Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Noro dobre fotke, za takle špas je pa že treba DSLR met. Pa dobro glažovino seveda :)

Tut z mal boljšim kompaktom ne pridem to takih rezultatov...

Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

še malo slikc:

post-163-1242567946_thumb.jpg post-163-1242567963_thumb.jpg

post-163-1242568081_thumb.jpg post-163-1242568181_thumb.jpg

post-163-1242568217_thumb.jpg post-163-1242568116_thumb.jpg

post-163-1242568249_thumb.jpg

evo, to je to :D akcijskih slikc ni skor nič (pa še te k so so revne, k mam samo trotlbutlzihrco, pa skoz smo se vozili), cb1300 - ki bi moral pripeljat fotografinjo - nas je našajbal, pa tolk ćevapov smo spekl za njegovo prebavno cev!! tud PRObike Bojan se je na našo žalost potepal nekje drugje :(

Oj, fotografinja polno zaposlena, jest tudi v soboto, včeraj pa naredil krasnih 450km......marof pade takoj naslednjič....kar se pa tiče moje prebavne cevi......mal si poglej fotke.......edini si k na vseh neki melješ :whistle: .......mislim da je tebe ceneje oblečt k nafutrat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

nahitro: kot je povedal Frips, matr je letel :naughty: krasno vreme (popoldne že mal prevroče), .....

Meni blo tudi včeraj, ma sem se za razliko od vas šel malo ohladit :naughty:

post-12239-1242624592_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fotke so gor. Hvala ckck in Danetu :OK:

Suzuki, naslednjič boš pa že men kazal linijo, ker bom za tabo :D joke

Rude, čestitke za PB :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship:

Sem slišala poročilo ... pa še nekaj kulinaričnih presežkov (vege čevapčiči) sta mi prinesla. Hvala! :OK:

Hja, žal, Suzuki, tokrat je bila resnično pametna odločitev, da sem ostala doma, kot je bila včeraj neumna, da sem pojedla tisto zadnjo preostalo hrenovko iz hladilnika. :slap: Kaj hočeš, celo življenje se učimo!

Kat, tako mi je žal, ful sem se te veselila. Drugič ziher. :winkiss: Sem pa slišala, da se je rude uspešno uprl cvetličnemu napadu. :whistle:

Ej Mutika carica ... flower power design Honde :worship: in to trajen :naughty:, moje Medo Pu nalepke so zmeraj skrivnostno odfrčale iz motorja :hmm:

glede starih tirnic pa ne kompliciraj ;) ... marjetico na motor pa na Marof :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre na bolje, ... hvala za pohvale, :blush: saj sem se pa tudi precej dolgo s tem ubadala; pa Gody je hvaležna stranka, dokler motor gre, kot mora, bi mu lahko tudi nage riti gor malali, pa jih najbrž ne bi opazil ... :whistle::D !

Po Festivalu Lent pa je na vrsti še Črni Huso, pa kombi! Yes! :evilgrin: :naughty:

Tale Marjetica je pa še meni všeč. :yea1:

Kar pa se tiče Marofa, pa je skrajni cajt, da pridem že enkrat tja! Danes sem skoraj zmrznila na furci, tako me je lanska nesreča in polletno berglanje povozlo. Ne morem in ne morem v stare tirnice nazaj in ... Gody in Danči pravita, da je edino Marof še rešitev. Če pa še to ne, pa me bodo vbili, bojda sem že dovolj dolgo na svetu. O:-) :P :xx:

Marof je res super stvar za mehčanje voznika. Upam da se tam kmalu vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude, čestitke za PB :yea1:

Thanks .)

... moje Medo Pu nalepke so zmeraj skrivnostno odfrčale iz motorja :hmm:

Če si jih pa slabo zalimala. :whistle: O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje Medo Pu nalepke so zmeraj skrivnostno odfrčale iz motorja :hmm:

Ti naslednjič prinesi Pu-ja, jst bom pa patefix...ima da prime :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti naslednjič prinesi Pu-ja, jst bom pa patefix...ima da prime :whistle:

A ti lahko jest drugič špegle pomagam odmontirat??? Boš vidu kako hitro to nardim z Dančijevim kirurškim kladivcem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hvala...bom pršu z odmontiranimi že :P Lahk boš pa po hondi še tolkel, če boš hotel :whistle:

Čeprav, zgleda da si lih taman "udaril"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ ckck: ejga, HUDEEEEE slikce :worship: hvala!

@ Tony: ni blema :D

@ cb1300: ja škoda k nista mogla uletet... kaj si mi zdaj fouš, pršu bi pa bi tud ti jedu!! veš kolk so bli dobri ćevapi, mmmmm :P

pozabil omenit še eno novost Marofa, una nova hiška ob pisti (na koncu ciljne) kjer so bila zadnjič samo "rebra" je že skoraj dokončana, kafić in restavracija že delata, tudi firbci se zdaj zbirajo tam :P kako zgleda noter, kakšna je ponudba in kaksne so cene pa (še) ne vem, smo se skoz vozili, pol smo imeli piknik :naughty: nej kdo napiše ki je bil notri

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ ckck: ejga, HUDEEEEE slikce :worship: hvala!

@ Tony: ni blema :D

pozabil omenit še eno novost Marofa, una nova hiška ob pisti (na koncu ciljne) kjer so bila zadnjič samo "rebra" je že skoraj dokončana, kafić in restavracija že delata, tudi firbci se zdaj zbirajo tam :P kako zgleda noter, kakšna je ponudba in kaksne so cene pa (še) ne vem, smo se skoz vozili, pol smo imeli piknik :naughty: nej kdo napiše ki je bil notri

Kako ste si pa delali senco? Ta vikend kaže da zna biti 29 stopinj, kar je že hudo vroče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster marko55,

nismo nič, tko kot vidiš na slikcah... nujno vzemi arafata s seboj, sicer bo kriza!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni blo tudi včeraj, ma sem se za razliko od vas šel malo ohladit :naughty:

haha! ta fotka pa zmaga :):worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste si pa delali senco? Ta vikend kaže da zna biti 29 stopinj, kar je že hudo vroče...

Kombi senca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne hvala...bom pršu z odmontiranimi že :P Lahk boš pa po hondi še tolkel, če boš hotel :whistle:

Čeprav, zgleda da si lih taman "udaril"

:OK: A pol je blo tudi na cesti v redu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako,evo še mene na kratko..ja noro je blo v soboto!! Dobra družba in lepo vreme...edino moja honda mi je nagajala, ampak samo dokler nisem čudovitih marjetic probala :blush: ,pa smo ugotovil kaj je narobe :OK:

Rude,danči,gody hvala za uspešno tolčenje moje lubice , zelo dobro opravljeno delo :worship::D

Se vidimo kmalu spet,samo da gužva poneha in kaki dinarčki padejo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude,danči,gody hvala za uspešno tolčenje moje lubice ,

Če ne gre zlepa gre pa zgrda....kladov v roke i udri po hondi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!