Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

še prosim slikic, mene še zmerm ni videt :D , al sm bil tak hitr da me noben ni mogu poslikat :whistle:

Eno sm najdu, samo si glih gume ogrevu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu..sej je blo kup nega šklocanja..pa sam ena slika..

Jah... Prehiter si bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ji nč ne manjka, pa še motoristka je.

Če vozi ne vem, je pa bla v kombinezonu.

:D

Vse slike so super!!! Asi ste!

:worship:

Me pa veseli, gsx759f, da si tudi gospodično Dey Zi slikal! :OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sliku iz hobija in tiste, ki so mi bili všeč, ali pa je bilo s foto stališča interesantno.

Če bi blo pa naročen, pa p....n bi bla pa druga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super posnetek :OK:

Zdej bi pa še posnetke od rudeta,bikerja in matexa prosim ^_^

tega dej mal bl na hitr pa boš mel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega dej mal bl na hitr pa boš mel ;)

Jest malo drugače peljem kot Suzuki. Prej odpiram gas in ne širim krivulje ven iz ovinka.

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi malo drugače peljem... totalno izven linije, prepozno odpiram in širim krivuljo v neskončnost :whistle:

...se bo je reko pesimist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah :trance_33_sleep: poglej kaj je mini moto 

Brcni se.

Pol pa pejdi še enkrat brat. V kolikor se ti ne posveti, ponavljal dokler se ti ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah :trance_33_sleep: poglej kaj je mini moto 

www.shark-racing.net

Edini komentar, ki mi pade na pamet je: LOL :D

Če bi poznala dancija, bi štekala foro :) Pa tudi, če ga ne poznaš, mislim da se da iz kontaksta in slik razbrat kje je štos :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah :trance_33_sleep: poglej kaj je mini moto

www.shark-racing.net

Edini komentar, ki mi pade na pamet je: LOL :D

Če bi poznala dancija, bi štekala foro :) Pa tudi, če ga ne poznaš, mislim da se da iz kontaksta in slik razbrat kje je štos :rolleyes:

:lol1::OK:

Danci iz vsakega motorja naredi mini moto ... :naughty: :whistle:B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tongue_sm.gif

fat_man_bike.jpg

Bimbo !!!

:evilgrin:

Le poglej se na Dey Zi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brcni se.

Pol pa pejdi še enkrat brat. V kolikor se ti ne posveti, ponavljal dokler se ti ne.

Prebral sem videl tudi da je možakar ogromen ni pa da mi je dalo vtisa neglede njegovo veličino da je naredil optično normalen motor v minimoto malo pretiravate.

Če pa daje vtisa bi bilo bol midi -moto .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo res 17 stopinj in brez dežja, bi bilo to optimalno.

Spoštovani (odsotni) ljubitelji marofovskih sobot, danes do ca 14 ure so bili pogoji res optimalni (rahlo do pretežno oblačno z vedno bolj grozečimi oblaki). Med številnimi Hr kartisti sva našo motočast zastopala le dva, od tega en ne in en motosvetovec. Uspela sva odpeljati dva suha sešna, nato pa so oblaki svojo grožnjo izpolnili; sprva rahlo, nato pa so pranje marofskega bojnega pojma stopnjevali. Kartisti so skušali klubovati tem pogojem na slickih, rezultat pa so bili najini užitki ob njihovih piruetah, terenskih vožnjah in drugih vragolijah. Ko so čez čas obupali, sva ugotovila, da sva sedaj midva na vrsti :unsure: za uživanje med lužami. Ej, nepozabne izkušnje, vožnja na tanki meji z občasnimi slajdi zadnje gume (zrajsane na grobniku po bokih uiber) je bilo nekaj najboljšega, kar je omogočal današnji popoldanski marof :kva2: !! Po ene 12 krogih sva se (cela, a tresoča od hudih filingov) umaknila, kartisti pa so ta čas preobuli igračke v dežno opremo. Iz nove restavracije smo sušeči se ob capucinih opazovali, kako napredujejo; žgali so vedno bolj, a ostajali na stezi. Sklenila sva, da je treba iti še enkrat probat-dež je nalival vedno bolj divje, slajdi pa temu primerni. Ko sem se uspel obdržal na "nogah" po ene desetmetrskem bočnem sklizu, sem ugotovil: dost mam, cel moped vendarle šteje več kot zagovarjanje padca v nekakšnih nemogočih pogojih :lol1: . Zato je takoj sledil zasluženi :beer1: .

Ej, kje ste bili vsi tišači danes, da bi še jaz malo užival ob vaših tovrstnih akrobacijah? Sporočam vam, da za kazen ne boste rajsali po Marofu noben vikend več do začetka avgusta :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr .

Da vas potolažim, nisem vam prepovedal jaz. Šefe mlajši je razložil, da imajo zakupljene vse sobote in vse nedelje v juniju in juliju tko da je bila danes do takrat zadnja možnost (lahko probate srečo še jutri). Seveda pa ste zaželjeni (po predhodni najavi) vsak dan od ponedeljka do petka. Če vam le vaša tlaka in peklenskohitri tempo življenja to dopuščata ;) .

Lepo in varno se imejte do nadaljnega :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem videl tudi da je možakar ogromen ni pa da mi je dalo vtisa neglede njegovo veličino da je naredil optično normalen motor v minimoto malo pretiravate.

Če pa daje vtisa bi bilo bol midi -moto .

Dej no, get a life. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!