Skoči na vsebino

Firestarters MC winter party in obletnica kluba


Einherjar

Priporočene objave

Sturm und Drang.

Skoraj prepričan sem, da sem se imel izjemno dobro. Hvala za gostoljubje, dober pir, glasno muziko in vse, kar je spadalo zraven. Se počutim, kot bi prišel iz toplic. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naum nic rekel, tiho pa tudi ne bom.

Izredno vesel nad udelezbo (hvala, HVALA) in samim zurom... sestavil sem se tudi ze pocasi, tko da se malo, pa bom "operativen"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se komaj sestavil,ampak še dons zamerm tistm,k mi je Arise od Sepulture skenslov. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi podpredsednik je bil delaven! :worship:

Jap, pa radodaren...(vrnem na našem partyju na Primskovem) :)

Drugač pa super žur, sm se mel zlo fajn!!

:worship: :worship:

lp, D.

Popravljeno . Popravil triker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moja pohvala a sem vam govoril da bomo dober čili jedli in smo ga res :worship: :worship: :worship: fotko mi je pa nekaj zatajil tko da nimam nič slikc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še moja pohvala a sem vam govoril da bomo dober čili jedli in smo ga res :worship: :worship: :worship: fotko mi je pa nekaj zatajil tko da nimam nič slikc

Sej... jebovas... jaz sem pa optimisticno (in pozno) samo se v pomit lonec pogledal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bil fenomenalen žur! :worship:

Tok je blo fajn, da sem obležala doma z gnojno angino in 14 dni bolniške! AJOJ AJOJ! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej... jebovas... jaz sem pa optimisticno (in pozno) samo se v pomit lonec pogledal :(

hehehe prov ti je men je pa soncy tako porcijo dala z kupckom :naughty: :naughty: :naughty: soncy 4you :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe prov ti je men je pa soncy tako porcijo dala z kupckom :naughty: :naughty: :naughty: soncy 4you :winkiss: :winkiss: :winkiss:

sam da ti je teknilo .) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!