Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Zakaj pa ti ne? A ni tista tuna v ozadju tvoja? Al kaj je tam :D? Nek talijan?

Samo je slika za fotošut :P

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ti ne? A ni tista tuna v ozadju tvoja? Al kaj je tam :D ? Nek talijan?

Samo je slika za fotošut :P

Ja Gromček je moj :wub: tk d ni problem v prevozu, pilotka se še ni sestavla :krneki: .....fotka je pa huda ja, čelado dol fotografu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli je že bilo, ti želim čimprejšnje okrevanje. Predvidevam, da je fizično že sestavljeno :)

Samo fotka pa res zmaga. Za naslovnico. Temo naj si pa vsak po svoje predstavlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli je že bilo, ti želim čimprejšnje okrevanje. Predvidevam, da je fizično že sestavljeno :)

Samo fotka pa res zmaga. Za naslovnico. Temo naj si pa vsak po svoje predstavlja.

Sharpninja does Marof? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali Marof does Sharpninja :O ?

@biker77 Res nisi šel? Jutri si rekel, ne? Če se spomniš, vprašaj šefeta, če je za vikend fraj. Prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je Marof prizanesljiv do začetnikov? Tukaj mislim od same proge, asfalta do ljudi, motoristov, ki dotični dan vozijo po pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj bi že teško bil koker je ;)

Družba ki hodi gor je zelo skulirana, noben se nima za nekega hudega rejserja (kar marsikje doživiš), velik ti pomagajo, steza je počasna, tko da se lahko lepo zapelješ brez straha, asvalt je dober, drži, ampak ne zjebe gume, ni pretirano draga... Uglavnem same dobre stvari.

Za začetek je super

ps... če te ni ves ta slikovni materijal prepriču, ne vem kaj te bo :P

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po mojih prvih korakih od junija, zelo prizanesljiv:) Prvič sem bil pač tam tolko, da sem pač bil. Progo sem si zapomnil, kaj več pa tudi ne. Drugič sem prvič v življenju do kolena prišel :010 . 3. in 4. so mi pa že tačke bile v napoto :). Asfalt je meni kul, razen par valovitih delov. Če si bolj počasen te pač drugi prehitijo. Proga je IMO fizično še kar zahtevna. Vsaj za mene. Vedno umrem potem doma :D Drugače je pa zakon. Gume mam vsaj še za 2X.

A za vikend planira slučajno kdo kak izlet na Marof?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dvakrat in lahko rečem da je prijazen :worship: .

Tu je blo sicer mal debate, ker je zviki-ja v žaru enkrat mal zanesel, pa je po notranji malo bolj na tesno prehitu enga novinca.

Ni blema ti sam pejt pa čim več krogov, ne bo ti žal. Tud men ni blo.

Je pa za celd dan bolje prit s kombijem ali motor na prikolici in v družbi,

da je ceneje.

So tud pošteno zaviti oviniki, pa pri malih hitrostih, ampak oviniki trajajo, trajajo :D .

Tega se na cesti ne da oz. redko kje tako varno počet.

Pregledno, travica ob asfaltu, nč peska, asfalt ne spusti, ..., pa dovolj široko.

Kako pa je Marof prizanesljiv do začetnikov? Tukaj mislim od same proge, asfalta do ljudi, motoristov, ki dotični dan vozijo po pisti.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za vikend planira slučajno kdo kak izlet na Marof?

Da, planiram; v soboto. Steza je prosta-potrjeno od ml. šefa.

Na prikolici pa imam prost en plac (štart iz Lj). Interes na PM.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dvakrat in lahko rečem da je prijazen :worship: .

Tu je blo sicer mal debate, ker je zviki-ja v žaru enkrat mal zanesel, pa je po notranji malo bolj na tesno prehitu enga novinca.

Ni blema ti sam pejt pa čim več krogov, ne bo ti žal. Tud men ni blo.

Je pa za celd dan bolje prit s kombijem ali motor na prikolici in v družbi,

da je ceneje.

So tud pošteno zaviti oviniki, pa pri malih hitrostih, ampak oviniki trajajo, trajajo :D .

Tega se na cesti ne da oz. redko kje tako varno počet.

Pregledno, travica ob asfaltu, nč peska, asfalt ne spusti, ..., pa dovolj široko.

tale je bla pa močna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz dokler bom sm za po ograjah se natikat me nč ne vleče dol sm sline cedit :glare:

Ja kaj ne bom, če se pa vsi ganjate po pisti....jz bi tuuuuud :unsure: ....ampak sj bo, kmal, upam, k kolena že zlo srbijo

SharpNinja, a nis bla tud ti zravn, ko so fantje razlagal, kako je hudo za njihov ego, če jih punca pa pisti prehiti?...

...zdj pa pomisl, kako bi se vsi otožni z marofa domov vračal, če ti začneš spet tam vozit...

pust jim še mal veselja, no ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahka kdo povedu od kdaj do kdaj je NM odprt, pač od kere ure zjutri do zvečer? Hvala.

od 10.00 do 18.00 sam šefe pride tudi ob 9.00 če je treba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 10.00 do 18.00 sam šefe pride tudi ob 9.00 če je treba..

Hvala, ga imam namen obiskati naslenji vikend, pa nikjer nisem zasledil njihove spletne strani, pa sem kar tu vprašal.

Aja, če ma mogoče kdo cajt, da bi mi na PM poslal pa kateri poti se pride do NM oz. Varazdina-kakorkoli že. Ampak bi rad videl, da ni avtocesta, ker ta je dolgočasna kot ponedeljek, če ne pa vsaj to, ali gre avtocesta čisto do mesta Varazdina? Sej bi pogledal na zemljevid, samo zgleda, da se je vkopal v zemljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes J.P. položil rekord piste :worship::worship:

Če si dober si dober.... :worship:

@biker77 nov izziv :naughty:

@dolenc evo ti recept kako "outbreak supermoto" :whistle:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si dober si dober.... :worship:

@biker77 nov izziv :naughty:

@dolenc evo ti recept kako "outbreak supermoto" :whistle:

mislim da mi ni dosegljivo..okej..vem :P

supermoto je še mejčkn hitrejši ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka čast J.P,sicer bi se tole splačalo pogledati v živo,ker zadnjič sem že suzukija občudoval pri svojem delu..moram reč da zame zelo lepo pelje in seveda zelo hitro...drugače pa me zanima če ima še namen kdo iti v petek dol,malo polepšat drsnike... :naughty: ,,da nas bo več...ker še nisem zadovoljen s svojim časom...še ga treba izboljšat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!