Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Spet se nekaj štulim :P

komot greš lahko z mopedom, ampak pol mogoče ne moreš čisto na nož dirkat, ker je treba še nazaj priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot greš lahko z mopedom, ampak pol mogoče ne moreš čisto na nož dirkat, ker je treba še nazaj priti.

še vsazga smo nekak nazaj prpelal če se je stresu..

sam bo res treba it mal pogledat..naslednji teden k sm še čist frej..

sam še en 15 zobnik moram prej najdt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker v petek 24.? Da ne bom samo po občutku meril :P. Rabim enga znalca za pod 1:20.

ne vem...mogoče..

sicer ne vem kaj ti lahk jest pomagam..

mam sam s sabo dost dela.. :whistle:

moram un občutek v laptimer "spravt" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot greš lahko z mopedom, ampak pol mogoče ne moreš čisto na nož dirkat, ker je treba še nazaj priti.

To je res ja, sej mi ne bi bl problem dol it z motorjem, samo še nekoza "znanega" bi rabil da bi šel zraven, da ne bi bil čist sam tam. Pa da mi še malo linije pokaže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil kdo 16 tega na marofi. Je bil moj ex gsx doli. In bi naj doživel srečanje z asvaltom. Ima kdo slike od tistega dneva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil kdo 16 tega na marofi. Je bil moj ex gsx doli. In bi naj doživel srečanje z asvaltom. Ima kdo slike od tistega dneva.

zanimam se za soboto ,kolk pato košta,a maš številko za rezervirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek bi skor šel skos..sam 36 stopinj popoldne? mal preveč se mi zdi..

a se v soboto kej dogaja? mal bolj znosno zgleda glede temperatur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

zaenkrat je napoved za soboto čist fajn, tud frej je - sem glihkar poklical jefeta in pista ni rezervirana, tko da lahko pridemo :OK:

midva s Seven bi šla, če naju kdo pelje :whistle:

@ Frips: dej nehi strašit ljudi, rajši pridita še vidva gor uživat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Frips: dej nehi strašit ljudi, rajši pridita še vidva gor uživat :P

Ne bo potegnilo....zadnji vikend dežurstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo iz Lj.?Bi šel še jaz kar z motorčkom,sam se bojim da se zgubim.... pa še v družbi je bolše! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče jst, morem še probat če bom kje dobil mesto na prikolci, ampak ponavadi ne rata :D

Če mi pa ne rata v ljubljani ostat, da letim v petek v novo mesto, se lahko pa v nm dobiva (tko in tko moreš čes), pa od tam naprej do marofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo iz Lj.?Bi šel še jaz kar z motorčkom,sam se bojim da se zgubim.... pa še v družbi je bolše! :yes:

Če grejo v soboto motosvet mojsti, bi pa tudi jaz rad prišel pogledat (če nima nobeden nič proti :unsure: ). Druge opcije kot z mopedom direkt tja iz GO nimam :huh: , tako da se bi lahko dobila v Lj oz. v NM (cesta čez Kočevje je verjento zanimivejša) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimiva je že, sam če se boš še dol vozil, potem pojdi raje na avtocesto, ki je bol direktiva. Drugače boš po končanem dnevu bil že napol mrtu, pa bo treba še nazaj pridet.

Če se gre na izlet pol pa navali :), seveda previdno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!