Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Ko greš na NM...se moraš kaj najavit prej al"pridi vozi"varjanta?25.6 majo tudi u Hr.praznik..pista dela?Kar se tiče goriva...je tam kje v okolici kakšen BS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko greš na NM...se moraš kaj najavit prej al"pridi vozi"varjanta?25.6 majo tudi u Hr.praznik..pista dela?Kar se tiče goriva...je tam kje v okolici kakšen BS?

ni nujno, fajn je če prej pokličeš, pumpa je v Novem Marofu..cca 1.5km od piste

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nujno, fajn je če prej pokličeš, pumpa je v Novem Marofu..cca 1.5km od piste

A imate mogoče kakšno kontaktno telefonsko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš poklical za četrtek? Javi nam, kako pa kaj :D. Drugače pa v začetku julija spet bolj resno. Saj veste kako to gre- dopust, prikolca... Nove gume :P

@biker A si sam naredil masko za tuno al si kupil kje? ZS-ji me, če se ti da, da ne bo off topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš poklical za četrtek? Javi nam, kako pa kaj :D. Drugače pa v začetku julija spet bolj resno. Saj veste kako to gre- dopust, prikolca... Nove gume :P

@biker A si sam naredil masko za tuno al si kupil kje? ZS-ji me, če se ti da, da ne bo off topic

sej je nalepka gor kdo je naredil..še cifra je gor ;)

zakaj sprašuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom sva se sama lotila izdelava maske v slogu SV1000. Glede na to, da še nobeden ni delal kaj takega, moram imeti en backup plan :P Kaj pa veš. Mogoče se pa posreči :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš poklical za četrtek? Javi nam, kako pa kaj :D . Drugače pa v začetku julija spet bolj resno. Saj veste kako to gre- dopust, prikolca... Nove gume :P

@biker A si sam naredil masko za tuno al si kupil kje? ZS-ji me, če se ti da, da ne bo off topic

Klical...pravi tip da v četrtek delajo normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je rekel, da bo gužva? Meni se že nenormalno lušta. Mogoče bo pa šlo tokrat do kolena :P Če ne, mi boste pa pomagali. Z nasveti mislim :)

Vreme Zjutraj slabo, potem pa malo boljše.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ga nisem preveč vrtal, ker sem imeu občutek da sem ga lihkar zbudu :whistle: ...samo da delajo in to je to.

Imajo pa tudi Hrvati tisti dan praznik tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, pa kje so postavili restavracijo! Bo enkrat enega odneslo, pa bo pristal na krožniku... fried&crispy.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, pa kje so postavili restavracijo! Bo enkrat enega odneslo, pa bo pristal na krožniku... fried&crispy.... :D

bo, če bo po ciljni ravnini šel namerno naravnost namesto levo in polno tiščal še vsaj par sekund ko bo izven piste..

ob predvidevanju da prebije vse tovrnjake in bagerje ki so zdaj tam (dela ob pisti pa to)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da prebije vse tovrnjake in bagerje ki so zdaj tam (dela ob pisti pa to)

...ampak se še nič ne dogaja.

Je mogoče kdo že videl kako bi naj zgledala nova steza?

raus_nova.jpg

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Valencio me spominja :unsure:

raus_nova.jpg

800px-Valencia_(Ricardo_Tormo)_track_map.svg.png

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino bi blo če bi kaj zrihtal, je lepo videt da se kaj premika (za razliko od tega kar imamo mi). Je pa res da pol ne bo več 27eur :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, ne bi se branil tako oreng steze, verjetno bi bila res zakon za vozit, ampak to bi verjetno pomenilo, da bi tudi cena šla gor x4.. In Marof ne bi bil več taka low budget varianta, ki nam je vsem dostopna brez večjih težav.. Tako da tudi če ostane tak kot je, oziroma samo malo podaljšan, ne bom imel nič proti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo največ x2 cena..ker drugače bojo ljudje vseen raj hodil na panonio in grobnik kjer se voziš že za 80-100 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj pa vem.. Če bi se naredila taka steza v tej veličini in obsegu, kot je razvidno iz priloženega zemljevida, z označenimi tribunami ipd, mislim, da bi ta nova pista komot konkurirala Grobniku. In v tem primeru bi pomoje tudi cena bila taka. Obisk bi pa še vedno bil, ker bi pista kar naenkrat postala interesantna destinacija tudi za marsikoga drugega, ki ga zdajšnje "parkirišče" ne pritegne.. Postala bi zanimiva za tekmovanja in v končni fazi, še vedno bi bila bližje kot Panonija in predvsem za motoristično močne štajerce tudi precej bližja od Grobnika. Asfalt bi bil nov, infrastruktura tudi, kar jo že v štartu postavi pred Grobnik.. In posledično bi se tudi cene izenačile..

To govorim za pisto po priloženem načrtu.. Če bo Marof samo malo podaljšan, kot je bilo govora mesec nazaj, potem te bojazni verjetno ni :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še gume ti ne bi šle u 3pm tko k na grobniku, vsekakor dobra zadeva če bi se zgodla :), s tem da se počasi tam stalno nekaj dogaja, mislem da je realno pričakovat da "nekoč" bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 200 do 250 evrov na seanso bi se še jst bolj resno lotil vsega. Pač ne bi več na dopust hodil. Itak je vsako leto isto.

Frdamano vreme. Jutri sem nameraval iti dol z motorjem. Pa najbrž bom moral sprobati dežni anzug pa bo kar bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!