Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Daj ji ključe v roke pa naj gre :P

Samo potem nimam avta in ne morem priti na Marof...

Naslednji vikend pa če bo vreme...

Pa preverite in sporočite kako je s senco al bo treba paviljone s sabo trogat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa :grrr tokrat bom tudi jaz tam :-P

ja, skupaj s Fripsom ... jebeš to :D

:grrr

Mi moja ne pusti. Jo moram na morje pelat... :P

in potem men nekaj gor mečejo ... pomoje jest edini kle, k upam zarobantt (in zmer dosežem svoje) hehehe

Daj ji ključe v roke pa naj gre :P

potovalka bi morala zadostovat ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem men nekaj gor mečejo ... pomoje jest edini kle, k upam zarobantt (in zmer dosežem svoje) hehehe

potovalka bi morala zadostovat ... :lol1:

A tvoja tud ne bere foruma? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tvoja tud ne bere foruma? :lol1:

ah, še jaz ga samo občasno (no, zadnje čase spet mal več). Ketna pri nas pač ni tako dolga. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hehe, kaj bo jutr luštno na Marofu, če se že tisti, ki sploh ne grejo, tko fletn za(je)bavajo :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, skupaj s Fripsom ... jebeš to :D

:krneki: bom itak drajsal okol :P

PS.: Ehm stari fusserji so prštimani, da ne bom teh celih uičeval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi doma....

Vremeeee je biloooo enkratnoooo, na momente prevročeee :evilgrin: Madona me je še opekl po vratu :rtfm:

Skratka, vse pet plus, pista, vreme, družba, gostiona kod dančija, itd..skratka itak vse po "default-u" kot ponavadi.

Nekaj malo slikic "panorame". Akcijo bo pa kdo drug nalimal:P

post-498-1242501659_thumb.jpgpost-498-1242501688_thumb.jpg

post-498-1242501716_thumb.jpgpost-498-1242501777_thumb.jpg

PS.: Zdj grem pa pod tuš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tud jst že doma, utrujen ko kača - slikce bodo jutr, zdele samo tuš in posteljica :D

nahitro: kot je povedal Frips, matr je letel :naughty: krasno vreme (popoldne že mal prevroče), superfinofajn družba (pogrešili smo našo Muti), polno založena Gostiona kod Dančia, nije bilo što nije bilo, dream riderju rudetu in kat pa čestitka in extra zahvala za prevoz :worship:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tud jst že doma, utrujen ko kača - slikce bodo jutr, zdele samo tuš in posteljica :D

nahitro: kot je povedal Frips, matr je letel :naughty: krasno vreme (popoldne že mal prevroče), superfinofajn družba (pogrešili smo našo Muti), polno založena Gostiona kod Dančia, nije bilo što nije bilo, dream riderju rudetu in kat pa čestitka in extra zahvala za prevoz :worship:

:worship::worship::worship:

Sem slišala poročilo ... pa še nekaj kulinaričnih presežkov (vege čevapčiči) sta mi prinesla. Hvala! :OK:

Hja, žal, Suzuki, tokrat je bila resnično pametna odločitev, da sem ostala doma, kot je bila včeraj neumna, da sem pojedla tisto zadnjo preostalo hrenovko iz hladilnika. :slap: Kaj hočeš, celo življenje se učimo!

Kat, tako mi je žal, ful sem se te veselila. Drugič ziher. :winkiss: Sem pa slišala, da se je rude uspešno uprl cvetličnemu napadu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tud jst že doma, utrujen ko kača - slikce bodo jutr, zdele samo tuš in posteljica :D

nahitro: kot je povedal Frips, matr je letel :naughty: krasno vreme (popoldne že mal prevroče), superfinofajn družba (pogrešili smo našo Muti), polno založena Gostiona kod Dančia, nije bilo što nije bilo, dream riderju rudetu in kat pa čestitka in extra zahvala za prevoz :worship:

pol si že na 13 borut?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa počas na Marof, upam da ne bo prevroče, če ne druga bo gužva, ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa počas na Marof, upam da ne bo prevroče, če ne druga bo gužva, ! :worship:

ka te je pa v četrtek piknal da nisi šou zraven?? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ biker77: heh, nimam pojma - nisem mel lap-timerja... sej najbrž naslednjič bo... ampak je blo superdepermega luštno :OK:

@ Mutika: ja škoda no, res... samo da si zdej OK, pa da se vidimo naslednjič - sej bo kmalu :naughty: extra pohvale in čestitke za design Cvetoče Marjetice :worship:

in še nekaj obljubljenih sličic:

post-163-1242567291_thumb.jpg post-163-1242567331_thumb.jpg

post-163-1242567359_thumb.jpg post-163-1242567385_thumb.jpg

post-163-1242567417_thumb.jpg post-163-1242567435_thumb.jpg

post-163-1242567469_thumb.jpg post-163-1242567496_thumb.jpg

post-163-1242567623_thumb.jpg post-163-1242567648_thumb.jpg

post-163-1242567676_thumb.jpg post-163-1242567691_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

še malo slikc:

post-163-1242567946_thumb.jpg post-163-1242567963_thumb.jpg

post-163-1242568081_thumb.jpg post-163-1242568181_thumb.jpg

post-163-1242568217_thumb.jpg post-163-1242568116_thumb.jpg

post-163-1242568249_thumb.jpg

evo, to je to :D akcijskih slikc ni skor nič (pa še te k so so revne, k mam samo trotlbutlzihrco, pa skoz smo se vozili), cb1300 - ki bi moral pripeljat fotografinjo - nas je našajbal, pa tolk ćevapov smo spekl za njegovo prebavno cev!! tud PRObike Bojan se je na našo žalost potepal nekje drugje :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da smo se spoznal z nekaterimi :) Včer je bilo res super. vreme je zdrzu in motorji so celi ostal :yea1:

Tiste slike z akcije pa še pridejo :photo:

Aja, pa hvala za orodje in stojalko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ker je bil pa tist, ki je slikal z nekim čudom od objektiva in se metal po travi ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :winkiss: Sem pa slišala, da se je rude uspešno uprl cvetličnemu napadu. :whistle:

Cvetličarni sem se že uprl, nuteli se pa nisem mogel. :angry: :fight1: Polovico enga kozarčka je že izhlapelo. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Mutika: ja škoda no, res... samo da si zdej OK, pa da se vidimo naslednjič - sej bo kmalu :naughty: extra pohvale in čestitke za design Cvetoče Marjetice :worship:

Gre na bolje, ... hvala za pohvale, :blush: saj sem se pa tudi precej dolgo s tem ubadala; pa Gody je hvaležna stranka, dokler motor gre, kot mora, bi mu lahko tudi nage riti gor malali, pa jih najbrž ne bi opazil ... :whistle::D !

Po Festivalu Lent pa je na vrsti še Črni Huso, pa kombi! Yes! :evilgrin: :naughty:

Kar pa se tiče Marofa, pa je skrajni cajt, da pridem že enkrat tja! Danes sem skoraj zmrznila na furci, tako me je lanska nesreča in polletno berglanje povozlo. Ne morem in ne morem v stare tirnice nazaj in ... Gody in Danči pravita, da je edino Marof še rešitev. Če pa še to ne, pa me bodo vbili, bojda sem že dovolj dolgo na svetu. O:-) :P :xx:

Cvetličarni sem se že uprl, nuteli se pa nisem mogel. :angry: :fight1: Polovico enga kozarčka je že izhlapelo. O:-)

:lol1:

Pojma nimaš, rude, kaj tebe ob druženju z Duom Disaster še vse čaka ... če onadva ne moreta iztisnit airbaga, ga boš pa ti napihnil.

Tak sta rekla. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti,

haha, najboljš da odpreš firmo za popoldansko barvanje motorjev in kambijev :lol1: komaj čakam da vidim rezultate - samo to glej da boš mela čas tud prit uživat na Marof :D

hja, Duo Disaster je pa mal v temo brcnil z Nutello, to namreč najraje je tud ValeRossi, pa vidiš kako shujšan je... in kako hitro pelje :naughty: IMHO sta si naredila medvedjo uslugo :P

sicer pa sem pozabil posebej pohvalit še enga udeleženca sobotnega Marofa, ki je "skolenčkal" (tko kot smo mu (na)povedali da bo) bravo stari, a so vidu da je šlo :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!