Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Hola mojster DenisR,

a je to vse kar si izvedel al te tolk roke bolijo da ne moreš tipkat :naughty: no dej potrudi se malo in bolj podrobno opiši kaj si izvedel o torkovih spremembah - ker če bo namesto kontejnerjev izletna cona, kje bodo "boksi", pa vhod in izhod?? pa šotor, bo še al ne več??

si morda slišal kdaj naj bi podaljšali pisto na Marofu, ali pa če je kaj novega o pisti pri odcepu AC za Varaždin, oz a je to sploh še v igri?

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster DenisR,

a je to vse kar si izvedel al te tolk roke bolijo da ne moreš tipkat :naughty: no dej potrudi se malo in bolj podrobno opiši kaj si izvedel o torkovih spremembah - ker če bo namesto kontejnerjev izletna cona, kje bodo "boksi", pa vhod in izhod?? pa šotor, bo še al ne več??

si morda slišal kdaj naj bi podaljšali pisto na Marofu, ali pa če je kaj novega o pisti pri odcepu AC za Varaždin, oz a je to sploh še v igri?

Nic kaj dosti več nisem zvedel kot sem napisal :P torej tukaj na cilji bodo te gume pomaknjene na drugo stran sedaj stoječega kontejnerja (šefeve rezidence :) ), kontejner bodo odtranili in nasipali gramoz - torej naredili bodo izletno cono. Včeraj si verjetno že videl na desni strani proge en malce povišan del nasipan z gramozom. Tja mislijo prestavit šotor in kolikor sem razumel junior šefa eno tako manjšo okrepčevalnico. Na levi strani piste bi naj bile "tribune" - torej levi del in pa še malce po severni strani - v obliki narobe obrnjene črke L :) - upam da si lahko predstavljaš - za vse našteto je POV pri kontejnerju.

Za "bokse" pa si nisem prav dobro zapomnil - mi je že vročina tolkla v glavo. No saj ta dva tedna gradnje bosta hitro minila. Med tem časom bo proga delovala nemoteno.

Tako sedaj pa še hitro malce kondicije nabirat, ker sem danes opazil da se mi krepko pozna skoraj enoletna odsotnost s športnih igrišč (preklet emšo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kile so kile..ampak gizmo je cb1300 peljal po zadnjem ko supermoto ;)

pismu @suzuki..po slikci sodeč si vsaj 1.13.xx peljal ;)

Alo mojster, gizmo je gizmo.....po zadnjem se pele ko jest po dveh, čez ovinke je tud hitr ko blisk..........pa nikol še drajsal s kolenom :whistle: .....se morem kdaj zapelaz z njim zdej ko ma cb1000..........je zadovoln ko otrok k mu daš liziko :whistle:

Marko....hvala za gurtno, si nam rešu skrbi :naughty:

Čakamo slikce od današnje runde na marofu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos,..če koga srbijo kolena,grema jutri s kolegom dol na marof...tako da bi družba prijala...saj veste več nas je lepše je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

doletela nas je tudi velika čast, obiskal nas je "izgubljeni sin" a.k.a. Misty, a je bil brez motorčka, se mi pa zdi da ga bo naslednjič imel s seboj, je blo kar nekaj sline danes, se mi zdi :naughty: ampak, ejga stari, lepo te je blo spet videt!!

...

Fripsa bo treba tepst. Je napovedal takšno gužvo na meji da sem se skoraj premislil. Kao domorodec :P Meja pa prazna (bolje tako, kot pa obratno ;))

Ja, lepo vas je blo videt. Čeprav sem glede na pisanje v tej temi pričakoval še več naših dirkačev.

Slin nisem cedil ker nisem bil lačen (velikonočni prazniki in preobilo vsega), se mi je pa kr tresla roka med snemanjem. Vseeno sem iz kamere spravil nekaj posnetkov, sedaj še iščem ustrezen prostor za teh 85 Mb (14 min.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fripsa bo treba tepst. Je napovedal takšno gužvo na meji da sem se skoraj premislil. Kao domorodec :P Meja pa prazna (bolje tako, kot pa obratno ;) )

Vinjete so krive :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fripsa bo treba tepst. Je napovedal takšno gužvo na meji da sem se skoraj premislil. Kao domorodec :P Meja pa prazna (bolje tako, kot pa obratno ;))

... sedaj še iščem ustrezen prostor za teh 85 Mb (14 min.)

Hola mojster,

meja je bla res čist prazna, še bolj kot ponavadi, tko da je bla vsa panika res bv :D

prostora mam pa jst na disku in na CDjih več kot preveč :naughty: če lahko dej zadevo na en FTP server pa bomo scuzal dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic kaj dosti več nisem zvedel kot sem napisal :P torej tukaj na cilji bodo te gume pomaknjene na drugo stran sedaj stoječega kontejnerja (šefeve rezidence :) ), kontejner bodo odtranili in nasipali gramoz - torej naredili bodo izletno cono. Včeraj si verjetno že videl na desni strani proge en malce povišan del nasipan z gramozom. Tja mislijo prestavit šotor in kolikor sem razumel junior šefa eno tako manjšo okrepčevalnico. Na levi strani piste bi naj bile "tribune" - torej levi del in pa še malce po severni strani - v obliki narobe obrnjene črke L :) - upam da si lahko predstavljaš - za vse našteto je POV pri kontejnerju.

Za "bokse" pa si nisem prav dobro zapomnil - mi je že vročina tolkla v glavo. No saj ta dva tedna gradnje bosta hitro minila. Med tem časom bo proga delovala nemoteno.

Tako sedaj pa še hitro malce kondicije nabirat, ker sem danes opazil da se mi krepko pozna skoraj enoletna odsotnost s športnih igrišč (preklet emšo).

uuuuu, lj k bodo peskovnik povečal...wiiii :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

meja je bla res čist prazna, še bolj kot ponavadi, tko da je bla vsa panika res bv :D

prostora mam pa jst na disku in na CDjih več kot preveč :naughty: če lahko dej zadevo na en FTP server pa bomo scuzal dol :OK:

maš PM

če bi še kdo rad videl posnetke, naj sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš PM

če bi še kdo rad videl posnetke, naj sporoči.

Hola stari,

pocuzano, pogledano in spravljeno :naughty: hvala ful - maš zelo mirno roko, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo....slikce.........hudo dobr blo, bo treba ponovit, je še ostalo piva in oglja.......čevape bo pa suzuki mel za malco....ta teden ne bo nič kuhal :naughty:

Kdo pa je tist akrobat na prvi sliki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je tist akrobat na prvi sliki??

Nekdo k si bo križ spahnu (če si ga ni že :whistle: ) al pa blazen oboževalc banan :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer mal :topic: , ampak mi lahko nekdo pove koliko, košta tak dan na marofu in s kakšnimi gumami kaj vozte in kaka hitrost se dosega na tej pisti.

LP Speed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celodnevni trening stane 27€.

Folk je gor z vse sorte gumami, od tistih z dirkalnimi, do tistih s sport touring (teh ni tako veliko).. Jaz osebno bi za na Marof priporočal vsaj SS cestno gumo, torej ranga Qualifer RR, Pilot Power, M3, ipd. Kakšno ST znaš pregret :) Če boš dal pa track day gume ali celo slicke gor, potem pa sploh akcija :D

Hitrost je največja na zadnji ravnini, ko prideš iz levega ovala ven, pomoje cca 150km/h. Sem pa tam bil samo enkrat, tako da bo kdo drug znal bolje povedat. Notranji del je pa počasen, jaz bi rekel 50-80km/h na kakšni ravninci malo več.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je tist akrobat na prvi sliki??

sej ti piše na usnju....probiker :whistle: ...

...čeprov ga morem pohvalt.....fant se je pršu učit, želja mu je bila podrajsat drsnik...ratal mu je in tudi čase je imel dost uredu......mislim da 1:24.......bolje se tle lomt kot pod kakimi ograjami za cesto :evilgrin:

post-12239-1239773306_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenju fustretne za cele...tako da me neki cajta ne bo, da bojo vsaj mal cele :D (beri...se mi ne da šraufat stare nazaj :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!