Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

tace ne boš kar tako zapel..nič strahu..

Pri tem ne. Pri prejšnjem pa.

dsc01503.jpg

Itak vem, da sem čisto trd pa prestrašen gor :D Zdaj imam 2 tedna dopusta, potem bo pa že treba it spet trenirat :) .

Še par včerajšnjih slikc.

dsc01566.jpgdsc01565.jpgdsc01561.jpgdsc01559.jpg

dsc01558.jpgdsc01557.jpgdsc01541.jpgdsc01521.jpg

dsc01519.jpgdsc01513.jpgdsc01511.jpg

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...CBR-a in gixxer. Se prepoznata? .)

:naughty: :P

Se se :D . Fajn dan je bil. Samo vreme je bilo neko čudno, da sem čisto utrujen pa zaspan bil.

Glede gixxerja pa... Dneva sem se lotil s strahospoštovanjem do motorja. Nisem hotel že drugi dan seštevat škode. Na GSR-ju sem se že navadil drže in vse, tu pa spet jovo na novo. Čas je bil soliden za prvič 1.19.22, sekundo boljši kot z gsr-jem.

Bom prilepil par slik zvečer.

Res je, super je blo :D Ni blo pretirane gužve, še karti niso vozili, tak da sma se z Zvikijem že do dveh dobro navozila :) Še par motosvetovcev sma srečala, DenisR, Trdonja... bo treba spet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77, pa ti misliš da je tistle čas kot si ga navedel za gsr uresničljiv, čeprav verjamem da je motor dovolj zmogljiv ampak kot je rekel zviki je pri teh motorjih pomoje problem višina stopalk. Mogoče pa res komu uspe z takšnim nakedom pridit do 1:15, pustmo se presenetit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker77, pa ti misliš da je tistle čas kot si ga navedel za gsr uresničljiv, čeprav verjamem da je motor dovolj zmogljiv ampak kot je rekel zviki je pri teh motorjih pomoje problem višina stopalk. Mogoče pa res komu uspe z takšnim nakedom pridit do 1:15, pustmo se presenetit.

v dveh sešnih pridem na tak cajt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vtr je tok slaba da raj po netu brskaš kot se voziš? :P

A zdej sta se najdla osu pa zajc, kdo ma daljša ušesa... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dveh sešnih pridem na tak cajt :P

Tu je govora o "stock" motorju?In kak max naj bi bil potemtakem dosegljiv s FZ6ko? Ti damo še "stock" gume? Kdaj bo demonstracija? Bi res rad videl kakega maherja, kako s stock nakedom prikoličarje s predelanimi zvermi namaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je govora o "stock" motorju?In kak max naj bi bil potemtakem dosegljiv s FZ6ko? Ti damo še "stock" gume? Kdaj bo demonstracija? Bi res rad videl kakega maherja, kako s stock nakedom prikoličarje s predelanimi zvermi namaha :D

seveda..stock..z ogledali in vso navlako..

samo glede pnevmatik..gp racer ali boljše..

dejte mi moped..za ta dva sešna jest dam v zameno svojo tuno :D

sicer je pa moja tuna nepredelana.. ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist fostrasterji znajo bit nevarni, čeprav nekateri trdijo da ne.

sej se odmaknejo k pridejo do tal..tko da ni panike..tiste 2 kroga bi že zdržal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka gamo vprašaš kok je držal pol ko je prleto v tiste gume. Ne sej ne rečem da se nebi dal takih časov pelat, kdor res zna, sam bi pri tem dosti več tvegal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par včerajšnjih slikc.

Damn :( ravno ko sem šel ste začeli slikat....

No dan je bil vseeno časovno uspešen :)

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :P

Res je, super je blo :D Ni blo pretirane gužve, še karti niso vozili, tak da sma se z Zvikijem že do dveh dobro navozila :) Še par motosvetovcev sma srečala, DenisR, Trdonja... bo treba spet :D

Zviki in AJ, a torej vidva sta ta modela iz nedelje :) Zviki daj poslji se kaksno fotko s thundercatom, ce se je kje ujel v objektiv, medtem ko sem kolone formiral :)

AJ: Hvala za info glede gps laptimerja. Sem ze DLjal software in testiral na lokalnih rondojih *z avtom* kako zadeva deluje. Cisto ok, za to kar jaz hocem. Ce stwikam se GPS na 5 HZ, pa itak aleluja

lpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda..stock..z ogledali in vso navlako..

samo glede pnevmatik..gp racer ali boljše..

dejte mi moped..za ta dva sešna jest dam v zameno svojo tuno :D

sicer je pa moja tuna nepredelana.. ;)

Kok bi bil pa realen cajt z recimo Q RR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to poj en testira vse te motorje :whistle: ?

No kolk bi se pa dal z suzo 1000 k5 pelat,ma že 211gp gor

Da vidm kolk mam še lufta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mejčkn spominčkov na soboto....

Pa se tele

Uuuu sami znani :OK:

Bo treba enkrat it probat :)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ kevin34: s K7 in D211 GP se da pelat 1:09,54 :D

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka gamo vprašaš kok je držal pol ko je prleto v tiste gume.

Zakaj mene, saj nisem jaz v gume "prleto".

Jaz sem izjavil takole:

Četrtek se je izkazal s pravim vremenom za vožnjo (sramežljivo sončno do delno oblačno, za pravo počutje še rahel vetrič), z neprevelikim št. udeležencev (najprej šest, nato pet in v naslednjem koraku le midva z ANKH-jem + njegov sopritiskač), s testiranjem prepustnosti/trdnosti gumastega zidu na ciljni s strani domačina,

in s tem sem hotel reč, da je v gume zarinil svoj ZX-6R en mladi mož iz Čakovca. Ker gume niso zvezane, je zid uspel prebiti, gume so frčale na vse strani in napravil je lep kupček trsk iz oklepa, šipce, luči, ogledal, armature... :wacko: :(:cry::friend1:

Point te debate pa je verjetno v tem, da se GSR, FZ6 etc po mnenju zagovornikov "no go časov" ne dajo dovolj založit za dosego časov o katerih realnosti se dajete, tačke plužjo po tleh in ko pogumni pilot ponuca rezervo nagiba, ki jo nudi odmik fusrastrov, nasede nek trdni del mopeda na realna tla, dovolj razbremeni zadnjo gumo in nato g.Bog in ga.Fizika prevzameta zaključek v svoje roke. Da je to res tako, pa vam lahko potrdim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še neki slikc (sorry, moj trotlbutlzihr ne zna narest boljših): boksi, ekipa časomerilcev (ki so ročno preverjali da nismo dali v lap-timerje stare baterije, da bi bolj počasi laufal :naughty: ), in seveda že prej omenjena rdeče-bela Zajčica na črnem Stroju pri snemanju reklame za Duracell :P:worship:

post-163-1249975199_thumb.jpg post-163-1249975269_thumb.jpg

post-163-1249975363_thumb.jpg post-163-1249975372_thumb.jpg

post-163-1249975383_thumb.jpg post-163-1249975392_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!