Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

V soboto ni bookirana nobena organizacija so mi zatrdili na Marofu, tako, da je frei in :D pičimo.....Jupiiii!!!!!

v soboto in nedeljo so supermoto dirke..

danes povedal "mali" šef..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je bil danes prav lep dan. Mogoče celo malo prevroče. In prav to vročino je malo po 15-i uri prekinil en prav lep naliv. Še dobro, da sem imel takrat že skoraj vse pospravljeno.

Sicer pa smo mel en padec, brez posledic za voznico, malo slabše jo je odnesla njena R6-ka, ki sedaj pri meni čaka da jo lastnica pride iskat. Baje proda za 1500€, mal popraskana, pa levi deklc počen.

Časi so bli pa tkole:

Eden je bil celih 1.17.xx

Dva sta bila 1.14.xx

Trije so bili 1.13.xx

Petnajst jih je bilo 1.12.xx

Dvanajst 1.11.xx

Najboljši danes 1.11.49

Bemu, ni šlo 1.10.xx

Pa naslednjič.

Slike in filmček pa sledijo.

Aja, cel kup novega asfalta je dol..tam kjer bojo drugo leto parkirišča..in zgleda da bo res končno tudi dirkališče malo povečano..odlično!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je bil danes prav lep dan. Mogoče celo malo prevroče. In prav to vročino je malo po 15-i uri prekinil en prav lep naliv. Še dobro, da sem imel takrat že skoraj vse pospravljeno.

Sicer pa smo mel en padec, brez posledic za voznico, malo slabše jo je odnesla njena R6-ka, ki sedaj pri meni čaka da jo lastnica pride iskat. Baje proda za 1500€, mal popraskana, pa levi deklc počen.

Časi so bli pa tkole:

Eden je bil celih 1.17.xx

Dva sta bila 1.14.xx

Trije so bili 1.13.xx

Petnajst jih je bilo 1.12.xx

Dvanajst 1.11.xx

Najboljši danes 1.11.49

Bemu, ni šlo 1.10.xx

Pa naslednjič.

Slike in filmček pa sledijo.

Aja, cel kup novega asfalta je dol..tam kjer bojo drugo leto parkirišča..in zgleda da bo res končno tudi dirkališče malo povečano..odlično!

Cajti hudi :worship: , je ker letnik je R6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa je bil danes prav lep dan. Mogoče celo malo prevroče. In prav to vročino je malo po 15-i uri prekinil en prav lep naliv. Še dobro, da sem imel takrat že skoraj vse pospravljeno.

Sicer pa smo mel en padec, brez posledic za voznico, malo slabše jo je odnesla njena R6-ka, ki sedaj pri meni čaka da jo lastnica pride iskat. Baje proda za 1500€, mal popraskana, pa levi deklc počen.

Časi so bli pa tkole:

Eden je bil celih 1.17.xx

Dva sta bila 1.14.xx

Trije so bili 1.13.xx

Petnajst jih je bilo 1.12.xx

Dvanajst 1.11.xx

Najboljši danes 1.11.49

Bemu, ni šlo 1.10.xx

Pa naslednjič.

Slike in filmček pa sledijo.

Aja, cel kup novega asfalta je dol..tam kjer bojo drugo leto parkirišča..in zgleda da bo res končno tudi dirkališče malo povečano..odlično!

Dobr ti leti ta fisha :worship: .....bo treba probat, če tud moja vsaj prbližn tok :whistle: ....soon :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cajti hudi :worship: , je ker letnik je R6?

2000 se mi zdi :D

Dobr ti leti ta fisha :worship: .....bo treba probat, če tud moja vsaj prbližn tok :whistle: ....soon :naughty:

tvoja gre 1.17.xx če ma dobr dan..

napačen model si kupla..

lahk pa menjava..

brez doplačila seveda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ni bookirana nobena organizacija so mi zatrdili na Marofu, tako, da je frei in :D pičimo.....Jupiiii!!!!!

v soboto in nedeljo so supermoto dirke..

danes povedal "mali" šef..

kaj je zdaj res? ker jaz bi se šel malo furat dol, ker drugače kot v soboto nimam časa. mam pa do gor ene 170km, zt nebi lih brez veze se fural gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še naliv.

dsc01254.jpg

Pa pred nalivom.

dsc01249.jpg

dsc01250.jpg

Pa sem preživel krst na pisti. Tehniko dol visenja iz motorja moram še izpiliti, da bo končno šlo po kolenu :wallbash: . Baje sem imel srečo s svojimi BT 014, ker pač niso za to narejene :P. Suzukiju sem dolžan pizzo :) Aja, jst sem tisti z GSR-jem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja gre 1.17.xx če ma dobr dan..

napačen model si kupla..

lahk pa menjava..

brez doplačila seveda :whistle:

Aha :hmm: , se prav d jo morm dat teb za en čas v dresuro d dobim zmagovalno tuno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej no, pa to je nartaboljš stvar k se lahko nardi. Uživajte :yes: .

Hola mojster,

ja itak da je to najboljš :P hvala, smo uživali :D

sej je blo prav luštno, precej vroče (na pisti in izven :naughty: ) ampak mislim da si bomo tale Marof zapomnili ne po PBjih, ne po češnjah, ne po muhastih lap-timerjih, ne po zgolj 46 krogih ki sem jih naredil, ampak po hudi nevihti, ki je privihrala (se mi zdi) mal pred četrto uro in v pol ure naredila pravi darmar v boksih in na pisti... nam ni preostalo drugega kot da smo spakirali in šli na pivo in ćevape v restavracijo na pisti... štirje smo bli pa še mokri ko miške, ker smo v neurju držali rudetov novi Arafat De Luxe, da ga ni scefralo in odneslo v kamorokoli gredo baldahini ko umrejo :wacko:

uro potem je že veselo sijal sonček, pista je bila skoraj popolnoma suha, začela sta se preganjati dva SMja, mi pa smo le še iz dokaj (ne)varne razdalje s terase restavracije s pivom v roki bistroumno ugotavljali kako nimata pojma in kolk smo mi bolj drveli :rolleyes:

vsem udeležencem hvala za prijetno družbo, rudetu extra zahvala za ekspresni prevoz v novem kombiju-hladilniku :P zviki, veselje da sta z GSRjem cela in zdrava je veliko, pizza naslednjič ko se najdemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pa še nekaj nevihtnih slikc - akcijske je že Nagaya postavila na ogled - ali kako se svet spremeni v pol ure :wacko:

post-163-1244668895_thumb.jpg post-163-1244668914_thumb.jpg

post-163-1244668934_thumb.jpg post-163-1244668950_thumb.jpg

tole doživetje je blo res nekaj posebnega... kriv je pa seveda rude, ker je hotel met oblake :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem naložil en filmček od včeraj..

Sicer ne vem kam je izginil zvok..pa bolj za probo je bilo..kamera malo prenizko pa slabo pritrjena..bo drugič bolje..

Časi na posnetku pa takole:

1. krog: ogrevalni

2. krog: 1.13.45

3. krog: 1.11.92

4. krog: 1.11.59

5. krog: 1.12.34

6. krog: 1.12.45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem naložil en filmček od včeraj..

Sicer ne vem kam je izginil zvok..pa bolj za probo je bilo..kamera malo prenizko pa slabo pritrjena..bo drugič bolje..

Časi na posnetku pa takole:

1. krog: ogrevalni

2. krog: 1.13.45

3. krog: 1.11.92

4. krog: 1.11.59

5. krog: 1.12.34

6. krog: 1.12.45

Sneg... :kva2:

Drugače je pa po mojem opažanju tvoja linija precej drugačna od Suzukijeve. Ti pelješ bolj "okoli" oziroma "delaš balončke", medtem ko se Suzuki bolj "zapiči" v zavoj. Bi bilo zanimivo videti še Rude-tovo linijo.

Drugače pa je bilo včeraj super. Če nebi bilo tiste nevihte bi verjetno naredili še eno ali dve rundi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem včeraj poklicala dol in so mi rekli, da je v soboto slobodno, v motopulsu pa sm zasledila da je utvrdka v nedeljo.

Magar nej še kdo drug kontaktira, da vemo pr čem smo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg... :kva2:

Drugače je pa po mojem opažanju tvoja linija precej drugačna od Suzukijeve. Ti pelješ bolj "okoli" oziroma "delaš balončke", medtem ko se Suzuki bolj "zapiči" v zavoj. Bi bilo zanimivo videti še Rude-tovo linijo.

Drugače pa je bilo včeraj super. Če nebi bilo tiste nevihte bi verjetno naredili še eno ali dve rundi.

jap..mal snega je še zraven :D

balončki :D kje si ta izraz najdu :D

sicer pa bo rude že sam povedal kolk drgač pelje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem včeraj poklicala dol in so mi rekli, da je v soboto slobodno, v motopulsu pa sm zasledila da je utvrdka v nedeljo.

Magar nej še kdo drug kontaktira, da vemo pr čem smo!

bom še jaz danes za vsak slučaj. da bo za ziher JA al pa NE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg... :kva2:

Drugače je pa po mojem opažanju tvoja linija precej drugačna od Suzukijeve. Ti pelješ bolj "okoli" oziroma "delaš balončke", medtem ko se Suzuki bolj "zapiči" v zavoj. Bi bilo zanimivo videti še Rude-tovo linijo.

Drugače pa je bilo včeraj super. Če nebi bilo tiste nevihte bi verjetno naredili še eno ali dve rundi.

jap..mal snega je še zraven :D

balončki :D kje si ta izraz najdu :D

sicer pa bo rude že sam povedal kolk drgač pelje..

Moja linija je nekje vmes med Suzukijevo in Biker-jevo. Vsaj mislim, da je tako. :unsure:

Družba je bila kot vedno na Marofu super. Škoda, da so Suzukijevi oblaki :P popoldan na nas zlili mešanico vodika in kisika. Še enkrat bi se lepo zahvalil vsem, ki so se borili za rešitev arafata. :OK: Mogoče se mu kosti zacelijo in ga boste lahko naslednjič spet po Marofu lovili. O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja linija je nekje vmes med Suzukijevo in Biker-jevo. Vsaj mislim, da je tako. :unsure:

Družba je bila kot vedno na Marofu super. Škoda, da so Suzukijevi oblaki :P popoldan na nas zlili mešanico vodika in kisika. Še enkrat bi se lepo zahvalil vsem, ki so se borili za rešitev arafata. :OK: Mogoče se mu kosti zacelijo in ga boste lahko naslednjič spet po Marofu lovili. O:-) :D

Je mogl bit pa res hudo da je pršlo do elektrolize vode :whistle: .... A ste desci spet preveč opravljal :evilgrin: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem včeraj poklicala dol in so mi rekli, da je v soboto slobodno, v motopulsu pa sm zasledila da je utvrdka v nedeljo.

Magar nej še kdo drug kontaktira, da vemo pr čem smo!

bom še jaz danes za vsak slučaj. da bo za ziher JA al pa NE.

V soboto se bo lahko vozil, sam problem je v tem, da če nas ne dajo posebi supermoto in cestaki, smo ga na je... Ker bojo ziher treniral za nedelsko dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se bo lahko vozil, sam problem je v tem, da če nas ne dajo posebi supermoto in cestaki, smo ga na je... Ker bojo ziher treniral za nedelsko dirko.

si se pozanimal?

sicer pa kar praviš je čisto res. vendar mislim, da bojo tisti na supermoto bolj bogi, ker če trenirajo za dirko se ziher pelejo 2x boljše kot mi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!