Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Res je zasedeno, vendar posamezniki tudi dovolijo da se lahko pelješ, vendar plačaš njim, kakšne so cene ne vem, bomo pa morali med tednom, saj itak je bolje ker ni hude gužve, razen na poti do marofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem videl tudi da je možakar ogromen ni pa da mi je dalo vtisa neglede njegovo veličino da je naredil optično normalen motor v minimoto malo pretiravate.

Če pa daje vtisa bi bilo bol midi -moto .

Ta naš "Možakar" Danči je res ogromen, ampak, vozi se kot kakšen zobotrebček! :worship:

Sicer pa, kala, s spoštovanjem, ampak ... kje v otroštvu pa si pustil smisel za humor?

:friend2:

No, tale midi-moto je že bolje ...

Res je zasedeno, vendar posamezniki tudi dovolijo da se lahko pelješ, vendar plačaš njim, kakšne so cene ne vem, bomo pa morali med tednom, saj itak je bolje ker ni hude gužve, razen na poti do marofa.

Trikrat lahko ugibam, glede na vse zagrizene Marofoljupce (a ne, suzuki? :winkiss: ), če bo res držalo, da ne bo gužve med tednom ...

:whistle: :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti :)

kakšno ugibanje neki, sej veš da za nas odvisneže tudi med tednom ni problem :wacko: če dobim prevoz grem kar jutri :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti :)

kakšno ugibanje neki, sej veš da za nas odvisneže tudi med tednom ni problem :wacko: če dobim prevoz grem kar jutri :naughty:

:nono:

Jutri ne, ker bo deževalo. Ampak kmalu pa je treba na Marof, pa čeprav bom moral vzeti dopust. Kmalu bo že 14 dni od zadnjič... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Jutri ne, ker bo deževalo. Ampak kmalu pa je treba na Marof, pa čeprav bom moral vzeti dopust. Kmalu bo že 14 dni od zadnjič... :whistle:

Se popravljam; jutri bo prav idealno vreme. Oblačno, ne preveč vroče, kakšna ploha pa šele proti večeru. Da ne bo kakšnih odvečnih skrbi... :evilgrin:

Se bom pa verjetno odpravil na Marof enkrat naslednji teden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popravljam; jutri bo prav idealno vreme. Oblačno, ne preveč vroče, kakšna ploha pa šele proti večeru. Da ne bo kakšnih odvečnih skrbi... :evilgrin:

Se bom pa verjetno odpravil na Marof enkrat naslednji teden...

Maybe 11 ali 12.6??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvečjemu 11. Se bomo prilagodili vremenu. Čeprav meni bi sreda 10. še najbolj pasala...

Teoreticno bi meni tudi 10.6. slo skozi...prakticno pa raje 11 ali 12.6. Da bom malce igral oviro na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti :)

kakšno ugibanje neki, sej veš da za nas odvisneže tudi med tednom ni problem :wacko: če dobim prevoz grem kar jutri :naughty:

upam da tud men uspe jutr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 bi res bil idealen... 11 in 12 delam..

upam da bo vreme pravo

No, potem se bi lahko jaz zmenil 10ega za home office :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mene vzeli zraven, bi si pa tudi dopust zrihtal 10. Samo najdit bi moral do tja :)

Ne, ti pa ne smeš zraven. :baa:

Hecam se. Ti se samo prikaži.

Če greš iz Dravograda (kot ti piše v profilu) greš do Ptuja, naprej čez mejni prehod Zavrč, potem pa čez Varaždin do mesta Novi Marof. V Marofu se držiš smeri "Zagreb avtocesta". Tako na izhodu iz Marofa naletiš na krožišče, se zapelješ na tretjem izvozu ven (proti avtocesti) in čez 1km na levi zagledaš pisto.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Če ima kdo kak fraj plac na kombiju al pa prikolci iz MB-ja, se pa lahko zmenima pa skup dava za bencin pa amortizacijo prikolce. Če ne si bom pa nekje kombi sposodil.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn ti je :) Jst bom pa dans rekel za dopust. Pa še nekaj si morm namislit, da bom caddyja dobil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm mamljivo je to. Mogoče pa se še jaz prikažem doli 10. 6., morem malo novi kombinezon prešvicat in drsnike zbrusit :D , če le ne bom tisti, ki bo povzročal zastoje na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil dopust :010 !!! Pa še kombi :010 !! Zdaj imam pa jst en fraj plac v kombiju :D Se vidimo na Marofu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!