Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Moja linija je nekje vmes med Suzukijevo in Biker-jevo. Vsaj mislim, da je tako. :unsure:

Družba je bila kot vedno na Marofu super. Škoda, da so Suzukijevi oblaki :P popoldan na nas zlili mešanico vodika in kisika. Še enkrat bi se lepo zahvalil vsem, ki so se borili za rešitev arafata. :OK: Mogoče se mu kosti zacelijo in ga boste lahko naslednjič spet po Marofu lovili. O:-) :D

Ma vse za Arafata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem klical na številko, ki sem jo zasledil v tej temi. Pa ko se na drugi strani oglasi gospod pa kar v slovenščini pozdravi sem že mislil, da sem kaj pomešal telefonske. Nato pa le povprašam po pisti in mi pove, da je pista v soboto in nedeljo zasedena, tako da sem ga povprašal za v četrtek in je rekel da verjetno takrat nebo gužve in da je odrto od 10:30 do 18:00. Tako da sedaj pa grem pa res pa me nič več ne ustavi, ker sem si že tulkrat oblubo da joj. Gume upam da bojo zdržale Gp racer M, kulker berem držijo baje zelo dober sam obraba je mnda tudi noro velika. Tako, sedaj me pa zanima če bom imel v četrtek čast še koga videt iz foruma?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

hja, takle mamo... sej mogoče bo bolj fajn v torek al pa sredo, bomo videli - itak ni nč hudga če so oblaki, samo puščat ne smejo :naughty:

PS ma bv dežne gume, ti samo Arafata De Luxe prinesi, bo dovolj zabave med nevihto :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malo popestritve smo vidli v soboto tudi kšnga playerja........ :worship:

Tkole si je pa vzela štart punca...... ;)

Ja v štartu pa more bit wheelie za publiko :naughty:

Ja punca je pa spet vstrajala do zadnjega z največ kilometri :worship:

V soboto je bilo super in brez gneče. Gokardov sploh ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v štartu pa more bit wheelie za publiko :naughty:

Ja punca je pa spet vstrajala do zadnjega z največ kilometri :worship:

V soboto je bilo super in brez gneče. Gokardov sploh ni bilo.

a si najdu une sekunde?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si najdu une sekunde?

Nisem. Na 1.18.xx sm se mogu full koncentrirat. Najbolš se počutim, ko vozim 1.19.- 1.20.xx. Rabim še znanje, ker na silo ne mislim več nižat časov ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem. Na 1.18.xx sm se mogu full koncentrirat. Najbolš se počutim, ko vozim 1.19.- 1.20.xx. Rabim še znanje, ker na silo ne mislim več nižat časov ^_^

al pa boljši motor :whistle:

al pa gume :whistle:

al pa sam večkrat dol it ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, na to pa nisem pomislil! :glare: Se mi pa smehlja ena D208 za kTm cka v kratkem, tko da ja, bi su tud jest. A ma kdo kj placa v kombiju, ziher je ziher, pa bi potapljasko opremo s sabo uzel... :P

@zviki: Hej, ni problema, upam da je bil fajn privezan... Bi blo pa fino, ce nabavis mal mocnejse "gurtne"

Janez

uuu, zakon. Jest bi tud šla... Pa se mi zdi da bo pol spet žur doma :fight2: :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo naš Tadej pa nima sreče s tem motorjem. Sam, da je s tabo vse vredu :).

čaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu, zakon. Jest bi tud šla... Pa se mi zdi da bo pol spet žur doma :fight2: :closedeyes: .

Pa ga s sabo vzemi, bosta lahko začela že na Marofu žurat. :P

A je Johanca že ozdravla???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga s sabo vzemi, bosta lahko začela že na Marofu žurat. :P

A je Johanca že ozdravla???

:rolleyes: A boš prnesu kokice pa pivo, pa boste gledal predstavo :P . Mogla bi pol še gume zamenjat, k če bom spet na starih Q, bomo samo ponovil vajo od prejšnega tedna. Sej ne da ni blo zabavno se vozit z vama pol nazaj v kombiju, ampak nekak bi se vseen rajš odpeljala domov na motorju.

Še deklc čakamo, mislm da bo drug tedn fertik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

težka bo za ponedeljek, pišuka: vremenska napoved... sicer je pa danes šele sreda, se zna še vse spremenit do takrat :unsure:

@ Perutka: vse bomo mel, ti kr uleti :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: A boš prnesu kokice pa pivo, pa boste gledal predstavo :P ...

Sam pivo, ker kokice redijo in pol motor slabše leti. :P

Hola,

težka bo za ponedeljek, pišuka: vremenska napoved... sicer je pa danes šele sreda, se zna še vse spremenit do takrat :unsure:

@ Perutka: vse bomo mel, ti kr uleti :P

Na žalost jest drugi teden ne morem (direktor neki zajebava :D ). :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oo naš Tadej pa nima sreče s tem motorjem. Sam, da je s tabo vse vredu :) .

čaw

Vredu vredu, hvala za skrb :). Še motor poštimamo, pa gremo spet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem klical na številko, ki sem jo zasledil v tej temi. Pa ko se na drugi strani oglasi gospod pa kar v slovenščini pozdravi sem že mislil, da sem kaj pomešal telefonske. Nato pa le povprašam po pisti in mi pove, da je pista v soboto in nedeljo zasedena, tako da sem ga povprašal za v četrtek in je rekel da verjetno takrat nebo gužve in da je odrto od 10:30 do 18:00. Tako da sedaj pa grem pa res pa me nič več ne ustavi, ker sem si že tulkrat oblubo da joj. Gume upam da bojo zdržale Gp racer M, kulker berem držijo baje zelo dober sam obraba je mnda tudi noro velika. Tako, sedaj me pa zanima če bom imel v četrtek čast še koga videt iz foruma?LP

A to naslednji teden v čet. 25.6? Jst bi tut šu, sam me zanima če veste kok stane-cel dan. Zdej za svetlobna telesa vem da morajo biti povita in te malenkosti, kakor koli že, zanima me če rabim še kej vedt?

Hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan stane 27eur. Pametno je to naredit kar si hotu, svetila pa to polepit pa dol snet, pa gume mal spustit (piše nikjer ne da moreš). Ena izmed pametnih stvari je tudi da imaš kako rezervo prevoza, če pa le padeš, pa da motor ni več vozen, da ga lahko domov pripelješ. Mrzlo za pit maš tam, za jest tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene hudo mika it pogledat, sam imam gor BT014 :whistle: Mislite da za prvič na pisti bi nekako šlo s to gumo, al bolj

varjanta"javi se ko boš imel gor kaj bolšega"? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene hudo mika it pogledat, sam imam gor BT014 :whistle: Mislite da za prvič na pisti bi nekako šlo s to gumo, al bolj

varjanta"javi se ko boš imel gor kaj bolšega"? :)

Na Marof se da it s kakršnimi koli motorji in to veliko ljudi tudi dela. S(m)o bili gor že tudi enduraši (TDM), redno s fazerkami in raznoraznimi mlinčki.

Pista je bolj poligon, z ovniki in asfaltom precej podobnim cestni konfiguraciji, tako da ne škodi nikomur pa tudi ni potrebno imeti motorja nič posebno opremljenega.

Večina fantov, ki se po tem poligonu podi pa je tudi zelo prijaznih in pazljivih, tako da so bližnja srečanja izjemno redka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to grobnik, skoraj vsaka guma bo vredu za gor se vozit. Sej se vozjo tud z potovalci gor na sport touring gumah, pa jim nič ne manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!