Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Za slajderje se jaz ne sekiram, še vedno jih lahko z fleksarjem pobrusim :slap: :lol1: .

.

..samo pazi da jih boš pod pravim kotom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..samo pazi da jih boš pod pravim kotom :whistle:

ja morš pazit, pravi kot ma točno 90 stopinj, pri 100 pa voda vre :whistle:

@ Tamau: sej pomoje ti znaš kolenčkat, sam nočeš k se troši (rojenagorenjkapress) :naughty:

@ bikez: te bomo navadl tko da ne boš rabu fleksarce :P za hrano bomo pa organizirali našo štajersko navezo, da bojo postavili "Gostiono kod Dančia", kot ponavadi :worship:

juhuhu, kolk bo spet fajn!!! :010:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja morš pazit, pravi kot ma točno 90 stopinj, pri 100 pa voda vre :whistle:

Pravi kot ima res 90 stopinj, voda pa lahko čisto zares zavre že pri manj kot npr. 20 stopinjah, če te bo že kdo vprašal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so mene navadl pol pa lohk kolenčka čisto vsak. Sicer je pa čist brezveze kolenčkat. Samo strošek za drsnike... :whistle:

Se lahko jaz kar prijavim za ucne ure :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Uletim ziher, sam k mal cajta najdem, pa ima da se kej speče, pit pa ne smemo če vozmo :P .

Letos boš stradal haha :evilgrin: ....edin če :naughty: :whistle: .....hehe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk76, sploh ni problema, ti se le na Marofu prikaži.

to pa se ne sme zamudit.. da nazdravimu prvemu hrsku na kneeschleiferju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi kot ima res 90 stopinj, voda pa lahko čisto zares zavre že pri manj kot npr. 20 stopinjah, če te bo že kdo vprašal :grim

Hola mojster,

seveda lahko zavre tudi pri manj, a se ne bomo igrali s pritiski, razen v gumah - upam da nisi dal vseh gum Fripsu in si tudi zase spravil kake fajne :naughty:

vremenska napoved za naslednji teden se že boljša :OK: :naughty:

za vse potencialne kolenčkarje: Marof je zagotovo idealen poligon za učenje kolenčkanja - ni nasprotnega prometa, nizke hitrosti, množica ovinkov... sama zabava :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremenska napoved za naslednji teden se že boljša :OK: :naughty:

So tudi že sneg umaknili iz napovedi za jutri in pojutrišnjem. Mogoče pa za to soboto še podvojijo temperaturo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse potencialne kolenčkarje: Marof je zagotovo idealen poligon za učenje kolenčkanja - ni nasprotnega prometa, nizke hitrosti, množica ovinkov... sama zabava :yes:

ja pol pa zihr pridem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem šel motor prodat :headbang: :headbang: :headbang:

če bo ta vikend res takšen obisk še pridem jaz malo pogledat in poslikat racerje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo spet nekaj odrgnjene plastike na marofu letos :D

baje naslednji vikend en dan pridem mal sprobat makaronarja

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole kaže za to nedeljo.

Ni ravno tropska vročina, ampak za mal drajsat bi pa blo. Tako da zelo resno razmišljam o tej nedelji...

post-12535-1237451430_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Dolenc: tud jst upam da bom dobil prevoz :unsure:

@ bikez: napoved se boljša, iz 8 stopinj smo prišli že na 12, če bo šlo tko še naprej bo prav fletno :OK:

@ Frips: startajta okoli 11 ure, pa ne bo take krize - za otvoritev nove sezone bo čist kul če kolenčkamo od 13 do 16 ure :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 15 je za po stezi se ganjat najbl lušen, tolk da te ne zebe, pa da ne švicneš pol lavorja, tko da bi blo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!