Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

:unsure: A ni Aprilia zakon za na Marof, vsaj še mal nabildaš zraven. :krneki:

Ja sej vem, da sem mal zamudil z reakcijo na poste malo višje. Sej že grem.

Popravljeno . Popravil mojgap
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Meni je vse jasno!

2. Ja, grafki tudi kdaj kaj oz. koga demantirajo.

3. Gajb pira ne goltam, res pa je, da včasih spijem kako pivo, vendar ne ko vozim.

4. Res je, za šankom se posel dela.

5. Tukaj ti pa res ničesar ne oporekam, voziš res dobro, linijo imaš lepo, sam mal si prepameten (pač ne veš vsega, tako kot jaz ne, vendar se razlikujeva v tem, da ti misliš, da vse veš). Pa prijetno vožno in brez polomljenih kosti ali plastike danes, jutri in naprej!!

Baje :lol1: , za ene rabimo močnej dozo, nekateri je pa ne rabimo :grrr .

Natanko tako, nismo vsi "racerji"!!! FZ6 ali pa Hornet 600 je čist zadost za povprečnega šoferja, z nekaj predelavami postanejo zelo poskočne zverince. Z njimi se da akamot zapejati tudi po Marofu.

:surrender: se, da ne bom preveč :topic:

odg5. : nope..sam razpizdl me je k si mi grafke uturaval..prvič zato ker kao ne znam oz (a res misliš da) nisem še pogledal vsega pa še kej zraven, drugič zato, ker primerjaš po grafkih dva SS Japonca in Makaronarsko sekret naked Aprilio

in seveda se da peljat s fejzrco..sam zakaj vsi tko jokajo al pa jokate da drajsa po tleh pa se zvija pa..........

škoda super teme.. ne se kregat no :) *

..a ne bo pol bedno, ko se bote pa videli na marofu, pa se zaradi dogodkov na forumu ne bo dalo normalno pogovarjat?

Saj pa tudi mene, kdaj zmoti kaj pri komu.. pa vendar moram reči, da vsi motosvetovci, ki sem jih na marofu spoznal so super brez izjeme..

Še o hrvatih sem izboljšal mnenje za več kot 100% :)

lp

*gremo raje na MAROF!

jest nobenga ne maram spljoh :winkiss:

Ali pa relativno toliko več postaviti 'na kocko'. Eni pač imajo manjši 'comfort zone'.

malo ludi mal pa majstr..

Druzga itak ne znaš kot vozt se po Marofu in bit pameten po forumu :photo:

Sekret si ti in tvoja aprilia....fazer je zakon .)

zakaj si prodal fejzrja k je tak zakon?

Aprilia je res sekret..že večkrat povedal..zato jo mam..paševa skupi..

A se bote kmal stepl, k jz bi pršla mal gledat, bi blo vrjetn clo bl zanimiv gledat k k po pisti drajsate :whistle: :evilgrin:

na keri strani boš?

Nisem nek racer, bolj turist, ampak fejzerce ali korneta se z 10 metrsko preklo ne dotaknem.

podpis :whistle:

:unsure: A ni Aprilia zakon za na Marof, vsaj še mal nabildaš zraven. :krneki:

Ja sej vem, da sem mal zamudil z reakcijo na poste malo višje. Sej že grem.

NEEE..dej si že enkrat dopovedat..Aprilia je sekret..

Pa da ne bom čist off..

Danes smo celi štirje sekreti bli na Marofu..

Ura se je ustavila na 5x1

1.11.11 za tiste k vam nč ni jasn..

@Igorr je super ponucal M3 pnevmatike.. :whistle:

Mafni so bli fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulker so fantje pisal bi naj bil jutri karting dan.

Včeraj sem klical šefa in je rekel, da je fraj. Kolikokrat še moramo napisat :D

Če pa slučajno res ne bo, bom pa malo pogledal pa skliznil domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.11.11 za tiste k vam nč ni jasn..

Lepo :naughty: čestitke....koja fora,da glih 5krat 1....no vidiš mogoče pa ti JP čas še po nekaj treningih le ne bo tako nedosegljiv! :naughty:

Menda tk že poznaš vsak milimeter piste napamet :naughty:

Katere gume pa voziš?

:topic: sem gledal neke dirke po motors tv in mi ni jasno!V istem razredu Tuono,gsxr750 sam naked,ninja 636 naked,monster 800,triumph 675 naked?Kak je pa to skupi zmetano...

Zmagala je tuono :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo :naughty: čestitke....koja fora,da glih 5krat 1....no vidiš mogoče pa ti JP čas še po nekaj treningih le ne bo tako nedosegljiv! :naughty:

Menda tk že poznaš vsak milimeter piste napamet :naughty:

Katere gume pa voziš?

:topic: sem gledal neke dirke po motors tv in mi ni jasno!V istem razredu Tuono,gsxr750 sam naked,ninja 636 naked,monster 800,triumph 675 naked?Kak je pa to skupi zmetano...

Zmagala je tuono :naughty:

pisto na pamet? vem kako poteka ampak za na pamet jo znat bi si mogu pa cajt vzet..pa si ga res nikol ne..tko na peš..

gume so seveda dunlop :whistle:

ja naked klasa..itak..sekret zmaga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo celi štirje sekreti bli na Marofu..

Ura se je ustavila na 5x1

1.11.11 za tiste k vam nč ni jasn..

@Igorr je super ponucal M3 pnevmatike.. :whistle:

Mafni so bli fajn ;)

:whistle:

post-15712-1249063607_thumb.jpg

post-15712-1249063620_thumb.jpg

post-15712-1249063628_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume so seveda dunlop :whistle:

ja naked klasa..itak..sekret zmaga ;)

To sem si mislil,sam kaj 211?

Naked klasa že!Sam kakšna pravila do kolk kubikov 4cilindre in kolk za 2?

Ker je mal čudno 636,750 cestni sam balanca druga,pa brez oklepov!Dukati pa ni bil z streetfighter-jem novim :unsure:

Potegne pa tuono kr fajn bolj od triumpha.Na ciljni za fotofinish...Pol pa je bila kao klasa do 600ccm pa spet triumoh z 675?

Men je blo vse čudno!Ko,da sploh ni nekih pravil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si prodal fejzrja k je tak zakon?

Aprilia je res sekret..že večkrat povedal..zato jo mam..paševa skupi..

Zato, ker grem na SS motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77 (@Igorr je super ponucal M3 pnevmatike), veš mogoče kak tlak ma v M3

lp

M3 pnevmatika je brezveze spustila..

pri počasni vožnji..mislim da bo najbolš da sam pove..

@sesir ja 211

sem že povedal da GP Racer ne delajo dobro na Marofu..sploh prednja je problematična..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za nov PB. Tud lepa serija časov. Ti so za nas občasne (beri zelo redke) obiskovalce moto pist naravnost odlični. Ostale primerjave pa tule niti niso na mestu.

Še enkrat čestitke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za nov PB. Tud lepa serija časov. Ti so za nas občasne (beri zelo redke) obiskovalce moto pist naravnost odlični. Ostale primerjave pa tule niti niso na mestu.

Še enkrat čestitke.

"stari"..pogrešal sm tvojo družbo :D

službo na klin obesit al pa kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja služba je za dva tedna obešena na klin. Če boš šel drugi teden v avgustu kej dol grem z veseljem zraven. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj ste debatirali o motorjih,ko pa veste,da jih je veliko na izbiro,in vsak izbere tistega ki mu paše..

Drugače pa biker77 čestitke za tak čas,upam da bo kdaj dosegljiv zame...vem ja da bi nato rekel..prvo je potrebno dati gor dunlop 211..in po tvojih besedah bom to tudi naredil..saj sem se danes prepričal,da gp racer niso najboljše gume kar lahko kupiš...je pa res da za svoj denar delajo odlično..

Lepo je bilo videt,da ko sta vidva odšla..sma imela s kolegom pisto zase :naughty: ..sicer pa za vse ki se spustite na marof...je važno da tam uživate za svojo dušo,in po možnosti pripeljete domov cel motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77 (@Igorr je super ponucal M3 pnevmatike), veš mogoče kak tlak ma v M3

lp

M3 pnevmatika je brezveze spustila..

pri počasni vožnji..mislim da bo najbolš da sam pove..

En session sem vozil 2.0 odspredaj in 2.1 odzadaj. V drugem krogu drugega sessiona, ko sem še ogreval gume in vozil čisto počasi, je prednja M3 zdrsnila ob vstopu v ovinek pri minimalnem(!!) nagibu- praktično čisto brez razloga. Popravljat nisem imel več kaj...

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si kej prednjo bremzo trzal?

ni..

te pnevmatike (pa nočem rečt da so vse M3 take) so mi na pogled in otip izgledale isto "penaste" kot qualifier-ke od gospodične, ki ji je pred časom na marofu spustila pnevmatika praktično brezveze in od dveh znancev bt014 ki jima je spustila na grobniku tudi brezveze..

ne rečem da so M3 zanič, vendar tele definitivno niso take kot bi morale bit..

tudi ko sem igorjev motor peljal se mi je zdelo nekaj sumljivo..kot bi bile gume čist zlizane..

možno da so bile narobe skladiščene..ne vem, vsekakor pa so njegove M3 sumljive..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp jaz bi pa vprašal če kdo ve kako je zasedena proga drugi teden na marofu prvič grem tja pa me zanima. Pa še kakšno tel št. bi prosil da si jo shranim za drugič.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

To pa je šmorn ja, upam da z mopedom nista preveč nastradala.

Drugače sem pa jaz s pirelli diablo strada take traparije počel na marofu, da sem bil parkrat ziher da mi bo sprednjo gumo odneslo, pa še trznila ni. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je šmorn ja, upam da z mopedom nista preveč nastradala.

Drugače sem pa jaz s pirelli diablo strada take traparije počel na marofu, da sem bil parkrat ziher da mi bo sprednjo gumo odneslo, pa še trznila ni. :hmm:

Ni hudga. :)

Se niti ne sekiram- šola za naslednjič, ko ne bom več pomislil, da bi cincal med M3 in Q RR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zgleda še vsi včerajšnji udeleženci/motosvetovci rajsanja na marofu sestavljajo vtise, bo pa jaz povedal, da je spet za nami en vroč, lep, nepozaben, hiter, s novimi PB-ji začinjen, uživaško prijeten, s čevapčiči zaključen in z odlično družbo začinjen dan na marofski stezi(ci). :OK::OK::OK:

Celjska ekipa (fotoKatarina), kakšna the best fotka bi bila dobrodošla. :yes:

Vsem pa hvala za družbo.

A verjamete, da lahko natančno splanirano leenosobotno garanje na marofu zavzame ves vikend? :naughty:

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!