Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

En session sem vozil 2.0 odspredaj in 2.1 odzadaj. V drugem krogu drugega sessiona, ko sem še ogreval gume in vozil čisto počasi, je prednja M3 zdrsnila ob vstopu v ovinek pri minimalnem(!!) nagibu- praktično čisto brez razloga. Popravljat nisem imel več kaj...

zanimivo, pri meni je blo podobno ravno tako na marofu, v zadnjem krogu ko sem ze pocas pelu mi je v desnem ovinku pri res majhnem nagibu in tud hitrosti, zdrsnu zadnji konc in je slo po tleh. se danes ne vem zakaj, ker sem doticni ovinek nebroj krat pred in po tem odpelu velik velik hitreje. je blo pa tam ko mas desni ovinek pa ravninco pa se enega ostrega desnega, obicajno odpeljemo ta del kot en sam malo daljsi ovinek. - upam da sm dovolj tocno povedu da si predstavlate keri ovinek je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo, pri meni je blo podobno ravno tako na marofu, v zadnjem krogu ko sem ze pocas pelu mi je v desnem ovinku pri res majhnem nagibu in tud hitrosti, zdrsnu zadnji konc in je slo po tleh. se danes ne vem zakaj, ker sem doticni ovinek nebroj krat pred in po tem odpelu velik velik hitreje. je blo pa tam ko mas desni ovinek pa ravninco pa se enega ostrega desnega, obicajno odpeljemo ta del kot en sam malo daljsi ovinek. - upam da sm dovolj tocno povedu da si predstavlate keri ovinek je to.

Očitno je ta ovinek najin.

.. na stran ali dve vsega drugega pametovanja pa nimam komentarja. Dejstvo je, da sem z neogretimi pnevmatikami tiščal v smrt, povrh vsega pa sem imel še premajhen tlak v njih in da itak pojma nimam... a ne.

:SS

Popravljeno . Popravil Igorr
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je ta ovinek najin.

.. na stran ali dve vsega drugega pametovanja pa nimam komentarja. Dejstvo je, da sem z neogretimi pnevmatikami tiščal v smrt, povrh vsega pa sem imel še premajhen tlak v njih in da itak pojma nimam... a ne.

:SS

a smo ti rekl, al ti nismo rekl, da bo tko :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ti rekel, motor prodaj in to čim prej ter si nabavi kolo! Direktnega odgovora ti nisem podal in ga tudi ne pričakuj, ker očitno nisi neved ampak neumen!

Boš rekel, da ne znaš razložit tega, kar si pametoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ! Ali gre kdo v sredo na marof ali pa v četrtek?

Ojla fantje!

Ali bi bil lahko kdo toliko prijazen, da bi tle gor napopal kakšen zemljevid, kako se do piste v Marofu sploh pride!

Ali se je za vožnjo potrebno kaj prijavit? Kako lahko izvem, da je pista na določen dan prosta in se da vozit oz. da ni zakupljena kot je v večini primerov na Grobniku?

Hvala za odgovore!

LP B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla fantje!

Ali bi bil lahko kdo toliko prijazen, da bi tle gor napopal kakšen zemljevid, kako se do piste v Marofu sploh pride!

Ali se je za vožnjo potrebno kaj prijavit? Kako lahko izvem, da je pista na določen dan prosta in se da vozit oz. da ni zakupljena kot je v večini primerov na Grobniku?

Hvala za odgovore!

LP B

Tako se pride iz Maribora...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo mogoče kdo šel v soboto ali nedeljo dol s kobijem ali prikolico in da ima še za enega prostor-zame :rolleyes: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pa najbrž ne? Pa glih dobim gixxerja v soboto. Pa najbrž ne bom sfolgal vsega naredit v eni dostojni uri. Al pa tudi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulker sem se zadnjič pogovarjal z gospo ki kasira na pisti, so vsi vikendi prosti, no en teden nazaj so še bli razen če ni blo kake spremembe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj boš pa ti mene palil al kaj :P? Že itak me bo menjava motorja koštala par stotakov. Samo treba bo ga pa sprobat :D.

Jst bi šel v nedeljo. Da v soboto vse v miru porihtam. Deal :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deal! Normalno, da treba probat tvojo novo suziko... :P Upam da nebo kaj na šihtu še vmes prišlo, se zmenima še za ziher v soboto. Če bo še kdo doli, se pa verjetno vidimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600. Se mi zdi čez glavo dovolj. Za letos :) Samo ne vem če je ravno pametno takoj na štreko it, glede na to, da še nisem vozil cestaka. Bah, se bom že ugrifu :). O razlikah bom pa poročal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek se je izkazal s pravim vremenom za vožnjo (sramežljivo sončno do delno oblačno, za pravo počutje še rahel vetrič), z neprevelikim št. udeležencev (najprej šest, nato pet in v naslednjem koraku le midva z ANKH-jem + njegov sopritiskač), s testiranjem prepustnosti/trdnosti gumastega zidu na ciljni s strani domačina, z uživaškim drajsanjem in z dvema novima PB-jema. Nič gokartov, nič supermotov.

Najini orodji:

post-8399-1249599091_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!