Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

oj zviki,ja ni blema,če se odločiš samo reci,,žal pa imama prikolica samo za dva motorja,tako da te nimam nikamor za dati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedal. Če bom šel, bom šel kr čez Vitanje, da ne bom gum tolko trošil na cesti :D. Samo vreme pa bo zgleda idealno. Do 27 stopinj z malenkost oblaki. Edino bremze me matrajo. Nardim par kilometrov na pisti pa skor ne primejo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedal. Če bom šel, bom šel kr čez Vitanje, da ne bom gum tolko trošil na cesti :D . Samo vreme pa bo zgleda idealno. Do 27 stopinj z malenkost oblaki. Edino bremze me matrajo. Nardim par kilometrov na pisti pa skor ne primejo več.

Zviki, kje greš preko meje? Če se ne motim se to pogovarjate za nedeljo al?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, deviški obisk novega marofa je za mano. Naštrikal krogov za 150,3 km z najbolšim časom 1:18:9 (približno). Vreme je bilo fenomenalno, ne pretoplo in ne premrzlo z menjavanjem sončka in belih ovčic. Spoznal par MSovcev in se mel fino. Bo treba ob priliki ponovit :)

Ja dobro si grmel z dučejem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa ni to mal preveč zaprta proga za cestaka? kot sem gledal posnetke od biker77 se na tej progi res ne morš znoret - razen kolena te pomoje bolijo k 100matr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@AJ To nedeljo ja. Čez Zavrč. Se mi zdi, da je tam najprej. Al se motim? Ti greš? Če greš, se lahko na Ptuju kje zmenima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se kje prej na kavi dobimo me rufnite na tel 070 815 609,če pa ne se vidimo na pisti....grema pa s kolegom čez zavrč,je lepa cesta,pa kar hitro si doli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, deviški obisk novega marofa je za mano. Naštrikal krogov za 150,3 km z najbolšim časom 1:18:9 (približno). Vreme je bilo fenomenalno, ne pretoplo in ne premrzlo z menjavanjem sončka in belih ovčic. Spoznal par MSovcev in se mel fino. Bo treba ob priliki ponovit :)

Potrjujem vse navedeno glede super dneva :worship: šele danes, musklfibr je kar konkreten.

Važno sporočilo pa je, da je prosta današnja sobota (če ni že prepozno za odločitve) in jutrišnja nedelja, ter seveda naslednji delovni teden. Zaseden pa je naslednji vikend (s kartingom).

Rumeni tisk: ste jo že kdaj položili na zeleni travci :naughty: :

post-8399-1247267713_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa ni to mal preveč zaprta proga za cestaka? kot sem gledal posnetke od biker77 se na tej progi res ne morš znoret - razen kolena te pomoje bolijo k 100matr...

Grobnik res ni, je pa čist super tut za cestake :)

Kolena pa nič ne bolijo, vse kaj drugega prej, vsaj mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa ni to mal preveč zaprta proga za cestaka? kot sem gledal posnetke od biker77 se na tej progi res ne morš znoret - razen kolena te pomoje bolijo k 100matr...

ja no, če ti samo hitrosti nad 200km/h kaj pomenijo, potem tole res ni zate..

mislim pa, da še nihče ni rekel da je Marof brezvezen, beden ali kaj podobnega..

neglede na moped ki ga je vozil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji dan uspel do konca. Vreme je bilo super, okoli 27 stopinj. Družba takisto (AJ, Monster). Zahvala AJ-ju, da me je pripeljal do Marofa in nazaj :) Bo treba čimprej ponovit. Smo pa bili tako motoristi kot tudi kartisti. Menjavali smo se na 20 minut, kar je bilo ok.

Frišna menjava olja se je izkazala. Za mazanje je sedaj skrbel Motul 300v. Mašina ni več spuščala zvokov, kot da bi jo hotelo raznest. Bremze še edino tako tako.

Čas? Uradno merjenje 1.24:50, neuradno po občutku še kako sekundo manj. Več kot 7 sekundno izboljšanje glede na prejšnjič. Naslednjič pod 1:20 :D Pa celo ene par sem jih prehitel :yea1: .

Slik ni. Edino ena Hrvatica je slikala pa upam, da mi bo poslala slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas? Uradno merjenje 1.24:50, neuradno po občutku še kako sekundo manj.

men se je zdel prejšnjič da sm 1.09 vozu..čeprav je laptimer kazal več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je zdel prejšnjič da sm 1.09 vozu..čeprav je laptimer kazal več :whistle:

Pri takem času, ko ga imam jst, občutek najbrž ne vara :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je z prehodom meje če motor ni registriran. Dal bi ga na prikolico in se odpravil na marof, vendar motor ni registriran in me skrbi za prehod skozi mejo, kako se to uredi, gre pa za duka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je z prehodom meje če motor ni registriran. Dal bi ga na prikolico in se odpravil na marof, vendar motor ni registriran in me skrbi za prehod skozi mejo, kako se to uredi, gre pa za duka?

Klik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri takem času, ko ga imam jst, občutek najbrž ne vara :D

občutek vedno vara..važna so dejstva..v tem primeru čas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji dan uspel do konca. Vreme je bilo super, okoli 27 stopinj. Družba takisto (AJ, Monster). Zahvala AJ-ju, da me je pripeljal do Marofa in nazaj :) Bo treba čimprej ponovit. Smo pa bili tako motoristi kot tudi kartisti. Menjavali smo se na 20 minut, kar je bilo ok.

Frišna menjava olja se je izkazala. Za mazanje je sedaj skrbel Motul 300v. Mašina ni več spuščala zvokov, kot da bi jo hotelo raznest. Bremze še edino tako tako.

Čas? Uradno merjenje 1.24:50, neuradno po občutku še kako sekundo manj. Več kot 7 sekundno izboljšanje glede na prejšnjič. Naslednjič pod 1:20 :D Pa celo ene par sem jih prehitel :yea1: .

Slik ni. Edino ena Hrvatica je slikala pa upam, da mi bo poslala slike.

....imam ja par komada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77 Vem, da vara, samo pusti me veselje :P

@PRObike Bojan A še imaš kaj več slik? Zanima me predvsem edini kamikaze na nakedu :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je bilo super,smo se kar malo znojili z aj in zvikijem,...pa mislim da tudi že kar zadovoljivo peljali..to bi lahko kdo izmed ostalih povedal...kje smo zaenkrat.. :rolleyes: .lepa hvala pa probiku,za fotke,....upam da najdemo čimprej spet čas in vreme in nas gre v malo večjem številu...

Bi pa bil vesel,če bi prihodnjič šel zraven tudi od tukaj kakšen mojster,da bi mi pomagal še malenkost izboljšat čas,je še kakšna sekunda rezerve :rolleyes: ,..saj vedno pride prav pameten nasvet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo ta teden v planu it kej? Po možnosti da gre s prikolico/kombijem, pa da bi se lahko prištulul zraven... :whistle::rolleyes:

Lp Burnout

Spet se nekaj štulim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!