Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Jst sem imel prvič to gumo gor. Oz. jo še imam :P Pač pretiravat ne boš smel. Drugače jih pa grem zamenjat z Dunlop Q RR. Pa ploščice bi rad tudi zamenjal. Prednja maska pride, če bo končana do tedaj :). Zavornih cevi pa ne bom uspel dobit, kali zamenjat.

Mislim pa iti teden po prazniku. Ko bo vredu vreme. Še kdo tedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem imel prvič to gumo gor. Oz. jo še imam :P Pač pretiravat ne boš smel. Drugače jih pa grem zamenjat z Dunlop Q RR. Pa ploščice bi rad tudi zamenjal. Prednja maska pride, če bo končana do tedaj :) . Zavornih cevi pa ne bom uspel dobit, kali zamenjat.

Mislim pa iti teden po prazniku. Ko bo vredu vreme. Še kdo tedaj?

Jaz grem mogoče za praznik(če bo vreme..), potem tisti teden po prazniku pa sigurno!Bi mi blo pa fajn da se najde kdo gor s kilometrino, ker bom prvič na pisti pa da mi pove kakšen nasvet ali dva... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen v primerih ko nekaj napačno oceniš :whistle:

Dokler rožce ostanejo na plastiki je vse OK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planira kdo dol v petek 19.6? Z Vmasino nameravama prit, pa me je zanimalo, če bo kaj družbe. :)

lp

Evo nas, ne boš biu sam, bomo skup švical :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jst mam tud čas it jutri, če ma kdo še kej prostora za naju s Seven of Nine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel dan stane 27eur. Pametno je to naredit kar si hotu, svetila pa to polepit pa dol snet, pa gume mal spustit (piše nikjer ne da moreš). Ena izmed pametnih stvari je tudi da imaš kako rezervo prevoza, če pa le padeš, pa da motor ni več vozen, da ga lahko domov pripelješ. Mrzlo za pit maš tam, za jest tud :)

Hmm...sploh ni tolk drago kokr sm mislu da bo, me prov mika, sam da bo vreme in če bo pista sploh takrat odprta??? Bomo vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem si enkrat zračunal kolk pride cel dan, okol 70eur.

Tam da plačaš, skoraj dva tanka ti gresta, cestnina je na hrvaški strani 13kun, pa neki moreš pojest pa velik spit.

Edino če se peleš dol z motorjem, si na poti nazaj že kar konkretno utrujen, jst sem tud šel prvič s 125ko, pa še s neutečenim kombinezonom in sem skoraj da umru :D

Je pa 125ka zakon za tako stezo, dost bol kot težji cestaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem si enkrat zračunal kolk pride cel dan, okol 70eur.

Tam da plačaš, skoraj dva tanka ti gresta, cestnina je na hrvaški strani 13kun, pa neki moreš pojest pa velik spit.

Edino če se peleš dol z motorjem, si na poti nazaj že kar konkretno utrujen, jst sem tud šel prvič s 125ko, pa še s neutečenim kombinezonom in sem skoraj da umru :D

Je pa 125ka zakon za tako stezo, dost bol kot težji cestaki.

Ni kej, važn da uživaš... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi je še ni bilo.

sej pravim da je še vsakič bla..pa sm bil aprila prvič letos dol..

je pa res da na enem "šalterju" ni elektrike

ostali pa delajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi je še ni bilo.

Vedno je bila. Kako bi drugače greli gume? Je pa res da una omarica v drugi vrsti ki je najbližje WC-ju ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me, pa sem prišel cel iz prvega obiska Marofa. Moram povedat da je blo fantastično, čeprav malo prevroče. Gume so držale tak ko morjo, navozo sem se tud, pa še dobro družbo sem najdu. Aja pa gospodu z rumeno TDM- ko, najlepša hvala da mi je nastavil vzmetenje, ker je bila razlika tako na pisti kot tudi po cesti očitna. Slike bojo pa drugi limal.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je svinjsko vroče. Jih bom tožil!! :grim

Spoznal nekaj motomarsovcev,odpeljal 1.15 in odšel domov.

...aja,pa enka me je pa metala :lol:

srečno :OK:

edit:

še to; na koncu dneva je števec kazal okroglih 300 kilometrov prevoženih na marofu. :evilgrin: :naughty:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

178 krogov :kva2::worship:

A ni to 181 krogov? Oz.dobre 4 ure vožnje... :worship:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to 181 krogov? Oz.dobre 4 ure vožnje... :worship:

D.

Sem mislil, da je krog 1,68 km. Drugače je pa 182 krogov :P in 3 ure 47 minut in 30 sekund, če je vse kroge vozil svoj najboljši čas. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!