Skoči na vsebino

V Londonu z motorji po pasovih za avtobuse


GUMY

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Sam hudo...kdaj se bojo pr ns kej tazga spomnl ?!? :worship:

Bo treba zelenca v red route bus prebarvat.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so motoristi "svete živali" :worship: , zato se jim vedno umaknem na rob, če je le mogoče.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani, ne v Londonu, da ne bo pomote. Tu imam možnost.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Vozim avtobus in se motoristom vedno umaknem :worship: , če je le možnost.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prejšnji teden tam... pri nas dež pa mraz pa vse... tam pa sonček pa 8 stopinj... pa polno motoristov. Sicer večina DR, ampak vseeno... prasci! Jest bi tut!

Aja, pa nisem gledal po katerih pasovih se vozijo... sem jim raje namenjal besne poglede in krčevito stiskal kavo iz bližnjega starbaksa na poti na sestanke zjutraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Vozim avtobus in se motoristom vedno umaknem :worship: , če je le možnost.

LP Robert

No povej tvojim kolegom da naj ne speljejo k bedaki k sem z motorjem sredi njegovega avtosbusa k najraši bi mu kaj an zobe takrat zabil, k se morme dobesedno vršt na drugi pas da nebi v njegovo hrmoniko priletu, pa ne rečem nič če da žmigavc pa da mal počaka če je kdo umes avtobusa sam ej ne moreš se kr tako vršt ven pa tudi če imajo v LJ avtobusi prednost, kaj si ti nor. :closedeyes:

Drugače smeh tale zadeva v Lodonu, pri nas važno da politiki se imajo fanj in kopajo v našem denarju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nisem čist nor O:-) , poskušam pa vedno pazit na promet, ki prihaja od zadaj. Tudi sodelavcem to govorim, če se jih pa ne prime ne morem pomagati :headbang: . S(m)o raznorazni ljudje tam v službi, tako da nekdo dela popolnoma drugače kot drugi. Ko se vozim privat vedno bežim na drugi pas če je avtobus na postaji, ker nikoli ne veš kaj bo voznik naredil. Meni je moj ati rekel: upaš lahko, zaupati ne smeš.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!