Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Če boste na meji okol 8,9 ne bi smelo biti še takšne gužve. Če ne bom že danes v Hr, javim stanje.

Marko, pokn mi gsm na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste na meji okol 8,9 ne bi smelo biti še takšne gužve. Če ne bom že danes v Hr, javim stanje.

Marko, pokn mi gsm na PM.

Uf, tako zgodaj pa s Suzukijem ziher ne bova na meji. Prej tam med 10-11.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem ker sem vskočil med vaš pogovor..ampak vidim da bo jutri pestro..zelo veliko vas bo...ampak mi žal služba e dopušča da se vam pridružim....

a je kateri tukaj gor..ki pa ima namen iti v nedeljo,seveda če je smiselno,da ni steza preveč zasedena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem ker sem vskočil med vaš pogovor..ampak vidim da bo jutri pestro..zelo veliko vas bo...ampak mi žal služba e dopušča da se vam pridružim....

a je kateri tukaj gor..ki pa ima namen iti v nedeljo,seveda če je smiselno,da ni steza preveč zasedena

jaz upam da mi bo uspelo to nedeljo... je tudi tak, da v soboto delam pa sem do zdaj še vedno moral v nedeljo dol, včasih je bla še kar gužva, včasih pa tudi ni blo skor nikogar.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, mojster Misty!!

pa ti si še živ, porkaduš :OK:

ja vem da obvladaš, sej sem se tud od tebe učil :P no dej prid kej naokoli v soboto, bo spet žur :naughty: (pa ne izgovarjaj se na kolo, noge roke, lase itd ;) )

Heeey žurer :P:D (remember pr joškotu - al kaj je že tista gostilna :D), ja, še brcam ;)

Od mene si se učil polaganja kablov za wireless? Tudi prav :D

Upam da že uživate dol. Vas pridem pogledat popoldne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpel :)

Greš na dolenjsko avtocesto proti Zagrebu, prečkaš mejo, in greš mimo Zagreba na avtocesto proti Varaždinu. Potem se samo pelješ po tej avtocesti v tej smeri in greš ven na izvoz Novi Marof. Ko prideš z avtoceste zaviješ desno in kmalu boš na desni videl pisto :) Upam, da sem si prav zapomnil, ker sem bil samo enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist simpel :)

Greš na dolenjsko avtocesto proti Zagrebu, prečkaš mejo, in greš mimo Zagreba na avtocesto proti Varaždinu. Potem se samo pelješ po tej avtocesti v tej smeri in greš ven na izvoz Novi Marof. Ko prideš z avtoceste zaviješ desno in kmalu boš na desni videl pisto :) Upam, da sem si prav zapomnil, ker sem bil samo enkrat :)

Je tako, dosti res nimaš kaj zgrešit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa znajdeš v Slavonskem Brodu, si pa fulal odcep za Varaždin :P

Pa sam gasa v Beograd na "gučo" ali pa "splavove" :whistle: .

sry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

danes se nas je zbrala ena prav luštna družbica na Marofu, sonček je sijal, motorčki so grmeli in sliderji so se nucali :D tokrat fotiča sploh nisem vzel s seboj (itak ne bi imel časa slikat :P ) zato prosim "fotografe" da pripopajo kako fajn slikco al pa tri ;)

na meji kljub napovedim ni blo prav nobene gužve (2 avta), cariniki niso težili (le "moj" je narobe videl do kdaj je Seven registrirana, ampak je pol dal očala gor in je blo vse OK :doze: )

ko smo prišli se je na pisti že drajsalo ene 8 domorodcev, tudi dva SMotana, ki smo ju kasneje, zaradi "krajšanja" piste vrgli v svojih 15 minut, tko da se je dalo prav fajn uživati pri prehitevanju :OK: vsi naši ki so bili prvič so dosegli svoje rekorde :P :worship: a tudi tisti ki smo nekajkrat že bili se nismo dali, kljub prometu in zmerno do pretežno plešastim gumam sem tud jst izboljšal svoj rekord :D

doletela nas je tudi velika čast, obiskal nas je "izgubljeni sin" a.k.a. Misty, a je bil brez motorčka, se mi pa zdi da ga bo naslednjič imel s seboj, je blo kar nekaj sline danes, se mi zdi :naughty: ampak, ejga stari, lepo te je blo spet videt!!

vroče je blo ko pes - razen Urški, ki pravi da začne funkcionirat šele pri 30 na kup zloženih Celzijih, tko da smo ji bli vsi fouš; njenemu fp4492 pa smo se vsi čudili kako je drvel po pisti z 1 mm gasa (več ga njegovi R1 ni blo na voljo zaradi blokade na 25 kW); mislim res, ne moreš verjamt, večina ljudi ma več prostega hoda ročice za plin kot je mel fp vsega gasa :wacko:

popoldne se je začela oglašati lakota in cb1300 je začel dajat gas roštilju namesto svoji veteranki :P, vse je zamrlo in pospravilo motorčke, grelce in moto opremo, le ubogi jst sem se moral še kar naprej vozit v krogu ker moja Seven ni in ni hotla nehat, tolk ji je blo fajn :naughty: ampak res, po četrti uri nas je bilo le še ene par na pisti, od 18 do 1830 sva bla s Seven čist sama - carsko!!!

hrana je bla kljub (ponovni!) odsotnosti Štajerske naveze hudo dobra, le da tokrat nismo mogli vsega pojest, toliko smo imeli pripravljeno, pa tudi vsi obiski (lep pozdravček, DenisR :OK: ) so prišli siti, po kosilu... zgleda bo treba it še enkrat na Marof da hrana ne bo šla v nič :whistle:

aja, pa jefe je uletel pokazat svojo novo pridobitev, Yamaho XJR 1300, in da ga ne bi slučajno zgrešili se je pripeljal v majčki, brez čelade, brez rokavic, jakne, česarkoli... povedal, da si je hotel kupit SS motorček, pa z rokami ni dosegel balance :lol1: zato si je kupil tegale nakeda (za katerega pa ima dovolj dolge roke :naughty: ) in seveda naredil tud en (eeee... častni?) krog po svoji pisti, pa malo na zadnjega po ciljni :naughty:

torej še en superdupermegafinofajn dan na Marofu je bil tole, bv da tistim ki niste prišli rečem kako vam je lahko žal ker to že sami veste :naughty: vsem udeležencem (in obiskom) hvala za prijetno družbo, carji ste :worship: zdele grem pa spat saj sem utrujen ko zmaj - ampak utrujen tko na najboljši možen način :naughty: jutri pa pričakujem slikce, fotografi!!! in se kmalu vidimo, prav tam :D

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Gregs,

to pa res, a ne moreš si niti mislit kaki: tokrat smo imeli krožnike, beštek, zenf, ajvar, čebulo, ćevape, nabodala, šnicle, hrenovke...

nije bilo što nije bilo :P :P :P

aja pa 83 krogov sva naredila s Seven :naughty:

@ fotografi: kaj je zdej, a še :zzz: ?? dobro jutro, sonček je že visoko, kje so slikce?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,če se odpravlja kdo sedaj na marof me naj kontaktira, sem v nizkem štartu,070 815 609

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Gregs,

to pa res, a ne moreš si niti mislit kaki: tokrat smo imeli krožnike, beštek, zenf, ajvar, čebulo, ćevape, nabodala, šnicle, hrenovke...

nije bilo što nije bilo :P:P:P

aja pa 83 krogov sva naredila s Seven :naughty:

@ fotografi: kaj je zdej, a še :zzz: ?? dobro jutro, sonček je že visoko, kje so slikce?? :D

Sm kr fovš mal, predvsem zarad čevapov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Gregs,

to pa res, a ne moreš si niti mislit kaki: tokrat smo imeli krožnike, beštek, zenf, ajvar, čebulo, ćevape, nabodala, šnicle, hrenovke...

nije bilo što nije bilo :P:P:P

aja pa 83 krogov sva naredila s Seven :naughty:

@ fotografi: kaj je zdej, a še :zzz: ?? dobro jutro, sonček je že visoko, kje so slikce?? :D

Evo....slikce.........hudo dobr blo, bo treba ponovit, je še ostalo piva in oglja.......čevape bo pa suzuki mel za malco....ta teden ne bo nič kuhal :naughty:

post-12239-1239528939_thumb.jpg

post-12239-1239528951_thumb.jpg

post-12239-1239528965_thumb.jpg

post-12239-1239528978_thumb.jpg

post-12239-1239528991_thumb.jpg

post-12239-1239529004_thumb.jpg

post-12239-1239529016_thumb.jpg

post-12239-1239529029_thumb.jpg

post-12239-1239529041_thumb.jpg

post-12239-1239529054_thumb.jpg

post-12239-1239529068.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

hrana je bla kljub (ponovni!) odsotnosti Štajerske naveze hudo dobra, le da tokrat nismo mogli vsega pojest, toliko smo imeli pripravljeno, pa tudi vsi obiski (lep pozdravček, DenisR :OK: ) so prišli siti, po kosilu... zgleda bo treba it še enkrat na Marof da hrana ne bo šla v nič :whistle:

Saj pol ko sem prispel domov mi je že bilo žal da nisem nič pojedel z vami ... upam da "kuhar" ni bil užaljen :).... tako pa sem moral doma takoj navalit na domače požegnane dobrote :whistle:

Včeraj sem imel časa samo za krajši obisk piste, danes popoldne pa upam da ga bom tudi jaz nažigal. Mogoče tudi jutri :P

aja, pa jefe je uletel pokazat svojo novo pridobitev, Yamaho XJR 1300, in da ga ne bi slučajno zgrešili se je pripeljal v majčki, brez čelade, brez rokavic, jakne, česarkoli... povedal, da si je hotel kupit SS motorček, pa z rokami ni dosegel balance :lol1: zato si je kupil tegale nakeda (za katerega pa ima dovolj dolge roke :naughty: ) in seveda naredil tud en (eeee... častni?) krog po svoji pisti, pa malo na zadnjega po ciljni :naughty:

Kdaj je te šefe prispel? Po mojem obisku al že prej.

To pa mi je res žal da ga nisel videl po ta zadnji se peljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster DenisR,

hja, pa bi jedel ko je bla prilika :P uživaj na pisti danes in jutri :OK: počas' pa na kolen', sej veš :naughty:

jefe se je prišel pokazat zvečer, ko si ti že šel, malo pred 18 uro... pa ni se vozil po zadnjem, samo malo ga je dvignil (kilesokile press)

@ cb1300: dej en resen nick si zrihti, pišuka, lej kaj voziš zdej :P tale moja slikca na ovinkcu mi je pa kr všeč :naughty: hvala!!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster DenisR,

hja, pa bi jedel ko je bla prilika :P uživaj na pisti danes in jutri :OK:

jefe se je prišel pokazat zvečer, ko si ti že šel, malo pred 18 uro... pa ni se vozil po zadnjem, samo malo ga je dvignil (kilesokile press)

@ cb1300: dej en resen nick si zrihti, pišuka, lej kaj voziš zdej :P moja tazadna slikca mi je pa kr všeč :naughty: hvala!!

kile so kile..ampak gizmo je cb1300 peljal po zadnjem ko supermoto ;)

pismu @suzuki..po slikci sodeč si vsaj 1.13.xx peljal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ biker77: mal nesporazuma tlele s kilami - mislil sem kile šoferja, ne motorčka :naughty:

1:13 še ni blo, grem pa v to smer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil pa brez motorja..... zvedel sem kaj vse nameravajo naredit. Zacnejo ta torek. Ne rabite se še slinit, ker zaenkrat še ne bodo podaljšali proge :(

Bo pa sedaj tukaj kjer sta ta dva kontejnerja izletna cona :) Tudi za gledalce bodo poskrbeli z enimi "tribunami" in baje celo eno "oštarijo".

Bomo vidli čez dva tedna kako bo tole.

Aja še vtis s prvega letošnjega drajsanja po progi: mater me roke bolijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!