Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Hola, mojster Misty!!

pa ti si še živ, porkaduš :OK:

ja vem da obvladaš, sej sem se tud od tebe učil :P no dej prid kej naokoli v soboto, bo spet žur :naughty: (pa ne izgovarjaj se na kolo, noge roke, lase itd ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da neute vsi v sob doma ostal.....Bomo zrihtal, da se bote na meji obračal :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

eh Frips, če nočeš it z nami drajsat kr pejd na un tvoj sladoled (vidm da boš vzel unga svetlozelenga :lol1: ) pa ga liž... sej te bom pol poklical in povedal kolk luštno je blo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo iz okolice celja to soboto dol pa da ima en plac frej v kombiju ali na prikolici (seveda si delimo stroške) :)

a kar brez mene???? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te bom pol poklical in povedal kolk luštno je blo :naughty:

Ti kr nabiji impulze :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa je že k da bi se dva geja pecala :)

:lol1: ....mirki nauš pred ktermu fural....se ti lohk kj nardi :whistle: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah škoda da wireless kable polagajo, jaz sem se pa tak veselil..

ja nič, pa naslednjič, pa še poliestre si bom porihtal do takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kok vas bo to bi se pa mogoč splačal it gledat pa komentirat,ka praviš nina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah škoda da wireless kable polagajo, jaz sem se pa tak veselil..

ja nič, pa naslednjič, pa še poliestre si bom porihtal do takrat.

Kaj ce pa greva samo zijala past???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kok vas bo to bi se pa mogoč splačal it gledat pa komentirat,ka praviš nina :naughty:

Aha :grim .....morbit pa res pridem dol provocirat (tm pr ograj postavm odprto škatlo....mmmmmm....kaj bodo to letel izven idealne linije :rolleyes: ), naum sm tkole virtualno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha :grim .....morbit pa res pridem dol provocirat (tm pr ograj postavm odprto škatlo....mmmmmm....kaj bodo to letel izven idealne linije :rolleyes: ), naum sm tkole virtualno :evilgrin:

Če prineseš pingvine, bosta Duo Disaster ziher uletela! Jaz pa na metli za njima. O:-) :P :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha :grim .....morbit pa res pridem dol provocirat (tm pr ograj postavm odprto škatlo....mmmmmm....kaj bodo to letel izven idealne linije :rolleyes: ), naum sm tkole virtualno :evilgrin:

aha.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce pa greva samo zijala past???

hehehe tota je pa najtežja... kot da bi žejnega sredi puščave pred oazo postavil in mu rekel da lahko samo gleda :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem malo manj v tem svetu, se z zamudo javljam... :)

V soboto je bilo enkratno fino fajn, hvala vsem za posodo motorjev (jaz nisem našel svoje prometne, jebemosunce!), čas je bil točno tak, kakšnega sem si zaželel, čevape sem pa baje kar v redu spekel (malo so bili rjasti, ampak ker ste bili lačni kot hudič, tega niste opazili :evilgrin: ). Skratka, še en lep dan na Marofu.... še veliko takih!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha :grim .....morbit pa res pridem dol provocirat (tm pr ograj postavm odprto škatlo....mmmmmm....kaj bodo to letel izven idealne linije :rolleyes: ), naum sm tkole virtualno :evilgrin:

jest mam že cel tedn nizek cukr :whistle: ........menjam tvojo škatlo za vrečo zelenjave :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla......glede na videno danes zjutraj na avtocesti zna bit noro od danes do pon........ali ste vsi tisti ki greste v soboto že kej razmišljali, kdaj od doma pa po kateri poti.......ormož, obrežje...?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po izkušnjah par let nazaj, bo jutri na Obrežju KATASTROFA ! Lani, ob cca 10 zjutraj, je bila stoječa kolona do Petrola na Čatežu :eek:

Opcija je pri Brežicah ven in po stari cesti do malega prehoda (Prilipe, Mokrice). Seveda, če se še pred Čatežom ne zabaše.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po izkušnjah par let nazaj, bo jutri na Obrežju KATASTROFA ! Lani, ob cca 10 zjutraj, je bila stoječa kolona do Petrola na Čatežu :eek:

Opcija je pri Brežicah ven in po stari cesti do malega prehoda (Prilipe, Mokrice). Seveda, če se še pred Čatežom ne zabaše.

A ti ni un mali prehod Slovenska vas? Če se ne motim torej predlagaš izhod Brežice ven, na prvem krožnem pri Petrolu v Brežicah desno in nato samo ravno do prehoda. Kje pa potem prideš nazaj na AC na Hrvaškem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ni un mali prehod Slovenska vas? Če se ne motim torej predlagaš izhod Brežice ven, na prvem krožnem pri Petrolu v Brežicah desno in nato samo ravno do prehoda. Kje pa potem prideš nazaj na AC na Hrvaškem?

Nope

Greš iz AC ven, prvi rondo na katerega naletiš na izhodu -> smer Dvorce (2 izhod. 1 izhod je smer Brežice). Potem pa samo ravno mim Dvorc, Prilip, Ribnce, Mokric. Pelješ se vštric z AC. Prideš v Slovensko vas, greš čez in samo ravno. Pri T križišču desno in si na prehodu.

Potem pa na hr skoz ravno. Pri bencinski pumpi desno in ravno do semafora. Na semaforu levo, ravno in si na AC :D . Še cestnine se izogneš, tiste prve takoj za mejo.

Tvoja varianta bi prišel na mejni prehod Rigonce in potem čez Zaprešič.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope

Greš iz AC ven, prvi rondo na katerega naletiš na izhodu -> smer Dvorce (2 izhod. 1 izhod je smer Brežice). Potem pa samo ravno mim Dvorc, Prilip, Ribnce, Mokric. Pelješ se vštric z AC. Prideš v Slovensko vas, greš čez in samo ravno. Pri T križišču desno in si na prehodu.

Potem pa na hr skoz ravno. Pri bencinski pumpi desno in ravno do semafora. Na semaforu levo, ravno in si na AC :D . Še cestnine se izogneš, tiste prve takoj za mejo.

Tvoja varianta bi prišel na mejni prehod Rigonce in potem čez Zaprešič.

Hvala. Sej prehod Slovenska Vas itak poznam ker gremo vedno tam čez mejo. Bom spremljal prometne novice in če bo panika bom šel po tej poti. Lahko pa kakšen SMS jutri zjutraj pošlješ in nam javiš kakšen je promet... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa it ko je še temno..

najbrž bom kar zamaknil obisk za en teden..

Brez veze iti tako zgodaj. Itak se je najlepše peljat po 4. uri, ko že vsi odnehajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!