Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Evo še dve slikci od prejšnje sobote.

"orglce" v akciji

post-498-1242892547_thumb.jpg

"orglce" spušijo od SM-a :rolleyes:

post-498-1242892487_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no..boš mal mojo malo pazu k bo ta stara slikala :D

uuu organizirano varstvo na Marofu :yea1: ... bom še našo pripeljala, sam za kako drugo soboto/nedeljo bi se zmenila :P

@ Mutika bova tud to zrihtale ... incognito :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu organizirano varstvo na Marofu :yea1: ... bom še našo pripeljala, sam za kako drugo soboto/nedeljo bi se zmenila :P

Jaz se bom mel pa fajn, se bom z japoncem in italjanom peljal kakšen krog. Babysitting pač stane. :whistle:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve keri, če se ju3 kaj extra dogaja na Marofu?

Jaz bi malo šel pogledat pa kakšen krog sprobat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

za jutri ne vem, mi gremo v soboto... res najbolje kak dan prej poklicat, a se mi zdi da ma neke dneve zasedene šele v juniju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve keri, če se ju3 kaj extra dogaja na Marofu?

Jaz bi malo šel pogledat pa kakšen krog sprobat.

Nekateri iz MB grejo, tudi jaz bi vendar mi delo tega ne dopušča :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

za jutri ne vem, mi gremo v soboto... res najbolje kak dan prej poklicat, a se mi zdi da ma neke dneve zasedene šele v juniju :hmm:

Če mi bo všeč in če honda ostane cela še v soboto morda priem pogledat :D....Kako si drugače...suza laufa?

Lep pozdrav iz MB-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri iz MB grejo, tudi jaz bi vendar mi delo tega ne dopušča :(

Mene na zalost zajebale obveznosti,ampak ne do sponzorja :whistle: , tokrat majo banke prste vmes.

Andrej, fajn se mejta ju3 na Marofu.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene na zalost zajebale obveznosti,ampak ne do sponzorja :whistle: , tokrat majo banke prste vmes.

Andrej, fajn se mejta ju3 na Marofu.

bad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi bo všeč in če honda ostane cela še v soboto morda priem pogledat :D....Kako si drugače...suza laufa?

Lep pozdrav iz MB-a

Hola,

odlično, ti kr uleti, upam da pride tud štajerska naveza - the more the merrier :D

hvala, odlično :OK: Seven se je letos čist utrgal, leti ko sneta sekira, jo komaj dohajam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

odlično, ti kr uleti, upam da pride tud štajerska naveza - the more the merrier :D

hvala, odlično :OK: Seven se je letos čist utrgal, leti ko sneta sekira, jo komaj dohajam :P

sam si tut ti eno leto starejši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Mutika bova tud to zrihtale ... incognito :evilgrin:

:evilgrin: ... zarota stoletja ... :worship: !

Hola,

odlično, ti kr uleti, upam da pride tud štajerska naveza - the more the merrier :D

hvala, odlično :OK: Seven se je letos čist utrgal, leti ko sneta sekira, jo komaj dohajam :P

Ojla, suzuki, mojster, Gody nekaj razglaša, da bo jutri ponovno "the day" ... spet se boste super imeli, spet ne bom mogla biti zraven! :cry:

Služba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ... zarota stoletja ... :worship: !

Ojla, suzuki, mojster, Gody nekaj razglaša, da bo jutri ponovno "the day" ... spet se boste super imeli, spet ne bom mogla biti zraven! :cry:

Služba.

A se je potem le premislil? No super, se vidimo. Ti bi si pa tudi lahko vzela tistih 12 ur frej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu bo gužva..če vas bom oviral vi sam povejte..al pa bom kr špegle dal gor da se vam dost hitr umaknem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je potem le premislil? No super, se vidimo. Ti bi si pa tudi lahko vzela tistih 12 ur frej...

Mislim, da ja, čeprav pri Godyju res nikoli ne veš do samega dneva, kako se bo odločil.

Ta vikend res ne, ker finiširamo zadeve za objavo.

Potem mogoče lažje ... in kot si zadnjič dobro rekel, Marko, zanesljivo se pridem čim prej "mehčat" na Marof! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu bo gužva..če vas bom oviral vi sam povejte..al pa bom kr špegle dal gor da se vam dost hitr umaknem..

Ja sej vem. Zdej lahko lapaš ko Rudeta ne bo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem. Zdej lahko lapaš ko Rudeta ne bo... :evilgrin:

ne bo ga? ah..pol se mi pa ne splača hodit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa jaz tud pridem gužvo delat. Če nas bo tolk, predlagam, da kar grupe nardimo. Kakšni predlogi, kje bomo postavili mejo?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa jaz tud pridem gužvo delat. Če nas bo tolk, predlagam, da kar grupe nardimo. Kakšni predlogi, kje bomo postavili mejo?

:whistle:

pod 1.14 in nad 1.14 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod 1.14 in nad 1.14 :whistle:

Hm, no sej se mi je zdel, da bom padu v tapočasno grupo.

A se da sred dneva preskočit v ta "hitro"? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!