Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

če bi si prebral, bi videl da so vikendi v juniju in juliju zakupljeni..

ali so to dirke ali privatno zakupljeno ne vem..

pokliči pa probaj zbrskat če se da vozit..

dan je 27€ drugače..

malo sem gledal in ne najdem nikjer nobene strani ali kaj podobnega kjer bi bli zapisani kakšni kontaktni podatki od lastnika/upravitelja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o moj bog, kolk si se pa ti 'dol vrgu' ...

Ma jebenti gate si ti skos pameten. Pa prid ti enkrat na Marof in boš ti vseznalec z MS pokazal kako se meče v ovinkih po kolenu, katera je tanajtabolj pravilna linija by mashina in katere gume so najhudejše spljoh.

Jao, se je treba skos vsajat, kjer ni potrebe a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebenti gate si ti skos pameten. Pa prid ti enkrat na Marof in boš ti vseznalec z MS pokazal kako se meče v ovinkih po kolenu, katera je tanajtabolj pravilna linija by mashina in katere gume so najhudejše spljoh.

Jao, se je treba skos vsajat, kjer ni potrebe a...

se mi zdi, da je že bil. pa je bil modro tiho :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebenti gate si ti skos pameten. Pa prid ti enkrat na Marof in boš ti vseznalec z MS pokazal kako se meče v ovinkih po kolenu, katera je tanajtabolj pravilna linija by mashina in katere gume so najhudejše spljoh.

Jao, se je treba skos vsajat, kjer ni potrebe a...

za gume pa za linijo nism jst nergau ...

bom pršu enkrat pokazat - linijo, gume, pozicijo ...vse boste vidl :naughty: pa cajt tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: prvic na marofu!!!!

Ma vsaka čast!Jaz še nisem biu in močno dvomim da ko bom prvič, da bom tako po kolenih drajsou.

Drugič ko greš iz Portoroža se ustavi v Kopru, pa gremo skupaj gor! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol bom pa v četrtek prvič na Marofu pa še sam bom, kot zgleda. Idealne linije ravno ne bo ampak vseen.

...ne boš sam...bez brige... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni lahko prosim nekdo točno napiše naslov, da ne bom slučajno na Grobniku pristal?

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsaka čast!Jaz še nisem biu in močno dvomim da ko bom prvič, da bom tako po kolenih drajsou.

Drugič ko greš iz Portoroža se ustavi v Kopru, pa gremo skupaj gor! :yes:

Mah valda boš, jst sm se 1x in edinkrat z mojim pelou po cestnem dirkališču pa je skor šlo, dl bi mogu ustt pa bi blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=46....mp;t=h&z=15

Počasi odzumiraj pa poglej kje se nahaja :D

Drugače pa če boš šel po avtocesti greš proti Zagrebu, ko ti da možnost(na tabli) greš za Varaždin in ko ti da možnost se držiš za Novi marof, takoj ko zaviješ dol z avtoceste za novi marof, po cestnini zaviješ desno, se še mal pelaš in zagledaš stezo sredi travnika na svoji desni strani takoj zraven ceste. Bol simpl bi že teško blo.

To vela če greš čez spodnji del, če greš čez Maribor si pa sam nariši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o moj bog, kolk si se pa ti 'dol vrgu' ...

Daj nehi bit tolk nastrojen.. kaj maš od tega? :hmm: Schila je pršu na Marof pač prvič..in prišel je uživat...kako se drži na motorju je njegova stvar.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj nehi bit tolk nastrojen.. kaj maš od tega? :hmm: Schila je pršu na Marof pač prvič..in prišel je uživat...kako se drži na motorju je njegova stvar.... ;)

na-a..moraš bit v okvirih drgač ne gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

gume, cajti, linije... eh, važno je, da bo jutri roštilj... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, malo sem vohal za podatki in sem našel tole, če bo slučajno še kdo kaj rabu: http://www.progressof.net/predstavljamo.html

bom jutri povprašal kaj dogaja čez vikend.

p.s.: sej mogoče je kdo že objavil tole stran al pa podatke, sm se mi ne da vseh strani prebirat.

ja, probikeBojan pride kdaj pogledat in kej poslikat..

v glavnem, nič novega nisi odkril ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

gume, cajti, linije... eh, važno je, da bo jutri roštilj... :naughty:

A dej no, pa to je nartaboljš stvar k se lahko nardi. Uživajte :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah valda boš, jst sm se 1x in edinkrat z mojim pelou po cestnem dirkališču pa je skor šlo, dl bi mogu ustt pa bi blo.

Ja,glede na to da sem 2m visok, in mam dougo stegno, možno da bi šlo.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!