Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Ampak so še vedno boljši od tistih, ki pišejo objave, ki niso podkrepljene s ničemer pametnim in se vtikujejo v vsako malenkost. B)

al so mel pa v 8. razredu OŠ slovenščino komaj 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najraje imam ko mi fz6 farerji pod nos molijo neke diagramčke in me probajo nekaj prepričat..

Ti rabiš čokolino in to tavelik taler. Tudi drugi smo vozili že kaj drugega kot FZ6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al so mel pa v 8. razredu OŠ slovenščino komaj 2.

Zarad mene se lahko enkrat za šankom dobiva, pa spričevala in diplome na kup vrževa. Čunga lunga faksi ne veljajo :grrr . Če si prispel tako daleč kot jaz, ti dam za tri gajbe piva, če si manj, pa ti za eno gajbo, če ti je prav :naughty: . Sicer pa ni važno, hvalil se ne bom, jaz s svojo izobrazbo lepo živim, za prihodnost me ni strah, za po cesti pa ne rabim race motorja, Marof obiščem k me je volja in ne živim za njega. Pač imam prioritete v življenju in te niso več motorji kot so bili včasih, motorje vozim že skor tako dolgo kot kolesa, prav tako jih sam servisiram, nekoč sem jih tudi friziral, vendar to te z leti mine, frajerja pa se nočem delat, ker so ponavadi ti največji reveži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad mene se lahko enkrat za šankom dobiva, pa spričevala in diplome na kup vrževa. Čunga lunga faksi ne veljajo :grrr . Če si prispel tako daleč kot jaz, ti dam za tri gajbe piva, če si manj, pa ti za eno gajbo, če ti je prav :naughty: . Sicer pa ni važno, hvalil se ne bom, jaz s svojo izobrazbo lepo živim, za prihodnost me ni strah, za po cesti pa ne rabim race motorja, Marof obiščem k me je volja in ne živim za njega. Pač imam prioritete v življenju in te niso več motorji kot so bili včasih, motorje vozim že skor tako dolgo kot kolesa, prav tako jih sam servisiram, nekoč sem jih tudi friziral, vendar to te z leti mine, frajerja pa se nočem delat, ker so ponavadi ti največji reveži.

pa res ne vem kaj ti ni jasn..

ukvarjej se sam s svojimi grafki pa bodi srečen in to je to..

gajbe pira lahk sam goltaš..

za šankom se pa posebni ljudeki dobivajo..

to je to..grem na Marof..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. pa res ne vem kaj ti ni jasn..

2. ukvarjej se sam s svojimi grafki pa bodi srečen in to je to..

3. gajbe pira lahk sam goltaš..

4. za šankom se pa posebni ljudeki dobivajo..

5. to je to..grem na Marof..

1. Meni je vse jasno!

2. Ja, grafki tudi kdaj kaj oz. koga demantirajo.

3. Gajb pira ne goltam, res pa je, da včasih spijem kako pivo, vendar ne ko vozim.

4. Res je, za šankom se posel dela.

5. Tukaj ti pa res ničesar ne oporekam, voziš res dobro, linijo imaš lepo, sam mal si prepameten (pač ne veš vsega, tako kot jaz ne, vendar se razlikujeva v tem, da ti misliš, da vse veš). Pa prijetno vožno in brez polomljenih kosti ali plastike danes, jutri in naprej!!

Persen pomaga :P

baje

Baje :lol1: , za ene rabimo močnej dozo, nekateri je pa ne rabimo :grrr .

Sorry za off....eni pa misljo, d nevem koga za jajca drzijo, ce vozjo dolocen motor..

Natanko tako, nismo vsi "racerji"!!! FZ6 ali pa Hornet 600 je čist zadost za povprečnega šoferja, z nekaj predelavami postanejo zelo poskočne zverince. Z njimi se da akamot zapejati tudi po Marofu.

:surrender: se, da ne bom preveč :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda super teme.. ne se kregat no :) *

..a ne bo pol bedno, ko se bote pa videli na marofu, pa se zaradi dogodkov na forumu ne bo dalo normalno pogovarjat?

Saj pa tudi mene, kdaj zmoti kaj pri komu.. pa vendar moram reči, da vsi motosvetovci, ki sem jih na marofu spoznal so super brez izjeme..

Še o hrvatih sem izboljšal mnenje za več kot 100% :)

lp

*gremo raje na MAROF!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ga ne poznam, vem pa da je za 1.09.54 treba bit kr fajn majstr

Ali pa relativno toliko več postaviti 'na kocko'. Eni pač imajo manjši 'comfort zone'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to..grem na Marof..

Druzga itak ne znaš kot vozt se po Marofu in bit pameten po forumu :photo:

Sekret si ti in tvoja aprilia....fazer je zakon .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledaš kolk se pele ta aprilija pa kolk se pele fazerca...

Iz principa sem napisal da je sekret ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bote kmal stepl, k jz bi pršla mal gledat, bi blo vrjetn clo bl zanimiv gledat k k po pisti drajsate :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bote kmal stepl, k jz bi pršla mal gledat, bi blo vrjetn clo bl zanimiv gledat k k po pisti drajsate :whistle: :evilgrin:

Ti b rajs kaksnmu se pomagala mal ulezat se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko tako, nismo vsi "racerji"!!! FZ6 ali pa Hornet 600 je čist zadost za povprečnega šoferja, z nekaj predelavami postanejo zelo poskočne zverince. Z njimi se da akamot zapejati tudi po Marofu.

Nisem nek racer, bolj turist, ampak fejzerce ali korneta se z 10 metrsko preklo ne dotaknem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, brez zamere :) Sam mal debatiranja bolj na muč :fight2: . Iz moje strani nobene zamere do nikogar :grrr . Jaz lahko čisto normalno tudi na Marofu komuciram z vsakim tukaj, kako je pa z drugimi pa ne vem. Ponavad si deci povemo pa je, ženske znajo bolj mulo kuhat :P .

Ajde zdej pa na Marof, pa raj gume palt, kot pa drug drugega.

Drugače pa, Tuono, GSX-R, FZ6, ... ni važno. Važno je, da se tisti, ki vozi motor dobro počuti in ne more nekdo obsojat nekoga, ki ima tak motor, da "presojevalcu" ne paše. Pač mu ne paše, drugi ga pa vozi z veseljem.

P.S. Sicer pa se moj prodaja :D , nagledana je malo višja klasa, v upoštev pa pride tudi fibrca. Ampak kot sem dejal. Vsak naj vozi kar mu paše, ne kar mu bo govoril sosed.

Lp, b

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš pa prodal,pa kup ktm-sd :)

Verjetno misliva isti KTM SD :naughty: . Prodaja ga nekdo, ki je v tvojem profilu kot prijatelj in sedaj vozi BMW-ja :evilgrin: . No, KTM SD se vseeno ne bo kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno misliva isti KTM SD :naughty: . Prodaja ga nekdo, ki je v tvojem profilu kot prijatelj in sedaj vozi BMW-ja :evilgrin: . No, KTM SD se vseeno ne bo kupil.

Prmejduš da res :naughty:

Mal te hecam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prmejduš da res :naughty:

Mal te hecam :naughty:

Hehehe, tega KTM-ja sem jaz vozil, pa še ti si bil verjetno zraven :), če le voziš belo Hornetko, ki se tudi prodaja :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, tega KTM-ja sem jaz vozil, pa še ti si bil verjetno zraven :) , če le voziš belo Hornetko, ki se tudi prodaja :naughty: .

off topic stari moj,tema je marof, v banovce naja bojo poslal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz kokice že pečem :evilgrin:

Jaz prinesem pa coca-colo....deal? :evilgrin: :DB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic stari moj,tema je marof, v banovce naja bojo poslal :lol:

Res je :xx: , ampak dopust bi pa vseen pasal, magar v Banovcih, sam da je :D .

Nč, res smo :topic: . Ajde lp

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!