Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

zakaj nebi rajše naredli tote piste na drugem mesti, da bi še vedno ostala ta izi varianta.

sej bo še vedno ostala..

SM se najbrž ne bojo tam po ravnicah gonili..

ta pista ostaja..kart in SM so dobre stranke tam..

samo nam bojo mal šli na roko..

kar pa ne pomeni da ne boš smel stare piste vozit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno menim, da prevelika gužva na Marofu tudi po prenovi/povečavi ne bo, saj so Italijani oddaljeni veliko bolj, kot do Grobnika, Madžari pa bodo itak dobili novo dirkališče.. menim, da bo stanje dokaj podobno kot sedaj, ko nas je tam večina Štajercev in Prekmurcev, ter občasno nekaj Hrvatov. Zasedenost se bo po moje povečala kvečjemu med vikendi, med tednom pa menim, da bo stanje podobno, kot je sedaj. :)

lp

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helow,

jaz letos motorja nimam registriranega in me zanima zdej kako je, če hočeš prek meje. Ali obstaja možnost, da si recimo naredim "preziškušnjo"(2 dni)pa tak motor prepeljem čez mejo...pa kolk je kej cena te preizkušnje?hvala za odgovore že vnaprej=)lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster alenn46,

s preizkušnjo na Hrvaško ne bo šlo, potrebuješ ATA karnet in dobre živce :rolleyes:

(predlagam ti da rajši registriraš motor, bo v eliko bolj enostavno in najbrž tudi ceneje - odvisno od števila prehodov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo konec naslednjega tedna na Marof? Četrtek ali petek? Obvezno morm nove gume pa nove gurtne sprobat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo izmed vas z motorjem, sem iz Novega mesta. Se dobimo na kavi, potem pa gas :)

L.P.

Jaz bi šel.Samo bi hoteu da gre še kakšen izkušen"maček"zraven, da da kakšen koristen nasvet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, gre kdo jutri, in če, ob kateri uri? Se recimo dobimo na počivalisšču jelše....lahko tudi kak drug preldog:)

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi šel kdo jutri (sreda 1.7.2009)? v četrtek nebi šel, ker mam v petek obveznosti in mi ni da bi bil zjeban.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa v petek ne misli kdo it, bom pa moral it v četrtek :D.

Jest bi šel v četrtek. Lahko se zmenva. Še nikol nisem bil tam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šel v četrtek. Lahko se zmenva. Še nikol nisem bil tam. :whistle:

mogoče bi se bom pridružil tudi jaz, odvisno od situacije ki bo glede faksa. drugače pa tudi še nisem bil nikdar tam.

iz kje sta? jaz sem iz Bele krajine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte napisat, kateri ste bili včeraj, boste danes pa jutri, kakšno je/bo kaj vreme. A se idealna linija hitro posuši, če že glih dežuje? Da lahko vsaj pričakujem kaj me čaka petek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se idealna linija hitro posuši, če že glih dežuje?

ideane linije ni! :naughty: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!