše!...

Bravo :worship: Tako odločnih tipov ne delajo več, odkar so Terminatorja fliknili v tisti plavž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo :worship: Tako odločnih tipov ne delajo več, odkar so Terminatorja fliknili v tisti plavž.

o delajo delajo... no mrbit ne tipou :lol1: jst se pa čist strinjam s tem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo :worship: Tako odločnih tipov ne delajo več, odkar so Terminatorja fliknili v tisti plavž.

O eden takih tipov je tudi tukaj.

Men je dala ultimat "ALI JAZ ALI MOTOR" in veš kaj sem naredil

PRODAL pa popoldan še većjo zverino domov pripeljal. Bemtiš zdej me pa samega ne pusti, zmeri če bit zraven.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O eden takih tipov je tudi tukaj.

Men je dala ultimat "ALI JAZ ALI MOTOR" in veš kaj sem naredil

PRODAL pa popoldan še većjo zverino domov pripeljal. Bemtiš zdej me pa samega ne pusti, zmeri če bit zraven.

:OK: :OK: :OK:

ma pej prou j tko :worship:

živela betka... hja en saj veje kej j dobr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O eden takih tipov je tudi tukaj.

Men je dala ultimat "ALI JAZ ALI MOTOR" in veš kaj sem naredil

PRODAL pa popoldan še većjo zverino domov pripeljal. Bemtiš zdej me pa samega ne pusti, zmeri če bit zraven.

:OK: :OK: :OK:

kaj si prodal njo ali motor? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!