Skoči na vsebino

MOTO HIT KRŠKO -yamaha fz6N


Damc24

Priporočene objave

...mi/vi pa pljuvamo po njih samo zaradi tega, ker so se oni znajdli in pojdejo v IT po 20, 30 motorjev na enkrat in seveda dobijo enormne popuste in zlahka tu v SLO prodajajo mopede po nižjih cenah, kot si to želimo mi...in mi nimamo več možnosti sploh za prodajo svojega mopeda.

le zakaj se brezhibni, vzdrževani, oh in sploh motorji (in avtomobili) prodajajo pod tržno ceno???

in zakaj se potem ti motorji prodajajo pod cenami domačih, če so v nekaterih državah motorji že v osnovi tudi več kot 15% dražji?

verjemite da večina kvalitetnih, vzdrževanih (s pedigrejem, kot ga omenjam jaz), ne pride do trgovcev na veliko in na naše police (salone) ampak se prodajo med prijatelje...

kakorkoli že, raje nimam motorja kot da bi ga kupil od nekega posrednika, ki niti predhodnega lastnika, še bolje, voznika oz. uporabnika, sploh ne pozna...

kakšen čudak sem, a, da ne podpiram nategovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej servisna knjiga je edini dokument po katerem se da učinkovito sledit vzdrževanju motorja, saj imajo pooblaščeni servisi arhive za svojo dejavnost.

V teoriji da v praksi pa ne.

Saj se samo delaš naivnega, ne? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj zaključek, ker se mi res ne da več istih povedi še enkrat pisat:

Če maš polno rit vsega, si kupuješ nove mopede (greš iz novega MT-01 na Vmaxa za brez veze in podobno... ) in nikol nimaš problemov s preprodajalci (čeprov smo doma imeli tudi z novimi avtomobili že težave in še več ker nam niso želeli uveljavljati garancij....torej isti šment ali pač? :( ), lahko pa kot mi preostali bajkerji z žepom, ki ni velik kot od klovna in mora biti namenje marsičemu vse še...kupuješ rabljene in se učiš kar se da dobro opazovat in iskat napake na motorju - kar lastnik laže ali ne je skorajda povsem nepomembno! In ker je tako, pač upamo, da nas čim manj nategnejo - pa če je to s servisno knjižico ali z lažmi o servisi ali čem drugem - z rabljenim si vedno nategnjen - upaš samo da čim manj!

Tako kot vsi nategujemo, nateguje tudi MotoHit in še vsi ostali preprodajalci. Zagotovo pa ne kupujejo najslabšega šrota - sem že tudi sam bil v nekaterih gigantskih prodajalnah v IT in videl kako se zadevi streže - zunaj pred trgovino imajo celo leto na "zraku" recimo 100 motorjev, popolnega klumpa. Potem vstopiš in v prvem nadstropju je spet en nivo malo boljšega klumpa. Ko stopiš v naslednjega pa si celo že kaj lahko izbereš! In če bi MotoHit in podobni furali samo tisto sranje izpred trgovine, potem bi kaj hitro crknili od garancijski pritožb in najbrž tudi kakšnih drugih tožb - kolegi, ki so nabavili pri njemu pa se vozijo. Je pa res, da tistih nekaj najcenejših klump motorjev, ki jih je imel, niso vzeli!!! :wacko:

Klonk!

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot vsi nategujemo, nateguje tudi MotoHit in še vsi ostali preprodajalci.

več res nismo rabili prebrati kot to... :worship: :worship: :worship:

p.s.:

nisem tako bogat, da bi kupoval poceni...

čawčy!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja madonca, kolk praznega nabijanja okrog servisne!

pizda se mi zdi, da je naslov teme čist nekaj drugega?

a žolča in ostalega svojega dreka res ne znate pustit doma na sekretu? :headbang:

a tisti, ki gre tja ali pa drugam res nič ne pogleda kaj kupuje?

potem pa doma jok in stok, kolk so me nategnil, pa števec popravli, pa diske zamenal !! :headbang:

novga si kupte, pa bo !!

kar nekaj jih poznam, ki so tam kupil in do sedaj ni nihče nič pojamral, še celo zadovoljni so, in s ceno in z motorji !!

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... Potem vstopiš in v prvem nadstropju je spet en nivo malo boljšega klumpa. Ko stopiš v naslednjega pa si celo že kaj lahko izbereš! ....

daj povej jim naj grejo še štuk više, ker so tam ta boljši Trimphovi Speed Tripli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj povej jim naj grejo še štuk više, ker so tam ta boljši Trimphovi Speed Tripli !

Pa na fabrško garancijo dajo še 1000 kilometrov trgovske garancije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to sem hotel napisat.

Razumem pa željo po servisni saj je prenekateremu motoristu edina(skoraj) reč po kateri ocenjuje servisiranje in vzdrževanje motorja.

Mene osebno servisna sploh ne gane prav nič,...

Treba je pogledat motor in ne papirjev.

Papir prenese vse. :rolleyes:

Če rabiš servisno, sem jaz dobil dve v MotoHITu :whistle:

Drugač pa sem dal motor tukaj na servis, menjava vseh olj in filtrov ter kompleten pregled motorja - dela k Singerica :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni čudno, da imajo vsi motorji pri preprodajalcih sumljivo malo km-jev? Verjetno si vsi preprodajalci seveda želijo dobiti motor z čim manj km-ji, samo kje pa so potem motorji, ki imajo veliko km-jev? Samo poglejte po forumu koliko km-jev delamo letno pa vam bo vse jasno!!

Bil tudi v Motohitu, ker sem blizu doma, vendar me njihova ponudba ni prepričala, vsaj takrat ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni čudno, da imajo vsi motorji pri preprodajalcih sumljivo malo km-jev? Verjetno si vsi preprodajalci seveda želijo dobiti motor z čim manj km-ji, samo kje pa so potem motorji, ki imajo veliko km-jev? Samo poglejte po forumu koliko km-jev delamo letno pa vam bo vse jasno!!

Bil tudi v Motohitu, ker sem blizu doma, vendar me njihova ponudba ni prepričala, vsaj takrat ne.

MOTOHIT je itak znan po "raznoraznih zadevah". Tudi sam opazil precej "nepravilnosti".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi neverjamem preveč v verodostojnost uvoženih motorjev(km). no razen pri 1-2 leti starih(samo ti so pa ziher bili kaj polomljeni).

drugače ko pa vsi kritizirate. da jih morejo prej malo pošraufat. dosti motorjev ima tanke iz železa. in po določenem času zrjavijo. dvomim pa da imajo v trgovini vsi motorji polne tanke.

motor treba dobor pregledat preden ga kupiš. kaj se km tiče pa prednji diski veliko povejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dvajset let nobenemu motorju tank ne rusta... Kar se pa tiče tega, da dobiš kar dve servisni knjižci... Ali je to možno dobit na uradnem servisu?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi neverjamem preveč v verodostojnost uvoženih motorjev(km). no razen pri 1-2 leti starih(samo ti so pa ziher bili kaj polomljeni).

A v verodostojnost km verjaš samo tistim motorjem, ki so bili kot novi kupljeni v SLO in voženi v SLO?

Jaz tud njim ne, k vidim kok se vozijo.

Mam motor, ki ima na števcu nekaj čez 30 000 km, pa vsi pravijo: a sam tolk jih imaš. Ne morem pomagat če ni 6 številk na števcu.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi "realni" kilometri niso neka tehtna podlaga, po kateri bi lahko čim bolje ocenil ohranjenost. Kot so povedali že mnogi in temu mnenju se tudi pridružujem... Pomemben je odnos lastnika in tista ohranjenost, ki jo dejansko vidiš.

A v verodostojnost km verjaš samo tistim motorjem, ki so bili kot novi kupljeni v SLO in voženi v SLO?

Jaz tud njim ne, k vidim kok se vozijo.

Mam motor, ki ima na števcu nekaj čez 30 000 km, pa vsi pravijo: a sam tolk jih imaš. Ne morem pomagat če ni 6 številk na števcu.

:worship:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali je kdo že kupoval pri TRGOVINI MOTO HIT KRŠKO BOHORČ FRANC S.P.

Zanimam se za yamaho fz6n, letnik 2004, ima zelo malo prevoženih km, ki pravijo, da so realni, da je motor brez praske,..

Motor bom verjetrno šel pogledat, če je vse tko, samo me pa moti, ko gledam na sliki, zadnji disk in vidim, da je ves zrjavel, pa ne vem od česa je to, če je res rjav.

A kdo ve kakšna je razlika med modelom yamahe fz6n 2004 in 2005?

Se splača ta motor kupit, cena pa ni zadnja, ga da za 3700eur + 75% popusta na osnovno zavarovanje.

Oglas do motorja

Gledal sem pa tudi še tele yamahe -

R moto

yamaha fz6n

Kaj pravite, za katero se splača pogledat oz. kupit.

Živjo

jas sem kupil hornetko900 pri motohitu. in sem zelo zadovoljen z njo.

bila je točno taka kot sem jo videl na slikah in opisu po tel.(odlično ohranjena)

sam sem bil tudi v dvomih ho sem bral forume o tem prodajalcu, ampak jas imam dobre izkušnje.

Tako da sem tud prijatelju priporočil da naj tam kupi motor.

lp. sen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

jas sem kupil hornetko900 pri motohitu. in sem zelo zadovoljen z njo.

bila je točno taka kot sem jo videl na slikah in opisu po tel.(odlično ohranjena)

sam sem bil tudi v dvomih ho sem bral forume o tem prodajalcu, ampak jas imam dobre izkušnje.

Tako da sem tud prijatelju priporočil da naj tam kupi motor.

lp. sen

Ja, saj, kako imaš pač srečo, če že nisi toliko, da dobro preveriš motor, ki ga kupuješ.

Sicer se pa tako v MOTOHITU, kot povsod drugod lahko lepo "najebeš". Je pa dejstvo, da MOTOHIT ni ne vem kako poštena "trgovina", saj bi bila v nasprotnem primeru hitro v rdečih št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hotel tam kupit Monstreja, ki se še vedno prodaja. Za motor so trdili da je odlično ohranjen, ko sem pa prišel tja je pa bilo že na prvi pogled vidno da je bil na tleh?!? Ko sem"malo nejevoljen" pripomnil da to ni to kar oglašujejo se mi je prodajalka sicer opravičila, ampak če sedaj pogledate ta motor ima še zmeraj v opisu da je odlično ohranjen???

Eni se tja pripeljemo od daleč tako da preveč pošteni niso. Vsaj za moj okus ne.

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2116539

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj, kako imaš pač srečo, če že nisi toliko, da dobro preveriš motor, ki ga kupuješ.

Sicer se pa tako v MOTOHITU, kot povsod drugod lahko lepo "najebeš". Je pa dejstvo, da MOTOHIT ni ne vem kako poštena "trgovina", saj bi bila v nasprotnem primeru hitro v rdečih št.

a imaš kakšne konkretne osebne izkušnje z njimi ? ali samo kar ne vem kako pošteno pišeš o tej trgovini ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a imaš kakšne konkretne osebne izkušnje z njimi ? ali samo kar ne vem kako pošteno pišeš o tej trgovini ?

Nikoli nisem tam ničesar kupil, sem pa videl en motor pri njih, ki je bil mesec dni tak(podrobnosti ne bom opisoval) in se je naslednji mesec čudežno spremenil, v kao original stanje, z seveda istim opisom kot prej(odlično ohranjen), šlo je za en ktm kar visokega cenovnega razreda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRGOVINA MOTO HIT KRŠKO BOHORČ FRANC S.P.

CESTA KRŠKIH ŽRTEV 59

KRŠKO

Tel.: 05 / 996 - 44 89

Mob.: 041 / 708 - 498

www.motohit pika si

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živ

A mi lahko kdo napiše link od te firme (MOTO HIT) na forumu, ker je nisem najdu.

Lp

Link imaš tudi na avto-net-u ima kopico malih oglsov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!