Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Ne misliš prow :P , 1:09:xx vozil hrvat z R6.

Torej je 1:09.xx rekord z mini-moto... :whistle::lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne misliš prow :P , 1:09:xx vozil hrvat z R6.

Hudo :OK: Eni pač znajo/znate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Soboto 9.5.2009 je fraj termin zato gremo gor, upam da se vidmo, pa kako rečemo, lp MIXON :evilgrin:

post-13787-1241629503_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mixon 14.5. gremo gor komplet delegacija - so si premislal glede Grobnika. Še nista nič govorila z Gokijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mixon 14.5. gremo gor komplet delegacija - so si premislal glede Grobnika. Še nista nič govorila z Gokijem?

mi pičkica ni nič rekla, saj nič zato, glej da boš razpoložen za foto majstora ker bomo raztural ha ha ha, daj mo se slišat, štartam nekje od 7.00 do 8.00, pa vi, goki si pa redbula dovolj naj vzame da bo letel ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem, bilo je NOROOOOOOOOOO, vreme že skoraj peklensko vroče, asfalt dodobra razgred, pa še to naj omenim tudi druščina iz slovenije je bila dobra, naslednič gremo v četrtek 14.5.2009. :evilgrin: LP MIXON :evilgrin:

p.s. Erik kje si pa ti bil, sem te iskal po dirkališču in tebe od nikoder :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MALO UTRINKOV :evilgrin:

post-13787-1241942243_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, kot je že sanjin zgoraj napisal, bilo je super!

Še ena slikca.. mislim, da mi je za prvič po pisti, kar dobro šlo. Sanjin hvala za nasvet glede ogledal, se še priporočam za kakšnega!

Lep pozdrav

Anže

post-12474-1241961342_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem, bilo je NOROOOOOOOOOO, vreme že skoraj peklensko vroče, asfalt dodobra razgred, pa še to naj omenim tudi druščina iz slovenije je bila dobra

Panthersi ste ga orng nažigali, Pankrti smo se šele uvajali :whistle: , bilo je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadarkoli ti pomagam oziroma si pomagamo, saj še vedno pravim, PREŽIVETI MORAŠ SAM, peljala sta se dobro, ampak kot sta opazila vsak ima svoj način in sistem vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panthersi ste ga orng nažigali, Pankrti smo se šele uvajali :whistle: , bilo je ok.

HVALA ENAKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat mi ne bo M3 več zdržala ehm....bi še mal pobrusu robove preden jo dol vržem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, pride gužva na tem Marofu(sprašujem ker sem začetnik pa da nebi blo oviranja prometa... :rolleyes: )?Kje se sploh to :blush: ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole? Vreme bo?

@tomazinjo: ti sam svojo linijo pel in ne skrbet za druge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!