Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

pismu..spet bo gužva v soboto..

se vidmo..pa spucejte mopede če bo šefica kako slikco slučajno naredila ;)

Fantje kolko se rabi iz Lj. do dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače boš po končanem dnevu bil že napol mrtu, pa bo treba še nazaj pridet.

A na Marofu pa ne moreš šotora postavit,se kje umit in prespati?Nisem še bil zato...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš po AC je najhitrejša pot do do nm-zg-novi marof, direktiva avtocesta. Jst sem rabil zadnič iz novega mesta do marofa točno 1 urco in 15min, hitrost ni presegla 130 nkol, pa ene 40min maš do nm, tko da slabi 2 urci.

Ja taboril tud jst še nisem :D, umil se boš teško kje tam, saj jst nisem zasledil vode. Zraven je po "novem" zdej ena čevapčijada, pa senca, kjer se lahko mal spočiješ, za šotor, pa vrjetno če bi se z lastnikom tam zmenu, travnik je velik :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kolko se rabi iz Lj. do dol?

dobre 2 urci mam jest s kombijem..

A na Marofu pa ne moreš šotora postavit,se kje umit in prespati?Nisem še bil zato...

vse se da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ tomazinjo: ~2,5 h

@ sesir: bv šotor, maš v bližnjem penzionu Pr Joškotu sobo (s kopalnico) za ~16 €/noč/grlo... v "boksih" je kontejner z umivalniki, WCji in tušem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobre 2 urci mam jest s kombijem..

vse se da..

Hvala za odgovor. V glavnem;če ima kdo kakšno mesto fraj(seveda za protiplačilo :OK: )naj se mi prosim javi na pm,če ne pa se zmenimo mi ostali(Dolenc!), ki gremo "peš" :lol: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ tomazinjo: ~2,5 h

@ sesir: bv šotor, maš v bližnjem penzionu Pr Joškotu sobo (s kopalnico) za ~16 €/noč/grlo... v "boksih" je kontejner z umivalniki, WCji in tušem

Mogoče pa imajo sobe na Marofu že odprte. Je treba šefa vprašat. Bojo imeli nekaj sob za 5 oseb po 50 EUR/noč.

Drugače pa sobota. :010 Pa tokrat upam da ne bom pozabil tende s sabo vzet. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa imajo sobe na Marofu že odprte. Je treba šefa vprašat. Bojo imeli nekaj sob za 5 oseb po 50 EUR/noč.

Drugače pa sobota. :010 Pa tokrat upam da ne bom pozabil tende s sabo vzet. :whistle:

no evo..prejšnjič sem jo jaz dal, tokrat jo daš ti..

dil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo..prejšnjič sem jo jaz dal, tokrat jo daš ti..

dil?

Dil. Samo jo imej vseeno s sabo. Da nebo tako kot prejšnjič. Pa glede na zasedbo bomo rabil kar dve ali več... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sesir: bv šotor, maš v bližnjem penzionu Pr Joškotu sobo (s kopalnico) za ~16 €/noč/grlo... v "boksih" je kontejner z umivalniki, WCji in tušem

Pol se pa ja velik bolj splača,kar dva dni tam ostati pa se vsaj konkretno navoziš, pa še v primeru,da greš dol z motorjem ti je velik lepše potem neki popit in it sem spat pa magar zjutraj nazaj :unsure:

Kaj pa motor lahko imaš tudi pri njem na varnem mestu?Ker na Grobniku pred leti so par šotorov vstran odpeljali mopija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo..prejšnjič sem jo jaz dal, tokrat jo daš ti..

dil?

sej bomo mel za vsak slučaj rezervo sabo a ne? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... ona tud pride?

baje? :):D :lol:

Kwa rejserka, pa nč ne poveš :whistle: ......jz bi tud lohk mal šla bate pretegnt provzaprov :rolleyes:(sm če bo ketnca dost dolga :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa rejserka, pa nč ne poveš :whistle: ......jz bi tud lohk mal šla bate pretegnt provzaprov :rolleyes:(sm če bo ketnca dost dolga :whistle: )

sharpninja... a bo res treba še eno dolenjsko odpravo narest? :naughty:

ah ena ketnca te pa že ne bo zadržala a ne? :xx: O:-)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharpninja... a bo res treba še eno dolenjsko odpravo narest? :naughty:

ah ena ketnca te pa že ne bo zadržala a ne? :xx: O:-)

Sm res ni slaba ideja, d naujo same kosilnce dol, prpelemo še kake čudne stroje dol :whistle: ....tk d če bo vreme k treba bi res eno turco do dol nardil lohk (pa ketnce sabo hahaha :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa rejserka, pa nč ne poveš :whistle: ......jz bi tud lohk mal šla bate pretegnt provzaprov :rolleyes:(sm če bo ketnca dost dolga :whistle: )

no dej..prid..da probam ta novo tuno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm res ni slaba ideja, d naujo same kosilnce dol, prpelemo še kake čudne stroje dol :whistle: ....tk d če bo vreme k treba bi res eno turco do dol nardil lohk (pa ketnce sabo hahaha :whistle: )

jah očitno se bo pa res treba zment pa it... :whistle:

sam ti obvezno rabš nove drsnike, če se misliš kj po pisti podit... tele k maš zdele gor so sam še za v smeti ;)

ja tko bo še najbl fajn... če ne se zna zgodit, da bodo pol kj ropotale :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu, glih k bom jst čist zaseden, bosta pa vsi dol :P Uživajte še namesto mene, pa kak krog v mojem imenu odpeljite :P Pričakujem poročilo kako je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah očitno se bo pa res treba zment pa it... :whistle:

sam ti obvezno rabš nove drsnike, če se misliš kj po pisti podit... tele k maš zdele gor so sam še za v smeti ;)

ja tko bo še najbl fajn... če ne se zna zgodit, da bodo pol kj ropotale :lol1:

Ja če bo vreme pičimo dol v soboto, ni druge :grim (moja ketnca je načeloma za, sm d bo futr :whistle: )....drsniki so na zalogi nč bat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!