Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Hola,

@ biker77: uuu, sorry, to mi je pa čist ušlo iz spomina, saj ga včeraj ni nič uporabljal ker je skoz vozil z drugo :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ biker77: uuu, sorry, to mi je pa čist ušlo iz spomina, saj ga včeraj ni nič uporabljal ker je skoz vozil z drugo :blush:

Če ne znaš, ti tudi quickshifter ne pomaga, sploh na Marofu ne velik :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tale dec je čist fenomen,je pa tud res da se mal špila z zdravjem! :worship:

Ka tiste tanove K9,ki ga je zmetala po Grobniku še nima zrihtane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne znaš, ti tudi quickshifter ne pomaga, sploh na Marofu ne velik :whistle: .

rude pravi da veliko pomaga..ne bi vedel..še nikoli probal..

Ma tale dec je čist fenomen,je pa tud res da se mal špila z zdravjem! :worship:

Ka tiste tanove K9,ki ga je zmetala po Grobniku še nima zrihtane?

ludi dolenček al kako mu že pravjo..

jest ga ne poznam, vem pa da je za 1.09.54 treba bit kr fajn majstr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima zakaj pišete v kraticah (JP) kot da bi šlo za neke tajne šifre..?? ali česa jaz zdaj ne razumem..

ker verjetno tričetrt foruma ve za koga gre, pa še slike so objavljene..

drugače pa na omenjene okoliščine res fenomenalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima zakaj pišete v kraticah (JP) kot da bi šlo za neke tajne šifre..?? ali česa jaz zdaj ne razumem..

ker verjetno tričetrt foruma ve za koga gre, pa še slike so objavljene..

drugače pa na omenjene okoliščine res fenomenalno!

ker je JP ful manj za pisat kot janez prosenik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rude pravi da veliko pomaga..ne bi vedel..še nikoli probal..

Rude ma 600, ki ima drugačno razmerje kot litraš + orng spremenjene zobnike, zaradi česar mora posledično tudi več šaltat, ker so brzine prekratke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude ma 600, ki ima drugačno razmerje kot litraš + orng spremenjene zobnike, zaradi česar mora posledično tudi več šaltat, ker so brzine prekratke.

mislim da vozi 2. in 3. prestavo..tako kot jaz na svojem "litrašu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da vozi 2. in 3. prestavo..tako kot jaz na svojem "litrašu"

Saj veš, da se tvoj dvovalnik ne more primerjati z štirivalnim litrašem. Prestavna razmerja so čisto drugačna oz. na tvojem so veliko krajša. Pri tvoji skor k na 600. Drugače pa http://www.gearingcommander.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker a teb res nč zadne kolo ne zablokira ko dol šaltaš?

pa včasih ko v prvo ruknem mi mal..ampak iz tretje v drugo pa ne..pa nisem kej preveč nežen..

sej ma aprilia neko kao zdrsljivo sklopko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato me zanima, morem pol prevert če moja sploh dela, k jst sem točen vedu kdaj bo zablokiral iz 3 v 2go, vsakič ko sem mal bol prletu je plesalo, če sem pa počaku da so lepo obrati padel pol je pa šlo, sam tko ne gre zmer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato me zanima, morem pol prevert če moja sploh dela, k jst sem točen vedu kdaj bo zablokiral iz 3 v 2go, vsakič ko sem mal bol prletu je plesalo, če sem pa počaku da so lepo obrati padel pol je pa šlo, sam tko ne gre zmer :D

a veš da ne bi vedel..

no, sej mal tut men zapleše zadek pred prvim 180 levim..ampak neke panike pa ni..

itak je ta aprilia eno sranje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno glupo vprašanje pa vseeno;ko šaltaste dol-uporablate kaj"među gas" :) al samo po menjalniku rukaste dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno glupo vprašanje pa vseeno;ko šaltaste dol-uporablate kaj"među gas" :) al samo po menjalniku rukaste dol?

hmmm..se mi zdi da vedno..čist avtomatsko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem na začetku sezone dodajal gas, pa me je vseeno razmetalo, ker ne uspe zmer ujet, al pa prepočasi spustim sklopko. Pol sem nehu je blo dobro, ampak zgleda sem bl nežno bremzu, zdej sem se spet mal zaletavu pa smo tam.

Je pa to problem predvsem pri motorjih, ki imajo veliko navora, ker tudi z mašino potem tolk več bremza.

Pri tvojmu se nimaš kej sekirat. Če te bo pa začelo razmetavat, pol pa dej, ampak mislem da pri japoncu zna šele pri kakem 1000cc pa res na silo hecat, pri dvovalniku je mal več problemov s tem, zato dajejo tud zdrslive sklopke notri.

Aha šele zdej skapiru, ti si drugo mislu :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da mora vosu nadomestit konje :whistle:

Evo, če ne znaš klikat, ti pa prilagam print screen, da boš videl zakaj je lahko vozil samo v 2 prestavi. Da se ne boš mantral sem ti že vse obkrožil :evilgrin: . A nisi v enem postu jamral, da pogrešaš motor od GSX-R 750, ko si nabavil tuno :hmm::winkiss: . Mogoče je litraš GSX-R še bolj suveren .) .

post-15783-1248964864_thumb.jpg

post-15783-1248964879_thumb.jpg

post-15783-1248964899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če ne znaš klikat, ti pa prilagam print screen, da boš videl zakaj je lahko vozil samo v 2 prestavi. Da se ne boš mantral sem ti že vse obkrožil :evilgrin: . A nisi v enem postu jamral, da pogrešaš motor od GSX-R 750, ko si nabavil tuno :hmm::winkiss: . Mogoče je litraš GSX-R še bolj suveren .) .

Sicer ne vem, kaj tebi ni jasno ampak naj ti bo in ti odgovorim..

1. mi je jasno zakaj se bi dalo z gsxr 1000 peljat samo v drugi ves čas.. in mi je jasno, da je litrski gixer bolj suveren kot 750..sicer ga nisem vozil, bi pa lahko vzporednico potegnil z litrsko hondo..

2. res sem takoj v začetku jamral da bi raje mel od 750-ke agregat v tuni..vendar če si prebral prvi post bi lahko še drugega in tretjega in bi videl da imam s tuno skoraj 2 sekundi boljši čas na Marofu kot z 750-ko in sem ultra zadovoljen čeprav pravim da je Aprilia jajc :winkiss:

3. matral si se z obkroževanjem res brezveze..ker stvar enostavno nima pomena..primerjaš jabolka in hruške..

4. da bom še mal tak kot sem - ti se posvečaj svoji fejzrci in tam gruntaj kaj bi naredil da ne bi več mel tak sekret od motorja kot je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor lahko voziš ves čas samo v 2.prestavi.Tak čas postavit pa je umetnost na kakršen koli način :whistle:

Upam,da še kdaj gre-pride na NM....

kolk pa je rekord SM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, kaj tebi ni jasno ampak naj ti bo in ti odgovorim..

1. mi je jasno zakaj se bi dalo z gsxr 1000 peljat samo v drugi ves čas.. in mi je jasno, da je litrski gixer bolj suveren kot 750..sicer ga nisem vozil, bi pa lahko vzporednico potegnil z litrsko hondo..

2. res sem takoj v začetku jamral da bi raje mel od 750-ke agregat v tuni..vendar če si prebral prvi post bi lahko še drugega in tretjega in bi videl da imam s tuno skoraj 2 sekundi boljši čas na Marofu kot z 750-ko in sem ultra zadovoljen čeprav pravim da je Aprilia jajc :winkiss:

3. matral si se z obkroževanjem res brezveze..ker stvar enostavno nima pomena..primerjaš jabolka in hruške..

4. da bom še mal tak kot sem - ti se posvečaj svoji fejzrci in tam gruntaj kaj bi naredil da ne bi več mel tak sekret od motorja kot je..

Ma, škoda besed zate "Mr. Clever" :photo: . Ko boš mal k pameti pršu, bova pa lahko kako rekla. Jaz sem vedno za :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, škoda besed zate "Mr. Clever" :photo: . Ko boš mal k pameti pršu, bova pa lahko kako rekla. Jaz sem vedno za :winkiss: .

najraje imam ko mi fz6 farerji pod nos molijo neke diagramčke in me probajo nekaj prepričat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najraje imam ko mi fz6 farerji pod nos molijo neke diagramčke in me probajo nekaj prepričat..

Ampak so še vedno boljši od tistih, ki pišejo objave, ki niso podkrepljene s ničemer pametnim in se vtikujejo v vsako malenkost. B)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!