Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

elow fantje, mam eno vprašanje...

a se da pelat neregistriran motor čez hrvaško mejo? :unsure: papirji so pa vse okey, sam pač...registracija potekla. lp alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš še vedno tablico gor pol z malo sreče ja.. ampak te dobit ne smejo..

drugače pa maš ata carnet za te stvari.. ampak raje kot da se zajebavajo s tem si večina reg.

motor pa ni problemov.. pač plačaš samo osnovno zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow fantje, mam eno vprašanje...

a se da pelat neregistriran motor čez hrvaško mejo? :unsure: papirji so pa vse okey, sam pač...registracija potekla. lp alen

Če sem prav seznanjen s tem, rabiš ATA karnet (dokument za začasni uvoz vozila- t.i. potni list za tovor). Da o cenah in ostalem ne bom govoril na pamet, si več preberi v prilogi.

ATA.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow fantje, mam eno vprašanje...

a se da pelat neregistriran motor čez hrvaško mejo? :unsure: papirji so pa vse okey, sam pač...registracija potekla. lp alen

Lahko, vendar moraš urediti ATA karnet, kar pa te stane toliko kot registracija. Po mojem se bolj splača zrihtat registracijo.

A ste videli napoved za jutri? Jasno, 12-15 stopinj, še pred dnevi pa so napovedovali dež. Mogoče pa ta vikend le ne bo tako slabo vreme. In ja, knipingi so že spakirani. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni penez...socijala ....

Kljuko na avtu mam jaz, pa tud prkolco mam, sam ne vem, če bi hotu motor naložit na to prkolco (krosko sem že peljal gor, res da se je malo nagnila ampak dol pa ni padla) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljuko na avtu mam jaz, pa tud prkolco mam, sam ne vem, če bi hotu motor naložit na to prkolco (krosko sem že peljal gor, res da se je malo nagnila ampak dol pa ni padla) :)

Lohk najprej z mojim probate če zdrži, itak nau nbene škode če dol pade, bo vsaj tko na tleh če že drgač ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A ste videli napoved za jutri? Jasno, 12-15 stopinj, še pred dnevi pa so napovedovali dež. Mogoče pa ta vikend le ne bo tako slabo vreme. In ja, knipingi so že spakirani. :lol1:

Hola,

moja napoved - ki je bla vedno kar točna - pravi da bo jutri 11, v nedeljo pa 8, zjutraj le -2... če bo izboljšanje sem pa takoj ZA, mam vse pripravljeno + nedeljo rezervirano za Marof, Seven samo še namontiram prednje kolo z novimi marjeticami in sva READY TO GO :naughty: :OK:

@ Frips: evo, maš vse zrihtano, zmeni se z bikezjem pa uletite vsi skup :OK:

@ bikez: super, a to pomeni da se vidmo?? hoho, kaj bo žur :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk najprej z mojim probate če zdrži, itak nau nbene škode če dol pade, bo vsaj tko na tleh če že drgač ne :whistle:

Ne vem, ne vem. Ti si baje bolj hude sorte, pa še karate pa to, pa se bojim ... :whistle: :evilgrin: . Drgač pa prkolca preizkušeno pelje več k 1000kg, tak da enga Zucukita brez voznikovega karakterja bi zdržala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ Frips: evo, maš vse zrihtano, zmeni se z bikezjem pa uletite vsi skup :OK:

@ bikez: super, a to pomeni da se vidmo?? hoho, kaj bo žur :naughty:

Hja, Frips že ve kako prkolco mam, pa mislim da svojga FZ1 ne bo gor obesil (prkolca je za bolj fino robo :)). Sicer pa Frips mora it tako ali tako, sej sem mu ene gume dal na dokončno uničenje, če jih ni že skuril to zimo, ker je blo bolj mrzlo :lol1: .

Vidimo se, sam to ziher ne bo še ene tri mesce, pol pa bo treba noter polovit, pa da mal pokažeš, da znucam še jaz kak slajder, da jih ne bom okol ponujal kot menjavo bat za bat :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem. Ti si baje bolj hude sorte, pa še karate pa to, pa se bojim ... :whistle: :evilgrin: . Drgač pa prkolca preizkušeno pelje več k 1000kg, tak da enga Zucukita brez voznikovega karakterja bi zdržala :)

Zdj se me ni treba, sm onesposobljena :krneki: ...kao :whistle: .....but I,ll be back haha :evilgrin: ....no pol če pele, pa lohk prideš kr naložit :rolleyes: ....sm jz bom med vožnjo dol na motorju sedela, k v avtu ne morm, tko d karakter zna bit mal problem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil kdo za akcijo naslednji ponedeljek ali torek, v primeru lepega vremena?

mogoče pa res..moram šefico vprašat prej.. :whistle:

aja..temperatura mora tut bit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Frips že ve kako prkolco mam, pa mislim da svojga FZ1 ne bo gor obesil (prkolca je za bolj fino robo :)). Sicer pa Frips mora it tako ali tako, sej sem mu ene gume dal na dokončno uničenje, če jih ni že skuril to zimo, ker je blo bolj mrzlo :lol1: .

Vidimo se, sam to ziher ne bo še ene tri mesce, pol pa bo treba noter polovit, pa da mal pokažeš, da znucam še jaz kak slajder, da jih ne bom okol ponujal kot menjavo bat za bat :lol1: .

Hola,

hahaha, dobr si ga našajbal - zdej k ma gume pa res mora it, ni kej :OK: eh daj no, eno nedeljo namesto da se klatiš s Fripsom po gostilnah uletite do Marofa, pa te bomo navadili nucat slajderje, tko kot smo še vse do zdej :OK:

@ Dolenc + biker77: za začetek naslednjega tedna vsaj zaenkrat kaže bolj hladno... bo najbrž treba počakat do vikenda :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha, dobr si ga našajbal - zdej k ma gume pa res mora it, ni kej :OK: eh daj no, eno nedeljo namesto da se klatiš s Fripsom po gostilnah uletite do Marofa, pa te bomo navadili nucat slajderje, tko kot smo še vse do zdej :OK:

@ Dolenc + biker77: za začetek naslednjega tedna vsaj zaenkrat kaže bolj hladno... bo najbrž treba počakat do vikenda :hmm:

potem pa vikend..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha, dobr si ga našajbal - zdej k ma gume pa res mora it, ni kej :OK: eh daj no, eno nedeljo namesto da se klatiš s Fripsom po gostilnah uletite do Marofa, pa te bomo navadili nucat slajderje, tko kot smo še vse do zdej :OK:

Ja @Fripsa sem lahk namočil, ker je že prej napisal, da ma dost in da gre spat, pa zdej še ne ve, da je namočen :lol1: . Za slajderje se jaz ne sekiram, še vedno jih lahko z fleksarjem pobrusim :slap: :lol1: .

Uletim ziher, sam k mal cajta najdem, pa ima da se kej speče, pit pa ne smemo če vozmo :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se me ni treba, sm onesposobljena :krneki: ...kao :whistle: .....but I,ll be back haha :evilgrin: ....no pol če pele, pa lohk prideš kr naložit :rolleyes: ....sm jz bom med vožnjo dol na motorju sedela, k v avtu ne morm, tko d karakter zna bit mal problem :rolleyes:

Ma nisi ti nč onesposobljena, dokler tukaj ropotaš :evilgrin: . Zan bit pa problem osna obremenitev ja :), sam se da tud to ven iz glave zbit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha, dobr si ga našajbal - zdej k ma gume pa res mora it, ni kej :OK: eh daj no, eno nedeljo namesto da se klatiš s Fripsom po gostilnah uletite do Marofa, pa te bomo navadili nucat slajderje, tko kot smo še vse do zdej :OK:

Suzuki, a še vse doslej :hmm: js pa vem da tole lih ne drži :naughty: preizkušeno večkrat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, a še vse doslej :hmm: js pa vem da tole lih ne drži :naughty: preizkušeno večkrat :angry:

Če so mene navadl pol pa lohk kolenčka čisto vsak. Sicer je pa čist brezveze kolenčkat. Samo strošek za drsnike... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!