Skoči na vsebino

Motorji in ženske


YAMASAKI

Priporočene objave

:worship:

Osebno bi jo postavil pred dejstvo,da mi je motor ena od stvari,mogoče celo edina,v katerih sploh še gre uživat v tem času in je ne dam in naj gre če ji kaj ne paše!

Seveda pa sem na motorju še vedno najraje sam!!!Da pol doma čaka dobro kosilo,večerja :whistle:

To je pa kr neki, kako ti lahko nek predmet, reč, stvar več pomeni kot oseba ki jo imaš kao rad :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je dala ultimat "ALI JAZ ALI MOTOR"

Vse spoštovanje do tvoje gospe...ampak vseeno...kakšne so to "otroške". Ni tukaj nič ali-ali. Tako je in pika. Motor je pr bajt. Proda se lahko samo, če z kešom zagusti za bolj pomebne življenske stvari (hrana,računi,zdravje,... )

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je pa kar moja kupila, da ima sedaj mir doma pred mano. :worship:

midva sva imela vsak svojega. Moj ga je prodal, jaz ga pa še imam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je čas za familijo, je treba motor prodat.

Aja? Zakaj že?

PieS..:Sem prehiter napisal odgovor :P Alles okej (al kak se že piše) :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O eden takih tipov je tudi tukaj.

Men je dala ultimat "ALI JAZ ALI MOTOR" in veš kaj sem naredil

PRODAL pa popoldan še većjo zverino domov pripeljal. Bemtiš zdej me pa samega ne pusti, zmeri če bit zraven.

Vse spoštovanje do tvoje gospe...ampak vseeno...kakšne so to "otroške". Ni tukaj nič ali-ali. Tako je in pika. Motor je pr bajt. Proda se lahko samo, če z kešom zagusti za bolj pomebne življenske stvari (hrana,računi,zdravje,... )

Menda si kot jaz prvo spregledal rumen napis v zgornjem postu?

Fritz tokrat se popolnoma strinjam s teboj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm moji rekel, da za vse drugo mi lahko teži sam čez motor ne želim slišati nič. na začetku mi je malo težila,ker jo je bilo strah in jo je še vedno, da bi se mi kaj zgodilo. sčasoma jo je začelo zanimat in sem jo nekajkrat peljal po malo naokoli in ima zmeri več veselja do tega. zdej že govori in študira o izpitu in kako bi ji jaz moj motor prodal, ko bi si kupil kakega drugega. verjamem, da če je ne bi zdravje rahlo zajebavalo bi se veliko več vozila z mano. in tudi glede prihodnosti in familije sva se že dogovorila kako bo. če ne bo časa bomo pač malo manj motorirali sam motor od bajte ne gre proč! dio porko vsaj eno veselje lahko ima človek je tako!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam motor, motorista, šporgeta pa ne :naughty: . Teži ne, pridno servisira, gume menja itd. :wub: , edin tečn je če se za mano voz; se je treba pelat zelo zelo lepo, ker če ne pol samo poslušam kaj tišim, pa kako prehitevam, pa bla bla bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga prodajam..

le glej, ja...

jest ga ne bom gledala pri bajti naslednjo sezono. :angry:

Aja? Zakaj že?

PieS..:Sem prehiter napisal odgovor :P Alles okej (al kak se že piše) :D

jezik in roke prehitri, a? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm moji rekel, da za vse drugo mi lahko teži sam čez motor ne želim slišati nič. na začetku mi je malo težila,ker jo je bilo strah in jo je še vedno, da bi se mi kaj zgodilo. sčasoma jo je začelo zanimat in sem jo nekajkrat peljal po malo naokoli in ima zmeri več veselja do tega. zdej že govori in študira o izpitu in kako bi ji jaz moj motor prodal, ko bi si kupil kakega drugega. verjamem, da če je ne bi zdravje rahlo zajebavalo bi se veliko več vozila z mano. in tudi glede prihodnosti in familije sva se že dogovorila kako bo. če ne bo časa bomo pač malo manj motorirali sam motor od bajte ne gre proč! dio porko vsaj eno veselje lahko ima človek je tako!?

Jebemtiš, prov imaš, to je beseda. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam motor, motorista, šporgeta pa ne :naughty: . Teži ne, pridno servisira, gume menja itd. :wub: , edin tečn je če se za mano voz; se je treba pelat zelo zelo lepo, ker če ne pol samo poslušam kaj tišim, pa kako prehitevam, pa bla bla bla.

Ja, sej moja se je tudi z mano vozila dokler je šlo po dveh, pol se je pa ustrašla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč sm mal nejasno napisala, vozil se je za mano na svojem motorju. Z mano se še ni šel pelat, sam enkrat na parkirplacu se je zadi vsedu, no motor je počepnu, nos silil ful navzgor, tko da bi šlo takoj po zadnji, pa še ni mi blo všeč to, da tud če sem hotla zavit levo in se je on nagnil desno, je šel motor desno :headbang: . Edini plus je bil to, da sm bla z nogami celo na tleh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam se pa klapa vedno smeje,ces,da sva edini par,kjer je zenska prepricala moza, naj naredi izpit in kupi nekaj pametnejsega od auta...

Je pa res,ko pa otrok pride,je defnitivno drugace! Ljubeen do motoristicega zivljenja vedno ostaja,vendar se strah rodi z otrokom.Prve dve leti sem malo zabusavala,pol pa sva si pomirila vest tako,da sva Ninjo :OK: prodala :cry: in kupila oslicka :xx: (dl 650-Vstromcka).Nic vec Grobnik,ampak izletki.Je pa vseeno fajn,ker veva,da naju nekdo nestrpno caka pri babici :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam se pa klapa vedno smeje,ces,da sva edini par,kjer je zenska prepricala moza, naj naredi izpit in kupi nekaj pametnejsega od auta...

Je pa res,ko pa otrok pride,je defnitivno drugace! Ljubeen do motoristicega zivljenja vedno ostaja,vendar se strah rodi z otrokom.Prve dve leti sem malo zabusavala,pol pa sva si pomirila vest tako,da sva Ninjo :OK: prodala :cry: in kupila oslicka :xx: (dl 650-Vstromcka).Nic vec Grobnik,ampak izletki.Je pa vseeno fajn,ker veva,da naju nekdo nestrpno caka pri babici :yes:

Nakratko povedano "čimkasneje imet otroke". :kva2: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakratko povedano "čimkasneje imet otroke". :kva2: :P

Al pa čim prej da si pol kmal frej. :naughty: :naughty: Moj se že sam vozi z ninjo . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa čim prej da si pol kmal frej. :naughty: :naughty: Moj se že sam vozi z ninjo . :OK:

ma ja itak... d pol na strejša leta k človk naumn rata, beri pametno neumn... :P d je že frej vsega :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja itak... d pol na strejša leta k človk naumn rata, beri pametno neumn... :P d je že frej vsega :worship:

Pol pa kar zravn! Ti z veseljem pomagam! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kar zravn! Ti z veseljem pomagam! :naughty:

jh itk ja... :slap: pa ja de... :lol1:

jst sm ž zj u tistih letih hehe, k prevč mede :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorji in ženske ???

oboje je še kr uporabno :P

mislim, da je motor, kljub vsemu, bolj uporaben :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pst! Motor je še zaenkrat v garaži... upam da ji na misel ne pade kaka ideja o prodaji...

držmo pesti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorji in ženske ???

oboje je še kr uporabno :P

mislim, da je motor, kljub vsemu, bolj uporaben :lol1:

uh, dej mi ga posod mal... mam glih spet za pospravt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je čas za familijo, je treba motor prodat.

sej ga prodajam..

Otrok še ne pomeni "družina".

Biker pussy !

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok še ne pomeni "družina".

Biker pussy !

ena :) ...na celi črti

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!