Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Jest nameravam v sredo it vozit. Bi bil zlo hvaležen, če se kdo iz okolice lj za vodiča javi, da ne bom preveč lutal. Grem prvič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela se na četrtkovem obisku.... :rolleyes:

Bo pa očitno kar zagreta steza, po vaših postih sodeč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,jaz pa vas bom zmotil že malo za nedeljo..zaenkrat sva 2 kandidata s kolegom,še pa čakama če bodo ostali našli čas,da gremo malo ogret kolena,vreme pravi lepo tako da bi bilo lepo,če bi nas bilo večje število.kakšno rečemo spijemo kakšnega mrzlega...pa da še da kdo koristen napotek..drugače pa nameravamo štartati nekje ob 9.30 iz mb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že imam abstinečno krizo :D @monster A to gresta z kombijem al kar z motorjem? Nekak si ne predstavljam poti nazaj z motorjem. Al pa tud. Prej je ziher :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi mene že mal trga, ampak današnja napoved vse do konca tedna ni preveč obetavna :(

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že imam abstinečno krizo :D @monster A to gresta z kombijem al kar z motorjem? Nekak si ne predstavljam poti nazaj z motorjem. Al pa tud. Prej je ziher :D

Da si boš lažje predstavljal- v aprilu nekje, sem naredil 225km do Marofa, ~150km na Marofu in še 225km do doma. Če imaš voljo, ti taka pot ne bi smela predstavljati problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,jaz pa vas bom zmotil že malo za nedeljo..zaenkrat sva 2 kandidata s kolegom,še pa čakama če bodo ostali našli čas,da gremo malo ogret kolena,vreme pravi lepo tako da bi bilo lepo,če bi nas bilo večje število.kakšno rečemo spijemo kakšnega mrzlega...pa da še da kdo koristen napotek..drugače pa nameravamo štartati nekje ob 9.30 iz mb

Če misliš it v nedeljo raje pokliči tja in preveri, če ni proga slučajno zakupljena, da se ne boš zastonj vozil tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v četrtek lep vreme pa če se mi bo po matranju še ljubil km it pridem morbit tud jz sprobat, če tale moj taljanček gre na kolena al ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greva z avtom in prikolico,ker mislim da imam dovolj če se tam malo na "norim",drugač pa hvala za nasvet,je res bolj ziher da prej pokličem dol,bom kar jutri to porihtal,da vidim kaj bo rekel stric..upam samo da nebo prevelike gužve,a ve morda kdo kakšne je kaj stnje ob vikendih,jih je veliko doli,predvsem v nedeljo.hvala,če pa je še kdo zagret za nedeljo,ker mislim da bo vreme zdržalo,kolikor sem malo brskal,pa je vabljen...tudi na kakega ice.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni marof jutri odpade žal.

Tudi moji načrti so dobesedno splavali po vodi, treba na šiht :) Sem prestavil na nedeljo, če bo možno vozit, ve kdo kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim pa da v nedeljo mogoče neboma sama s kolegom,sem klical danes ja,in je rekel da v nedeljo može..upam da ne bo prevelika gneča na pisti,,da se bomo lahko malo na noreli.. :rolleyes: ..sno upam da bo kdo od vas tudi prišel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ni nekaj govorilo da so vsi vikendi do jeseni zasedeni, no sej hvala bogu da niso, sam da ne bo pol zaseden ko se dol pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo pride žgat Stouner na marof...neke novi material testira duče...

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo drug teden v planu it kej? Od torka dalje? Po možnosti da gre s prikolico/kombijem, pa da bi se lahko prištulul zraven... :whistle::rolleyes:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@krava

Ziher se bo spet na neko "bolezen" zgovarju pa spet nič naredu :P

@monster

Matr. Ne vem, če se ne bomo zmenli v MB pa gremo lepo skupaj dol. Jst na mopiju, vidva pa z avtom. Razen, če imaš še kak plac fraj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je zajebancija to?

Ne čisto resno...pa mogoče še Hayden pride, če bo mel fraj termin.

Popravljeno . Popravil tom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne čisto resno...pa mogoče še Hayden pride, če bo mel fraj termin.

:nono: Hayden ne pride!Tokrat je on bolan :naughty: h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, deviški obisk novega marofa je za mano. Naštrikal krogov za 150,3 km z najbolšim časom 1:18:9 (približno). Vreme je bilo fenomenalno, ne pretoplo in ne premrzlo z menjavanjem sončka in belih ovčic. Spoznal par MSovcev in se mel fino. Bo treba ob priliki ponovit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!