Skoči na vsebino

Motoristični staž in kubatura/moč/navor


ELO

Priporočene objave

P'rjatu!

To pa ne smeš na glas govort', :nono: se hitro lohk' zalomi.

Pa SREČNO!

Hvala..... ampak na žalost je mogla kobilica od hiše in nič ne kaže da bo kakšna kmalu prišla nazaj :cry:

res pa je tudi obilo drugačnih možnosti da se kaj zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala..... ampak na žalost je mogla kobilica od hiše in nič ne kaže da bo kakšna kmalu prišla nazaj :cry:

res pa je tudi obilo drugačnih možnosti da se kaj zgodi.

Greš stavit? Enkrat biker, vedno biker. Pa čeprav čez nekaj let, bajk bo -verjami mi.

Meni je po 25 letih motoriranja najbolj važen navor pri malo več kubikih, moč mi ne pomeni toliko. Počiš v peto, pa pelješ, pelješ... :whistle:

Pač čez leta prideš do ene meje, ko rečeš ''ta kombinacija je pa zame ta prava''...

Moraš pa vedno predvidevati, da te avto ne vidi, čeprav se z voznikom (ki se približuje s stranske ceste) gledata iz oči v oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi,

kaj pa mislite o motoriranju po 60-tem letu, kmalu bom namreč šel v 59-to in šele v četro motoristično sezono, bo treba kmalu nehati? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi,

kaj pa mislite o motoriranju po 60-tem letu, kmalu bom namreč šel v 59-to in šele v četro motoristično sezono, bo treba kmalu nehati? :hmm:

Ne vidim razloga zakaj bi bilo treba nehat, če si v formi.

BTW A veš un štos, na temo kdaj je zadnji cajt, da vrneš vozniško za avto?

Ko ti otroc ne pustijo več vnukov v vrtec furat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi,

kaj pa mislite o motoriranju po 60-tem letu, kmalu bom namreč šel v 59-to in šele v četro motoristično sezono, bo treba kmalu nehati? :hmm:

:OK: na prvo! :slap: na drugo!Čez 20let pa tud za drugo :OK:

Pa srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi,

kaj pa mislite o motoriranju po 60-tem letu, kmalu bom namreč šel v 59-to in šele v četro motoristično sezono, bo treba kmalu nehati? :hmm:

Bodi previden in uživaj vsak kilometer. Pa pojdi na čimveč tečajev varne vožnje, da boš nadoknadil tisto, kar si zamudil zaradi poznega začetka ter da te bodo instruktorji poučili, kje so pasti in ali ti že kaj refleksi pešajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi,

kaj pa mislite o motoriranju po 60-tem letu, kmalu bom namreč šel v 59-to in šele v četro motoristično sezono, bo treba kmalu nehati? :hmm:

Jest sm 10 let za tabo pa upam, da se bom vozu vsaj še 20 let. na koncu lohk tud z vespo sam da bo pihljal. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni motoristi,

kaj pa mislite o motoriranju po 60-tem letu, kmalu bom namreč šel v 59-to in šele v četro motoristično sezono, bo treba kmalu nehati? :hmm:

Smo pa na hece, zadnjič sem glih gledal na TV na N-24, ko je policist-motorist lovil motorista, motorist(kot se je pozneje izkazalo, je bil star 63let) ga je najprej prehitel po zadnjem kolesu in se nato ves čas oddaljeval, nato pa pač zmanjšal(ves čas pač nihče ne vozi hitro) (sploh ni vedel, da ga kdo lovi) in šele takrat ga je policist lahko ustavil in ko je možakar dal čelado dol, je bil policist dokaj presenečen, saj ga v primeru, da le ta ne bi želel počakati, ne bi niti slučajno dobil. No, skratka, vseeno mu je napisal kazen in mu obenem izrazil spoštovanje. Možakar je pa bil z CBR 600, pred tem je pa baje vozil GSXR 1000(tako je rekel policaju). No, na koncu je policaj še povedal, da je stalno več "divjakov" krepko nad 50 oz. 60. Tako da, tud po zadnji še lahko greš ha, ha.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem začel z 250ccm čoperjem pa mi ni žal in vsakemu toplo priporočam manjši šibkejši motor za uvajanje.

Sicer sem ga imel samo eno leto je pa ravno dovolj da se malo privadiš. Ko so me kasneje prepričali da če se vozima dva naj raje izberem 1000 ccm,

zaradi navora sem bil skeptičen ampak me je žena vseeno prepričala da je bolje enkrat kupi za malo več denarja kot pa čez kako leto spet menjevat.

Ko sem se vozil prvi mesec dva z njim sem mislil da sedim na raketi ki je nikoli ne bom izkoristil 100%. Konec sezone sem že spremenil mnenje

in če ne bi vozil manjšega na začetku se mogoče ne bi toliko zavedal kakšno moč nudi ta motor in bi verjetno predčasno končal sezono v kakšnem jarku.

Skratka če ne veš razlike v mali in veliki moči motorja se ti lahko tudi močnejši zdi "šibek" in začetnika lahko to dosti stane.

No to je moje skromno in neekspertizno mnenje sicer pa vemo sto ljudi sto čudi kajne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!