Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

vsaka čast J.P,sicer bi se tole splačalo pogledati v živo,ker zadnjič sem že suzukija občudoval pri svojem delu..moram reč da zame zelo lepo pelje in seveda zelo hitro...drugače pa me zanima če ima še namen kdo iti v petek dol,malo polepšat drsnike... :naughty: ,,da nas bo več...ker še nisem zadovoljen s svojim časom...še ga treba izboljšat...

aha..pa @igorr tut..

za ostale ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 10.00 do 18.00 sam šefe pride tudi ob 9.00 če je treba..

v ponedeljek sva bla gor 2 motorja pa je bil sprva dogovor do 19.00, a smo potegnili še kakih 15 minut čez, pa sploh ni blo komplikacij..

drugače uradno pa do 18.00 ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil dolih, in imel možnost videt to "rekordno" vožnjo. Tale J.P. pele res .... pa tud Suzuki krasno pele. Tak da fajn je blo sam neki je mankal do popolnosti... pa sej bo drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bilo res super, super vreme, super družba... dan samih presežkov. Mislim, da nas je kar nekaj izboljšalo svoje osebne rekorde.

J.P. še enkrat čestitke, da bo tudi digitalno zapisano. :)

@biker77: lahko ti je žal, da nisi prišel.. vsega skupaj nas je bilo 5 do 6.. prav tako, je bila pista veliko časa prazna.

PS: slučajno namerava, kdo dol v soboto?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: slučajno namerava, kdo dol v soboto?

lp

A ni v soboto karting turnir? Si pozabu, da je ona ženska nekaj govorila o tem.

Slike bom pa objavil jutri, danes se mi ne da :)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni v soboto karting turnir? Si pozabu, da je ona ženska nekaj govorila o tem.

Slike bom pa objavil jutri, danes se mi ne da :)

my bad.. čist pozabil :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, marofoljupci :)

evo tud jst končno doma - jasno da vam ne morem nič blazno novega povedat, lahko pa povem, kako se je vse skupaj zgodilo - I was there :whistle: (se vidi da glih gledam Babylon 5, kajne :naughty: )

včeraj (pravzaprav predvčerajšnjim) zjutraj sem se nič hudega sluteč odpravljal v službo, tko na izi tko kot vsak državni uslužbenec, ko je pozvonil telefon, na drugi strani pa JP: "ejga direktor, zdele grem na Grobnik, ampak jutri bi šel pa na Marof, tko kot sva se že splanirala" in seveda na tako grdo siljenje kot pravi užitkarski drajsalec sem lahko samo še naročil tajnici da bom imel dopust in... gasa na Marof, kljub temu da sem bil tam dva dni nazaj :D

JP je na poti z Grobnika prišel po Seven, jst pa sem zjutraj uletel do njega z ostalo kramo in dala sva gasa proti Marofu... čutil sem da bo ta dan prelomen, nisem se pa zavedal kako zelo :unsure: prvi znak da se nekaj resnega dogaja je bil že ob prihodu na Marof, ko nama je mala šefica (ki je drugače v novi restavraciji) dala na uporabo "upravno zgradbo" s klimo in hladilnikom :worship: ej, že samo tole je bilo vredno veliko več kot tistih nekaj €€ za dnevno uporabo piste :worship: saj je bilo zunaj vroče ko pes!!! zato sva Arafata de Luxe dala na uporabo Piki in Seven, sta ble ful vesele :D

potem sva se našemila in šla na pisto... in je blo fajn :D ker je bil JP prvič na Marofu, sem vozil pred njim, kao da mu lahko kej pokažem: prvi skupni krog je šel 1:16, drugi 15, tretji 14, potem se je pa JPju začelo mal vlečt in, ker se moje (trenutne) zmogljivosti končajo pri 13, me je prehitel (seveda po zadnjem, drugače ni šlo :naughty: ) in poskusil sam... in bilo je kaj za videt - naslednji session se je končal z 12, še en z 11 (merjeno s telefonom - hvala Katarina :winkiss: )

potem je prišel trenutek resnice - Seven je prijazno posodila Piki lap timer, vsi prisotni smo se naštelali v debelo senčko, JP na Piko in gasa... rezultat je spodaj na priloženih slikcah, čeprav JPju ni bil preveč všeč, a se je moral sprijazniti s kruto realnostjo, ker so ble gume na Piki zlo, zlo žalostne - drugič bo šlo zagotovo bolje, IMHO, saj je zdaj dobil že nekaj izkušenj :OK: sej ni tko zlo slabo, zgleda da mamo Slovenci še en uradni rekord

potem smo seveda mičkenmal popraznovali, najprej na Marofu, pol še v Trebnjem, tko da zdele tipkam zlo vneto in zlo počas :P in sem že skoraj pozabil kako je moja zadnja, nazaj obrnjena D211 GP zdrsovala v ovinkih (do not do this at home, kids!!)

evo, tkole je to :D vsem ki ste hoteli, pa niste prišli je lahko žal, saj je bilo na pisti večinoma le par motorčkov in je bilo veselje zmerno do pretežno sončno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, planiram; v soboto. Steza je prosta-potrjeno od ml. šefa.

:yea1:

V soboto je fraj :). Gre kdo iz Štajerskega al pa Koroškega konca dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel,videl,deklasiral,to rata samo velikim,čestitke jp :worship:

me zanima kako bodo na to odgovorili velikani marofa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel,videl,deklasiral,to rata samo velikim,čestitke jp :worship:

me zanima kako bodo na to odgovorili velikani marofa :whistle:

Kot prvič..itak je J.P. odličen voznik..

Kot drugič..kje si ti našel kakega "velikana" ne vem..

Vendar pa je malo drugače, če imaš moped v nulo porihtan in dejansko dirkaš 3x na teden ali pa si 4x na leto na Marofu in 2x na Grobniku z serijskim motorjem..se ti ne zdi?

Uživam pa najbrž jaz ali pa še kak drug amater na Marofu bolj kot je J.P...pa četudi smo tolk in tolk sekund zadaj..

Sicer pa lahko prideš ti probat in se vpišeš med rekorderje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa me zanima če ima še namen kdo iti v petek dol,malo polepšat drsnike... :naughty: ,,da nas bo več...ker še nisem zadovoljen s svojim časom...še ga treba izboljšat...

Še eno fotografinjo vzemi s sabo, no. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Vendar pa je malo drugače, če imaš moped v nulo porihtan...

Hola,

da ne bo nesporazuma, JPjeva Pika je čist navadna, serijska Suzika GSX-R 1000 K7 - motor, vzmetenje, vse... zamenjani le zobniki, slip-on Akrapovič in seveda poliestri; u bistvu si ne znam predstavljat kaj bi dogajalo če bi imel kake fajne zlate Ohlins vilice in zadnji blažilnik, pa u piko zrihtano mašino :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pišuka, pozabil še en pomemben podatek: JP je vozil samo v drugi prestavi, ker ga počena medenica še vedno tolk boli da težko šalta in se preseda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pišuka, pozabil še en pomemben podatek: JP je vozil samo v drugi prestavi, ker ga počena medenica še vedno tolk boli da težko šalta in se preseda

ti to resno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ 46simon: ja, resno - preveč resna zadeva da bi se hecal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

da ne bo nesporazuma, JPjeva Pika je čist navadna, serijska Suzika GSX-R 1000 K7 - motor, vzmetenje, vse... zamenjani le zobniki, slip-on Akrapovič in seveda poliestri; u bistvu si ne znam predstavljat kaj bi dogajalo če bi imel kake fajne zlate Ohlins vilice in zadnji blažilnik, pa u piko zrihtano mašino :unsure:

nisem vedel da je quickshifter original pri suzukiju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!