Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Dajmo se potem ostali kateri bi šli z motorji dol zmenit za skupen odhod iz LJ ali NM.

Okrog 9h iz Lj.? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem računal okol 10 iz nm.(vmes še na kafe no :D)

Okrog 9h iz Lj.? :whistle:

Evo glih prav, iz LJ ob 9h v NM pa se dobimo okoli 10h pa štartamo proti Marofu.

Tisti k se dobimo dajmo se še prej po telefonu slišat, da se točno domenimo kje, kako (moj mobi je 051/339-557, Dejan)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa ja fajn it z motorjem. Če nimaš drugega :D 400 km na dan pa ja ni nek problem.

Pobi in dekleta, ne se hecat. Dans sem dobil gps anteno iz Anglije. Upam, da bo unih 1.20+ beležilo :P Pa da bo dežni kombi zdržal do marofa :P

@suzuki Čevapi/pizza še velja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi se zmenite kakor vam najbolj ustreza, jaz pa bom zvečer poklical tomazinjo-ta, da mi sporoči čas in lokacijo. Meni bi še najbolj ustrezalo kje na južni LJ obvoznici ;)

Kdaj pa bi približno bil povratek?

Še nekaj me zanima:

- je potrebno imeti kune ali je € tam ok?

- iz 2.4 bara sp. in 2.6 (Q2) zadaj je OK spustiti za 0.2 sp. in 0.5 zadaj na kakšni bencinski tam okoli Marofa?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@suzuki Čevapi/pizza še velja ?

Hola mojster,

seveda velja :D

@ GT4turb0: gume lahko sputiš "v boksih" na Marofu, zakaj bi jih prej?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi se zmenite kakor vam najbolj ustreza, jaz pa bom zvečer poklical tomazinjo-ta, da mi sporoči čas in lokacijo. Meni bi še najbolj ustrezalo kje na južni LJ obvoznici ;)

Kdaj pa bi približno bil povratek?

Še nekaj me zanima:

- je potrebno imeti kune ali je € tam ok?

- iz 2.4 bara sp. in 2.6 (Q2) zadaj je OK spustiti za 0.2 sp. in 0.5 zadaj na kakšni bencinski tam okoli Marofa?

lp

Strošek ročnega merilnika je okol 10 eur :naughty: . Definitivno bolj natančen, kot tisti na bencinski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo prej dobu mesto na prikolici.

Drugače sem se pa pogovarjal z Dolencem(iz NM okrog 10h),s Sharkom 357(iz LJ okrog 9h) ter GT4turbo0 da bi šli skupaj dol.

Fantje brez zamere.Se vidimo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za izletnike, jst mam namem okol 10 štartat, lahko pridete do NM (prvi odcep iz AC dol) pa se tam kje ustavte pa me pokličete na 041941346, pa se dobimo, pa skupaj krenemo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam pridružim še jst nekje v Krškem. Bi sicer šel z vami iz Ljubljane - pa se mi ne da furat po avtocesti... Tako da bom obral tuhinjsko dolino,celje, laško itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa zdle pot pod prvo gumo pa gremo poskusit srečo do dol.....vsaj vroče nau :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr prvi :D Vreme super fajn. Oblačno, okol 25 stopinj. Po občutku :P Na koncu sem naštel 16 motorjev na pisti. Čas 1.21.20. Gume so neki na koncu začele štrajkat. Slike pa pridejo čez 20 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je superfinofajn, pista je zanimiva, tako da bom še kdaj zašel na njo. Čas okoli 1.20

Hvala vsem za družbo (suzuki, marko, Dolenc, GT4Turbo, zviki in ostali)

Se pa priporočam za kakšno fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako je blo? gužva?

kaj več informacij o novi pisti?

Uh, škoda ker nisi prišel, domina je bila tam. Sicer sem jo videl samo od daleč, se je bolj skrivala, ampak najbrž bi jo ti že poiskal če bi jo hotel.

Vozil prvič, proga je super, se mi zdi da sem po napotkih hitrejše pilotke precej izboljšal vožnjo, torej hvala. Upam, da bo možno še kej ponovit v dogledni prihodnosti.

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suzuki Ni čudno, da si gume uničil, če so ti pa iskre iz njih letele :P

dsc01411.jpg

dsc01430.jpgdsc01443.jpgdsc01444.jpg

dsc01415.jpgdsc01408.jpg

To je iz moje strani. Fotografov je pa bilo ogromno danes, tako da vneto pričakujem slike.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, škoda ker nisi prišel, domina je bila tam. Sicer sem jo videl samo od daleč, se je bolj skrivala, ampak najbrž bi jo ti že poiskal če bi jo hotel.

Vozil prvič, proga je super, se mi zdi da sem po napotkih hitrejše pilotke precej izboljšal vožnjo, torej hvala. Upam, da bo možno še kej ponovit v dogledni prihodnosti.

ammm..jest grem na marof vozit ne pa iskat prestrašene deklice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, škoda ker nisi prišel, domina je bila tam. Sicer sem jo videl samo od daleč, se je bolj skrivala, ampak najbrž bi jo ti že poiskal če bi jo hotel.

Vozil prvič, proga je super, se mi zdi da sem po napotkih hitrejše pilotke precej izboljšal vožnjo, torej hvala. Upam, da bo možno še kej ponovit v dogledni prihodnosti.

Evo jz pa zdle doma z marofa....mal dolga je bla za nazaj, mal smo vedril, ptiče vlekl izza vilc pa podobne zadevščne, ni d ni :whistle: ......haha, babnce smo dns mal štrajkale, ni še cajt taprav :unsure: , ampk bo kmal.......Miha ti si pa svojo Gino prov brutalno že na konc pelu :OK: , sm še mal lepš te bo treba usest pa bo ;) ....upam d bom naslednjič že jz lohk svetila pred tabo hahaha :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud že doma :D . Tud blo mal dežja na poti nazaj pa ni blema. Pršu domov suh.

Od Novega mesta naprej suho.

Predvsem pa prekrasen dan. Kar precej zabeleženo na fotkiču :OK: .

Bo pokušina gor kuj ko bo mogoče.

Hvala za odlično družbo vsem :yea1: . Pa čim prej spet!

LP

Evo jz pa zdle doma z marofa....mal dolga je bla za nazaj, mal smo vedril, ptiče vlekl izza vilc pa podobne zadevščne, ni d ni :whistle: ......haha, babnce smo dns mal štrajkale, ni še cajt taprav :unsure: , ampk bo kmal.......Miha ti si pa svojo Gino prov brutalno že na konc pelu :OK: , sm še mal lepš te bo treba usest pa bo ;) ....upam d bom naslednjič že jz lohk svetila pred tabo hahaha :rolleyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

jst pa včer sam še pod dekco, k moram zdele že naprej :D sam tolk da se vsem zahvalim za super družbo :worship: in ker vas je blo veliko prvič sem ful vesel da so padale sam cifre na lap-timerju, drugo pa je vse ostalo celo, kljub nekaj izletom med zelenjavo ;) čimprej ponovimo :yea1:

pridni bodite pa slikce limajte, pridem zvečer preverit :naughty:

@ Dolenc: car :worship::D

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm..jest grem na marof vozit ne pa iskat prestrašene deklice :P

:lol1:

česa bi se pa mogla bat, pa jst ne vem? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!