Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Jaz sem prišel pod 1:30, Gamma pa, kolikor jaz vem tudi, tako da sva zelo zadovoljna odpeketala z N. Marofa.

Seveda sva se zaradi tega P.B. počastilla s pijačo, kar se normalno spodobi ob taki priložnosti.

lp

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo objavi. Pa se bomo potem kregali, če je res ali ne :P

dokler ne preveri, ga sploh ne bo nihče resno jemal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prišel pod 1:30, Gamma pa, kolikor jaz vem tudi, tako da sva zelo zadovoljna odpeketala z N. Marofa.

Seveda sva se zaradi tega P.B. počastilla s pijačo, kar se normalno spodobi ob taki priložnosti.

lp

Ankh

:yes: :OK:

dons sm slišal za ene nore cajte narjene na Marofu..moram mal prevert preden objavim :D

Kar čimprej objav. Pol pa še popravk če bo treba :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dezinformacija.. :whistle:

ni bla dezinformacija..sam informacija ni bla popolna :fredy: ...recimo temu "formacija"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dezinformacija.. :whistle:

Sem se pa že veselil, da bo par konkretnih motorjev za kupit na avtonetu kot posledica negremseveč.press. :D

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pa že veselil, da bo par konkretnih motorjev za kupit na avtonetu kot posledica negremseveč.press. :D

po tej logiki bi kar nekaj motorjev že bilo naprodaj..po zelo nizki ceni..

nekaj bi jih pa moralo biti naprodaj :whistle:

sej vem da bi ti Tuno mel..

oktobra prodam ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri prvič v lajfu na pisti, nad Marofom pozitivno presenečen, s časom zadovoln :whistle:

Spoznou Suzuki-ja in še tri njegove kolege, tko da je biu komplet vikend zakon, dobra družba dobr smo se nagonil pa jedl pa pil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulker se solnem je Suzuki 14 dni nazaj izjavu da kak mesnc ne bo vozu po Marofu, evo pa je že spet bil gor. To ni pravičn.

Mal me faušija daje. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ casper7: tud vas blo fajn spoznat, sej z nekaterimi smo se že videli :D no, meni je blo najbolj fajn gledat snemanje reklame za Duracell - ena črnobelordeča zajčica cel dan rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr naokoli, brez prestanka, svaka čast :worship: pa še vedno boljš ji je šlo :naughty:

@ FrigoFrops: narobe si razumel, bom vozil en mesec... ampak zaenkrat kaže bolj švoh, sem bil samo 5x v dveh tednih :unsure: zgleda bom moral še vse ostale mesece prihajat (prijahat??) na Marof :P

hvala vsem za prijetno družbo in zamaške, posebej spešl zahvala marku55 za prevoz :OK: pa mali šefici k nam je spet zrihtala klimatiziran boks - res da ni blo tolk vroče kot prejšnji vikend, pa vseeno!! zahvaljujem se tudi mojim staršem, predvsem očetu in mami, pa sosedi ki mi je spekla krofe, pa tadrugi sosedi ki mi je prinesla dimljen špeh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri prvič v lajfu na pisti, nad Marofom pozitivno presenečen, s časom zadovoln :whistle:

Spoznou Suzuki-ja in še tri njegove kolege, tko da je biu komplet vikend zakon, dobra družba dobr smo se nagonil pa jedl pa pil....

Hola,

@ casper7: tud vas blo fajn spoznat, sej z nekaterimi smo se že videli :D no, meni je blo najbolj fajn gledat snemanje reklame za Duracell - ena črnobelordeča zajčica cel dan rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr naokoli, brez prestanka, svaka čast :worship: pa še vedno boljš ji je šlo :naughty:

@ FrigoFrops: narobe si razumel, bom vozil en mesec... ampak zaenkrat kaže bolj švoh, sem bil samo 5x v dveh tednih :unsure: zgleda bom moral še vse ostale mesece prihajat (prijahat??) na Marof :P

hvala vsem za prijetno družbo in zamaške, posebej spešl zahvala marku55 za prevoz :OK: pa mali šefici k nam je spet zrihtala klimatiziran boks - res da ni blo tolk vroče kot prejšnji vikend, pa vseeno!! zahvaljujem se tudi mojim staršem, predvsem očetu in mami, pa sosedi ki mi je spekla krofe, pa tadrugi sosedi ki mi je prinesla dimljen špeh :worship:

Ja nisem vedel, da zna biti merjenje časov tako zanimivo :kva1: Pravi lov na PB-je je bil v soboto :010

Pa skor vsi na pisti so bili v razmaku 3-eh sekund na krog. Prava borba ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan nobene gužve, bil dol s kolegi iz Krapine, srečal dva motosvetovca. Super dan, FZ6 gre na koleno s stock gumo D252 brez težav, parkrat sicer zdrsnilo a kontrolirano. Uživancija in relaksacija cel dan. Še kdaj. :D

post-21064-1249905149_thumb.jpg

post-21064-1249905196_thumb.jpg

post-21064-1249905221_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...CBR-a in gixxer. Se prepoznata? .)

Se se :D. Fajn dan je bil. Samo vreme je bilo neko čudno, da sem čisto utrujen pa zaspan bil.

Glede gixxerja pa... Dneva sem se lotil s strahospoštovanjem do motorja. Nisem hotel že drugi dan seštevat škode. Na GSR-ju sem se že navadil drže in vse, tu pa spet jovo na novo. Čas je bil soliden za prvič 1.19.22, sekundo boljši kot z gsr-jem.

Bom prilepil par slik zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se se :D. Fajn dan je bil. Samo vreme je bilo neko čudno, da sem čisto utrujen pa zaspan bil.

Glede gixxerja pa... Dneva sem se lotil s strahospoštovanjem do motorja. Nisem hotel že drugi dan seštevat škode. Na GSR-ju sem se že navadil drže in vse, tu pa spet jovo na novo. Čas je bil soliden za prvič 1.19.22, sekundo boljši kot z gsr-jem.

Bom prilepil par slik zvečer.

z gsr-jem se da 1.15 peljat..

z gixerjem pa 1.12..

trenirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z giserjem bi šlo kamot pod 1.18, če ne bi v vsakem ovinku imel straha, da bom zapel levo taco, desno taco ali bremz taco.

Prvič pa nisem zaupal v gixerja toliko, da bi neke hude čase probal dosečt (bremze, vzmetenje, gume...)

Ja itak še morm trenirat :D. Včeraj sem imel takšno vožnjo, da zdaj vidim, da še sploh ne znam vozit motorja :)

Pa na fitnes morm spet začet hodit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z giserjem bi šlo kamot pod 1.18, če ne bi v vsakem ovinku imel straha, da bom zapel levo taco, desno taco ali bremz taco.

Prvič pa nisem zaupal v gixerja toliko, da bi neke hude čase probal dosečt (bremze, vzmetenje, gume...)

Ja itak še morm trenirat :D. Včeraj sem imel takšno vožnjo, da zdaj vidim, da še sploh ne znam vozit motorja :)

Pa na fitnes morm spet začet hodit :P

tace ne boš kar tako zapel..nič strahu..

ja..mal drgač je kakor naked..ampak se hitro navadiš..

sicer pa ne rabiš fitnesa ampak kilometre..

če te roke bolijo je to zaradi tega ker si trd in ne zato ker bi bilo težje gixerja vozit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!