Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Eko tako...če se bo v nedeljo kaj segrel in sonce pokazalo, bi znala z Laro uletet okol 12 ure....tko za dve do tri urce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni,

zanima me, če je dovolj samo registracija motorja, da ga spraviš čez mejo...je imel že kdo kdaj težave, ker ni imel zelene?

hvala za odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni,

zanima me, če je dovolj samo registracija motorja, da ga spraviš čez mejo...je imel že kdo kdaj težave, ker ni imel zelene?

hvala za odgovore..

če se z motorjem pelješ moraš met zeleno, če ga pelješ na prikolici ali v kombiju zelene karte ne rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel uredit ATA karnet.

Cirka 41€ te pride sam obrazec, zraven dobiš še miljon enih papirjev. Pol plačaš še 0,37% vrednosti motocikla zavarovanja in dobiš papirje za čez mejo. Potem ko greš naslednjič prideš sam poštempljat, daš 3,5€ in voziš.

Priporočljivo je met s sabo registrsko kombija in št. šasije mopeda, ampak se da tut tko zment pa doma izpolneš do konca.

Mal me skrbi mraz za tole nedeljo. Bo treba 10 krogov peljat predn se bo slick guma ogrela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel uredit ATA karnet.

Priporočljivo je met s sabo registrsko kombija in št. šasije mopeda, ampak se da tut tko zment pa doma izpolneš do konca.

Zakaj pa rabijo registrsko kombija? Kaj pa, če prideš s sposojeno prikolico in vsakič z drugim avtom :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla. Zaradi mraza in slabe vremenske napovedi bomo drajsanje na Marofu prestavili za nedoločen čas. Tako da v nedeljo odprava Gamma, Suzuki in Marko55 ostane doma.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa rabijo registrsko kombija? Kaj pa, če prideš s sposojeno prikolico in vsakič z drugim avtom :hmm: ?

sej napišeš način prevoza. ti bi pač mel prikolica in tam napisan. Za vsak prehod meje imaš drug listek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla. Zaradi mraza in slabe vremenske napovedi bomo drajsanje na Marofu prestavili za nedoločen čas. Tako da v nedeljo odprava Gamma, Suzuki in Marko55 ostane doma.

Pussycat dolls :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla. Zaradi mraza in slabe vremenske napovedi bomo drajsanje na Marofu prestavili za nedoločen čas. Tako da v nedeljo odprava Gamma, Suzuki in Marko55 ostane doma.

tale vaša "otvoritev" se pa res že mal vleče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale vaša "otvoritev" se pa res že mal vleče :whistle:

Ob vsem obupu sem šel gledat napoved za Rijeko. Pa Hrvati pravjo" jaka i olujna bura, mjestimice s orkanskim udarima".

Sej bo kmalu pravo vreme, ane Suzuki? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vsem obupu sem šel gledat napoved za Rijeko. Pa Hrvati pravjo" jaka i olujna bura, mjestimice s orkanskim udarima".

Sej bo kmalu pravo vreme, ane Suzuki? :yea1:

V pon. je Bobo na Grobniku ravn v kopalkah ne bomo sam tolk hudo pa spet ne bo je še neki frej baje

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&...&code=14317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo v ponedeljek :beer2: :beer2:

Super, :) tko parkiraj, da bo zraven kaj placa saj veš, da skoz rabim kakšne "rejsing nasvete" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me skrbi mraz za tole nedeljo. Bo treba 10 krogov peljat predn se bo slick guma ogrela.

Na marofu niti sredi poletja neboš segrel slick gum samo z vožnjo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

samo brez panike, je reku Švejk, in naročil še eno :beer1:

sezona se šele začenja... še tko luštno bo da se bomo moral večkrat zaporedoma uščipnt, pa še ne bomo verjel da res dogaja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussycat dolls :whistle: :evilgrin:

Če nam pa punca reče da smo pussyji, pol pa gremo na Marof! :alien1:

No, šalo na stran. Z Gammo sva vse vseeno odločila za obisk Marofa. Ni nama bilo žal. Okoli 1h je temperatura v avtomobilu kazala zunanjih 16 stopinj, kar se je kazalo tudi v najini prešvicanosti. Zasilni termometer je kazal temperaturo sfalta 20 stopinj in najina vožnja je prej ogrete gume le ohlajala. Vseeno pa sem danes naredil svoj PB pri 1.22.68.

Na stezi nas je bilo vsega skupaj 5 (2 supermoto voznika, en z CB1000R in en mojter z eno 250 ccm 2-taktno hondo v barvah Repsol in midva). Ob stezi pa polno firbcev. V enem trenutku je bilo toliko ljudi, da sem si moral izboriti svoj prostor poleg prikolice ko sem prišel s steze.

Še nekaj slikovnega materiala. Gamma...

20090322225749_GammaMarof.jpg

in še ena moja fotka.

20090322225750_markomarof.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!