Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Je mogl bit pa res hudo da je pršlo do elektrolize vode :whistle: .... A ste desci spet preveč opravljal :evilgrin: ???

:yes:

To je tako, ko šefice ni zraven. Vidiš kaj se zgodi, ko mu prehitro popustiš in ga pustiš uživat... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se pozanimal?

sicer pa kar praviš je čisto res. vendar mislim, da bojo tisti na supermoto bolj bogi, ker če trenirajo za dirko se ziher pelejo 2x boljše kot mi :D

Najbolš bi se blo že kar po telefonu zment, da nas spuščajo posebi na progo. Sam moja Hrvaščina je bolj slaba. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš bi se blo že kar po telefonu zment, da nas spuščajo posebi na progo. Sam moja Hrvaščina je bolj slaba. :)

Tako šef kot "mladi" šef govorita slovensko.

Na progo pa Supermoto in ponavadi spuščajo ločeno, saj supermoto vozijo v skrajšani verziji proge. Se je pa to definitivno dobro prej zmeniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja linija je nekje vmes med Suzukijevo in Biker-jevo. Vsaj mislim, da je tako. :unsure:

Družba je bila kot vedno na Marofu super. Škoda, da so Suzukijevi oblaki :P popoldan na nas zlili mešanico vodika in kisika. Še enkrat bi se lepo zahvalil vsem, ki so se borili za rešitev arafata. :OK: Mogoče se mu kosti zacelijo in ga boste lahko naslednjič spet po Marofu lovili. O:-) :D

tole na kameri zgleda res bolj okroglo..

sam ma tuna velik rajdni krog, tko da je treba.. :whistle:

pa k je bl kratka pista, jo tko umetno mal podaljšam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem danes 2x klical in se ni noben oglasil, pa sem poslal SMS, pa tud ni noben odgovoril. hm.. nevem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz in exeFZS študirava v soboto iti dol, če bo prosto. Če nas bo ene par bomo tako mogli imeti svojo minutažo, ker drugače bo prevelika zmeda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz in exeFZS študirava v soboto iti dol, če bo prosto. Če nas bo ene par bomo tako mogli imeti svojo minutažo, ker drugače bo prevelika zmeda.

najbrž res..se pravi 20 min kart, 20 min SM, 20 min motorji..

zadost zgodej pridte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž res..se pravi 20 min kart, 20 min SM, 20 min motorji..

zadost zgodej pridte :D

glede na to, da ja napovedano lepo vreme, bi kar šel dol, pa kaj bo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da ja napovedano lepo vreme, bi kar šel dol, pa kaj bo bo.

pejt in poročaj..da bomo vsaj kej bral če se že vozit ne bomo mogl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole na kameri zgleda res bolj okroglo..

sam ma tuna velik rajdni krog, tko da je treba.. :whistle:

pa k je bl kratka pista, jo tko umetno mal podaljšam :naughty:

Očitno se da različne linije isto hitro peljat. Kar lahko pomeni tudi to, da smo od teoretično najkrajšega časa še precej oddaljeni. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se da različne linije isto hitro peljat. Kar lahko pomeni tudi to, da smo od teoretično najkrajšega časa še precej oddaljeni. :unsure:

teorija ma tuki zlo mal zraven..drgač bi bil nicky skos med tri letos :D

naslednjič ko se vidmo dol bom probal kak ovink za tabo peljat..če mi bo ratal..da vidim kje ti dobiš uno sekundo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž res..se pravi 20 min kart, 20 min SM, 20 min motorji..

zadost zgodej pridte :D

Eh kartarje vrežemo ven, nej se po parkirplaci prganjajo tisti 2-3 k bodo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kartarje vrežemo ven, nej se po parkirplaci prganjajo tisti 2-3 k bodo :)

to so prave besede! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt in poročaj..da bomo vsaj kej bral če se že vozit ne bomo mogl..

ja. recimo nekaj takega ko vi nam delate med tednom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo čez nm jutri z avtom, da bi mi lahko spredno poliestersko masko dol pelu, da jst tam prešravfam :D

Vem da je optimistična, ampak škodi ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dan je bil čudovit, sicer slikov ni noben tko da ostaja samo v spominu. Ravno prav gužve je bilo, fino smo šibal, tista gostilnica tam je fejst pogruntavščina. Za une k niste bli pa :P

Kolega sicer izvedu Stonerja, ampak jebiga :)

Najbol v spominu mi je pa ostala ena punca na ninji 250 k sva jo s kolegom počla dol vsak po eni strani pred ovinkom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dan je bil čudovit, sicer slikov ni noben tko da ostaja samo v spominu. Ravno prav gužve je bilo, fino smo šibal, tista gostilnica tam je fejst pogruntavščina. Za une k niste bli pa :P

Kolega sicer izvedu Stonerja, ampak jebiga :)

Najbol v spominu mi je pa ostala ena punca na ninji 250 k sva jo s kolegom počla dol vsak po eni strani pred ovinkom :D

bravo fanta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interpretacija je zelo širok pojem

si hotel povedat, da je to, kar si napisal mogoče (as in možno) interpretirat na več načinov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja linija je nekje vmes med Suzukijevo in Biker-jevo. Vsaj mislim, da je tako. :unsure:

Družba je bila kot vedno na Marofu super. Škoda, da so Suzukijevi oblaki :P popoldan na nas zlili mešanico vodika in kisika. Še enkrat bi se lepo zahvalil vsem, ki so se borili za rešitev arafata. :OK: Mogoče se mu kosti zacelijo in ga boste lahko naslednjič spet po Marofu lovili. O:-) :D

Ni problema, pa se kdaj... :D Cist sm bil premocen, voda v skornjih, za hlacami, jakna mokra... komplet moker, pa sm bil 20m prec od motorja.... Suzukiju pa ne vec zaupat narocanje vremena...

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem se zahvalit vsem, ki so bili v sredo tam. Janez hvala, da si mi pomagal spakirat motor. Biker, hvala za planko in odpakiranje. In vsem drugim za nasvete in pomoč. Prvi teden v juliju pa spet dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Suzukiju pa ne vec zaupat narocanje vremena...

Hola mojster,

nene, to nisem bil jst, rude je hotel imet oblake!! zakaj misliš da je bil on lepo na suhem v kombiju, mi smo pa Arafata De Luxe držal sredi neurja?? :rolleyes:

ampak bo res treba it kmalu spet gor, seveda čist na silo, samo prečekirat kako je v lepem vremenu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

nene, to nisem bil jst, rude je hotel imet oblake!! zakaj misliš da je bil on lepo na suhem v kombiju, mi smo pa Arafata De Luxe držal sredi neurja?? :rolleyes:

ampak bo res treba it kmalu spet gor, seveda čist na silo, samo prečekirat kako je v lepem vremenu :naughty:

Oblake si ti na računalniku narisal, torej so tvoji. :P Kdaj pa gremo? :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

nene, to nisem bil jst, rude je hotel imet oblake!! zakaj misliš da je bil on lepo na suhem v kombiju, mi smo pa Arafata De Luxe držal sredi neurja?? :rolleyes:

ampak bo res treba it kmalu spet gor, seveda čist na silo, samo prečekirat kako je v lepem vremenu :naughty:

Hm, na to pa nisem pomislil! :glare: Se mi pa smehlja ena D208 za kTm cka v kratkem, tko da ja, bi su tud jest. A ma kdo kj placa v kombiju, ziher je ziher, pa bi potapljasko opremo s sabo uzel... :P

@zviki: Hej, ni problema, upam da je bil fajn privezan... Bi blo pa fino, ce nabavis mal mocnejse "gurtne"

Janez

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!