Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Sobota "diši" na krst novih drsnikov.... :whistle: (čakajo..extra na Marof)

Že eno leto nisem bil na Marofu....matr ga pogrešam :unsure: ....upam, da bo dobra ekipa, da bomo kakšno "pametno" rekli... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota "diši" na krst novih drsnikov.... :whistle: (čakajo..extra na Marof)

Že eno leto nisem bil na Marofu....matr ga pogrešam :unsure: ....upam, da bo dobra ekipa, da bomo kakšno "pametno" rekli... :whistle:

sej nobenga ne bo..

k kadar jest pridem ostali ne hodjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenju fustretne za cele...tako da me neki cajta ne bo, da bojo vsaj mal cele :D (beri...se mi ne da šraufat stare nazaj :lol: )

Lahk ti jih js odšraufam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenju fustretne za cele...tako da me neki cajta ne bo, da bojo vsaj mal cele :D (beri...se mi ne da šraufat stare nazaj :lol: )

A zato nisi poklical danes za RL. Sem šel pa spat, k sem se pice nažrl v Trebnjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kje objavljen kakšen razpored, kater dan se kaj dogaja, kdaj je free trening? mogoč bi skoču kdaj gor pogledat, nism bil še nikoli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kje objavljen kakšen razpored, kater dan se kaj dogaja, kdaj je free trening? mogoč bi skoču kdaj gor pogledat, nism bil še nikoli :D

to bi tut mene zanimalo, če se kaj spremenlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom nič, med vikendom bi pa znalo kej bit. Pokliči en dan prej na kontakt ki je v tej temi, pa preveriš kaj je, najbl preprosto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato nisi poklical danes za RL. Sem šel pa spat, k sem se pice nažrl v Trebnjem.

Js kadarkol mu rečem da te pokliče baje delaš :krneki: , drugače pa, nehi ta junk jest ker boš kmalu res pod nujno rabu fz1 :P

Popravljeno . Popravil Lara!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo poznavalci..

vreme v soboto bo kako?

:P ne bi dal roko v ogenj....

post-498-1239910897_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js kadarkol mu rečem da te pokliče baje delaš :krneki: , drugače pa, nehi ta junk jest ker boš kmalu res pod nujno rabu fz1 :P

Nekaj resnice je tudi na tem. Upam, da kuhinjo ta teden dokončamo, kaže dobro, dela je pa k sam satan :grim . Sicer pa ni nujno, da on pokliče :) .

Ma že tri dni sem jedu pice :SS (za en mesec mam dovolj), bi pa pasal uni piškoti danes :closedeyes: .

Fz1 bi rabu že danes :wub: , ne jutr (pa ne zarad kil :grrr ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo poznavalci..

vreme v soboto bo kako?

da ne bos pozabu sabo vzet rezervnega lap timerja, če komu neha delat slučajno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

a bo jutri kdo prnesu roštilj?? ;)

Kaj, a spet piknik na Marofu,al kaj...? :whistle:

Bi ga jaz prinesel,če bi ga imel kam naložit...sam pridem z motorju.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tud jaz nimam roštilja, bom pa Aprilio prpelu sabo :unsure:

Ups, zmotu sem se. Pisal iz draginega nicka. @mojgap

Popravljeno . Popravil mojgapika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!