Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

mobi šef: +385-91-516-66-949

hmm,NI to šef! Napačni broj. :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm,NI to šef! Napačni broj. :unsure: :naughty:

Ups, oprosti. Ena šestica preveč. Sem prehitro tipkal... Upam da nisi stal pred zaklenjenimi vrati in klical...

torej še enkrat:

pisarna: +385-42-606-011

mobi šef: +385-91-516-69-49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, oprosti. Ena šestica preveč. Sem prehitro tipkal... Upam da nisi stal pred zaklenjenimi vrati in klical...

torej še enkrat:

pisarna: +385-42-606-011

mobi šef: +385-91-516-69-49

A lahko prosim eden od moderatorjev telefonske številke iz mojega prvega posta zbiše da nebo zaradi moje pomote prišlo do še kakšne zmešnjave? Hvala.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1568396

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, oprosti. Ena šestica preveč. Sem prehitro tipkal... Upam da nisi stal pred zaklenjenimi vrati in klical...

torej še enkrat:

pisarna: +385-42-606-011

mobi šef: +385-91-516-69-49

Ni panike.

Ampak za kazen mi boš povedal, koliko sonca bo jutri nad marofom. Bi šlo?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike.

Ampak za kazen mi boš povedal, koliko sonca bo jutri nad marofom. Bi šlo?:D

Jaz ponavadi napovedi do 3 dni naprej gledam na našem Aladinu.

http://meteo.arso.gov.si/met/sl/app/webmet/

V glavnem, jutri bo cel dan šajba, nekaj oblačnosti šele po 16. uri. Vendar pa Aladin kaže, da bo še zjutraj do desetih okoli 4 stopinje, čez dan pa naj nebi zraslo nad 10-12 stopinj. Pa ponoči naj bi bilo nekaj nalivov.

http://www.accuweather.com/world-forecast....OF&metric=1

V glavnem, jutri bolj mrzlo kaže.

Upam da sem se oddolžil. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddolžil! :OK:

Govoril z gazdo.Odpira ob 9.00. :grim

Štajerci pridejo torej jutri! :grim

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,bili smo prvi slovenci letos na marofu.Vreme je bilo več kot idealno! Sonce od štarta pri nas, pa vse do poznega popoldneva. :worship:

Bilo jih je kar nekaj pilotov.Menjavali smo se na 20min. Karting-moto. Super. Cena ostaja ista,27e na dan.

To je bi moja prva vožnja na marofu. 1.17.xx, štopano "od oka",prijatelj na štartno-ciljni ravnini.

Pridemo še....ker tu je "treba delat", se premetavat in enega zaprtega ovinka v drugega. Fajn za štart letošnje sezone.

aja:

kavasaki od prijatelja je bolj v klavrnem stanju,moja enka pa je tudi zahrečala po asfaltu in nekaj hrvaške zemlje še imam zdaj v garaži. :OK: :grim

zdaj pa motorje rihtat za vikend na grobniku, potem dalje pa pannonija,marof,marof,panonija... :grim :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja:

kavasaki od prijatelja je bolj v klavrnem stanju,moja enka pa je tudi zahrečala po asfaltu in nekaj hrvaške zemlje še imam zdaj v garaži. :OK: :grim

Zdaj bojo še hrvati rekli,da jim "fizično" zemljo krademo :naughty:

Otvoritev sezone ste naredli :worship: :worship: :worship: zdaj pa redni treningi,naslednič se vam pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@johan; s tote hrvatske zemlje nebi nič pognalo...duši seme,katerokoli :naughty: :whistle:

Sicer pa sem gazdo juniorja opomnil,da nesem nekaj zemlje čez. :lol1:

jup,otvoritev pa je le bila! :kava: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kdo se bo pohvalil, da je bil danes 15 do 8 malo pred mejnim prehodom Obrežje. 2 motorja na prikolici, bel in oranžen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kdo se bo pohvalil, da je bil danes 15 do 8 malo pred mejnim prehodom Obrežje. 2 motorja na prikolici, bel in oranžen.

Hola,

jst, jst bi se rad pohvalu!!!! ampak se ne morem... še :naughty: torej, kdaj gremo?? ta vikend je G, a gremo naslednjega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je karting oz supermoto proga bolj, ampak je znatno bolj odprata od racelanda. Ni pa to niti približno tipa Grobnik, ampak vseeno nič manj zabavno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam zica na motorju :P

Hola Frips,

ja pišuka, sej maš 10 dni časa da zrihtaš tist nesrečn zic na motorju, to boš pa že, al ja :?

če ti slučajno ne bo uspelo zrihatat motorja pa prid s sintisajzerjem :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Frips,

tud mene trga za znort!!! sem mislil da bo tale vikend taprav, pa bova morala počakat naslednjega, ker prihaja še ena zimska ohladitev :(

ampak sej bo, sej bo, sm še mal :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Frips,

tud mene trga za znort!!! sem mislil da bo tale vikend taprav, pa bova morala počakat naslednjega, ker prihaja še ena zimska ohladitev :(

ampak sej bo, sej bo, sm še mal :naughty:

Suzuki,

kako šele mene trga... Bi sprobal novo mašino ki je poštimana, ampak vreme pa :BUA: .

Lahko pa v slick-e našravfamo knipinge pa se gremo mal gont po snegu in ledu... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marko55,

hej, te čist razumem... ampak bv da si slabe volje k nč ne pomaga - držimo pesti da bomo cel naslednji vikend preživeli na Marofu, hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marko55,

hej, te čist razumem... ampak bv da si slabe volje k nč ne pomaga - držimo pesti da bomo cel naslednji vikend preživeli na Marofu, hehe :OK:

Suzuki, imaš čisto prav. Grem kar naložit motor na prikolico da bo nared za naslednji vikend. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, imaš čisto prav. Grem kar naložit motor na prikolico da bo nared za naslednji vikend. :010

Hola mojster,

evo, tko se to dela, ja :OK:

pa ne pozabi pustit na prikolici še mal prostora za Seven :whistle:

@ Frips: ti pa nehi zganjaj foušijo in pripravi zadeve da greš z nami :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!